Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teď pařím závodní Asphalt 6 HD. Byl nedávno v akci za 0.79€, jinak 5.50€ a celkem povedená hra na odreagování.
    Teď o velikonocích bylo dost povedených her v akci C&C Red Alert, Dead Space, Fifa 11. Vše za 0.79€.
    Pro mě je doma, jako primární zařízení na hraní her, Xbox nebo PC, ale na iPadu se, díky dotykovému display, skvěle hrájí jiné typy her a to je plus pro tuto platformu.
  • Krome Infinity Blade muzu pro iPad vrele doporucit: Cut the Rope, Speedball 2 (ano, reedice BB klasiky), Guns'n'Glory, Battle for Wesnoth, MX Mayhem, Plants vs. Zombies, Radiant, Reckles Racing, Space Station, Dungeon Hunter 1&2, Starfall a World of Goo. Vsechno jsou to velmi povedene tituly s hratelnosti 8+/10 :)
    • ten Speedball 2 je fakt dobrej, hratelnej? na PC to byl akorat velkej propadak...
  • iPad nemám jen iPhone a musím říci že infinity blade mne ze začátku chytlo - ale... časem se stane že vám dojdou lektvary a nikde nejsou, a to je game over, ještě než se dostanete ke "Kostěji Nesmrtelnému"....
  • Super_61:Jo, dá se s tebou souhlasit. Ale také to dle tvé logiky znamená, že jediná plnohodnotná platforma je Win/PC, kde je nejmenší míra omezení pro vývoj/hraní. Ale tahat to sebou do terénu přesto nějak nechci...
  • Jo, dá se s tebou souhlasit. Ale také to dle tvé logiky znamená, že jediná plnohodnotná platforma je Win/PC, kde je nejmenší míra omezení pro vývoj/hraní. Ale tahat to sebou do terénu přesto nějak nechci...
  • kristian.mohac☺tiscali.cz : A android? Kde mame zdrojaky Androidu 3.0?, (Pytam sa ako vyvojar).
    Preco Google nikoho nepusti do zdrojakov pocas vyvoja -okrem HTC, Samsungu, Motoroly a LG?
    Preco tam ma backdoory, malware a spyware?
    Alebo snad hovoris o inej "otvorenej" platforme?, (napr. Symbian?...!)
    Apple sa aspon na nic nehra, ze su otvoreny, ked niesu...
    • Google je velká firma, ta do svého písečku si myslím nikoho nepustí a jestli se nepletu Android 3.0 je na Samsung Galaxy Tab ne? Jinou otevřenou platformu myslím třeba Windows mobile(ne phone 7), Symbian bych ani nechtěl když končí. Jinak poslední vámi napsanou větu jsem nepochopil
  • Antonínek: JJ, rovnako ako Angry Birds apod. ale je to port z iOSu.
  • Osobně si myslím, že iOS je blbost, uzavřený atd. Ale jinak na hry je to geniální, ale nic víc. Jinak po iZařízeních nějak netoužím. Ale zajímavý článek
    • Kdežto třeba takové Wii je super, otevřené atd. *2*
      • Nezdá se ti, že srovnáváš nesrovnatelné? Jistě myslel, že iOs je oproti Androidu nebo Maemu uzavřený systém. Chápeš?
        • Sypu si popel na hlavu, měl jsem říct: "Kdežto takový Android je otevřený a proto pro něj existují tisíce kvalitních aplikací *2* "

          K příspěvku mě hlavně vyprovokovala ta očividná potřeba vymezovat se obecně vůči iOS zařízením předtím, než někdo přizná, že hry na iPad jsou super *5*
          • mirekdusinojc
            Naprosto souhlasim s Tvůrcem Mýtu. Za prvé všechny mobilní platformy jsou relativně uzavřené, pokud v některé z nich chcete dělat něco pořádného, tak se bez jailbreaku neobejdete. To platí jak pro iOS, tak pro Android. Ano, Android je sice v tomto směru otevřenější, ale nedá se říct, že by to bylo zrovna dvakrát ku prospěchu věci. Čím otevřenější systém, tím větší bordel v něm. Navíc uzavřenost systému není nějaký nápad zlého Velkého Bratra Apple, aby mohl buzerovat všechny IT nadšence, kteří chtějí mít všechny 0 a 1 pod kontrolou. Je to důležitý aspekt pro tvorbu funkčního ekosystému, který má dle mého názoru iOS nejlepší ze všech operačních systémů.
            • Osbně to neberu ani jako klad, ani jako zápor, v tomhle sem nestraník, nemám zkušenosti.

              V tomhle směru je asi Apple dobrý, ale osobně nejsem zastáncem iOS, ani Applu.
          • Ano, a proto se Android snadno pirátí(nemohu říct z vlastní zkušenosti, telefon s OS nemám). iPhone musíš jailbreaknout a pak to de. Ale Google narozdíl od Applu nehlídá co kdo dává na Android market.
            • mirekdusinojc
              A to bereš jako klad, nebo zápor? Protože krást aplikaci, která stojí 20,- je vrchol demence.
  • Hmm Apple , Android a MS scrapshare ..... a stylově začneme moštem :/
  • Víte co já pařím na Ipadu krom Infinitiy Blade?
    Plants vs ZOMBIE XD
    • Tak to jsem dohral na PC nez jsem mel iPad v ruce :-) Ale mohlo by to byt zajimave :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit