Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Bude mě bavit Morrowind když mě Skyrim znechucuje, minimálně ve vanille?
    • Morr a skyrim jsou 2 odlisne hry ...proste skyrim je oproti Morru jen slabej odvar a sh*t
  • Dnes v 7 večer také začíná velký zimní a vánoční výprodej na Steamu.
  • Morrowind. Hra která splnila moje sny. Hra o které jsme snil a najednou se objevila *14*
  • Morrowind a khajiit S’virrem v Soltsheimských docích *14*.. aspon tenkrat umela bethesda dobre rpg..jinak nevim jestli ma cenu kupovat Morra za nakejch CCA 170 , kdyz se to da sehnat za 99 jeste i s krabici ..kazdopadne nevite neco o Tes Anthologi edici ?? bude jeste ?
    • Spis bych sel na GOG, protože jejich verze je upravena pro moderní systémy, sposlednim patchem a všemi datadisky.
      • ja ti nevim ,radeji mam krabicovky nez klice , jinak morr me na modernim systemu jede a nej patch k tomu mam, jinak stejnou paradu dela i zlata edice kde jsou taky vsechny datace ,,spis by me ale zajimala ta Anthology + ty tistene mapy ..jinak u zbytku her na Ps1 mam psx a na dosky dosbox a zatim bez problemu ,,takze gog nevyhledavam .)
  • solomon.short
    mno tak pekne dekuju :D Dokoupil jsem Q2, Q3 a Morrowind :)
  • kubi-wan
    To Bio Menace jsem si stáhnul, že ho jen vyzkoušim... a hergot, je to furt stejně návykový jako když jsem to hrál v dětství, až jsem se musel nutit to vypnout! *1*
    • Na začátku roku jsem si na tuhle hru vzpomněl a dokonce i dohrál je to furt pecka....
  • Thorar
    Jo, Bio Menace je skvělá hra, jsem rád že je na gogu a ještě k tomu zdarma *1*
    • Asharak
      Hej pecka! *14* smutné je že jsem se nedostal dál než před 15 lety :D
    • solomon.short
      az na GOGu budou Gruntz, to teprve bude oslava :)
      • elwiscomeback
        Plastelíňáci! *1* tý jo, to už pěkných pár let co jsem to naposledy hrál :)
        • solomon.short
          tusim ze to bylo jako plna v Gamestaru :)
          • Thorar
            Jo jo, takhle jsem se k tomu tenkrát dostal :-)
            • Hehe, pamatuju si, jak vždycky po dokončení levelu král oslavoval a pokaždý to doprovodil nějakým popěvkem. To jsem se lámal jak vzduchovka. *1*
      • Thorar
        Jednou se toho dočkám *1* Stejně jako jsem se dočkal Albionu *14* *1*
        • Tak já doufám,že se jednou dočkám hry No one life forever *14*
          • Tak oba NOLFy mám někde na plackách (stejně jako Gruntz, který onehdy vyšly jako příloha GameStaru) *3* , ale konkrétně u NOLF je problém s tím, že předchozí vydavatel (iirc Vivendi/Sierra) někam "zašantročila" vlastnická práva na značku a teď nikdo pořádně neví, kdo s tou značkou může narábat. *7* Ale tak snad to někdo někde objeví.
          • solomon.short
            sraz staromilcu vidim :) ano, to by se mi taky libilo :)
        • solomon.short
          ani nemluv, ja to na oslavu opet rozehral a asi to zase budu muset dohrat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit