Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou frajeři :D po jejich pokažené reputaci s reakcemi na negativní Steam recenze nyní toto 😅😂 jen tak dál Bethesdo, zatím vám to jde náramně hoši 🥲

  • cas ukaze ake to bolo rozhodnutie (ako dopadne moderska komunita)

    ale co je isto zle, firma ako Bethesda si dovoli vobec vydat hry  v tak zlom stave... (Starfield som este neskusil a pravdepodobne ani neskusim, takze tam neviem v akom stave to vyslo/je)

    aneb celkovo firmy co spoliehaju na platiacich betatesterov...

    • flash789

      Ale jejich hry v nijak zásadně špatném stavu nevychazeji. Mají zhruba stejné potíže jako většina velkých open worldů. Jen je v oblibě na jejich hry kydat. Skyrim je obsáhlá megalomanská hra kterou dělalo ani ne 100 lidi. A podle mne vyšla v lepším stavu než treba KCD nebo Cyberpunk. Mimochodem součástí dnešního updatu je i obrovský patch co opravuje desítky věcí. Po 12ti letech to BGS pořad updatuje. Jiné studio by se na to po takové době dávno vyprdlo.

      • honcka

        On je problém v tom, že bugy v Cyberpunku a KcD jdou relativně snadno opravitelné, ale plytký příběh a nezajímavé postavy ve Starfieldu ne

        • flash789

          Já bych zase řekl ze problém je se v BGS hrách soustředit na příběh a postavy jelikož jejich gró je úplně v něčem jiném. Bohužel plno lidi to z nějakého důvodu očekává a nejsou ochotni tam to gró najít :)

          • honcka

            Ve Skyrimu mi to tolik nepřišlo, ale ono zase ta laťka postoupila o několik úrovní vějš a hlavně těsně před tím vyšlo BG3 a to nastavilo laťku zase o stupínek výš a když jsem tejden po dohrání začal hrát Starfield, tak jsem to po pár dnech vzdal, prostě mě to nebavilo.

            • flash789

              Ja se zas pribehově a s postavami našel v Pathfinder Wotr, za mně nejlepší crpg co jsem kdy hrál. Ale BGS hry mám rád pořad stejně. Každopádně Starfield jsem zatím nehrál, takže kdo ví, třeba na tom budu stejně jako ty. 

      • tot nizssie je ako to vazne bolo pri vydani.

        a je skor sokujuce ze aj po 12 rokoch tam treba toho hodne opravit (ak nemas mody)

        a neviem ako KCD, to som nehral?  ale Czberpunk kratko po vydani siel aj na prastarom PC, ale uznavam ze bol dost v zlom stave aj tak (kym si nemal fak vykonne PC)

      • Derp_1337

        "Skyrim... podle mne vyšla v lepším stavu než treba KCD nebo Cyberpunk"

        HAHAHAHA. Tenhle vtip se fakt povedl. 

        Už je to přes 11 let, tak jsi asi zapomněl na ten stav v kterém to vyšlo. Při vydání hry asi 50% hráčů nemohlo vůbec hrát, protože se jim hra pokaždé hned sekla při první cutscéně s jízdou na voze.

        A hra trpěla celou řadou různých bugů, kdy ti hra spadla zpět do Windows. Něco takového jsem v Cyberpunku nebo KCD snad jenom 2x. 

        Ještě připomenu ten smutný fakt, že dlouhou dobu různé crashe hry neopravil oficiální patch od Bugthesdy ale samotní modeři.

        • flash789

          Hru jsem hrál hned 11.11.11 a v klidu ji hrál přes 500 hodin aniž bych trpěl nějakými srdcervoucimi bugy. A ne nepiš mi ze jsem patřil mezi ty šťastnější a podobně. Během té doby jsem hru pečlivě sledoval a vzhledem k tomu kolik lidi došlo na konec a všechno možné to fakt moc nepůsobí ze skončili v cut scéně na začátku s vozíkem :)

          Kde hra měla skutečně velké problémy byla ps3, jinde to nebylo nic nad rámec běžného vydání velké open world hry. 

          Navíc názory lidi co jim v té době bylo 15 a hru ukradli a blbla jim nepovažuju za směrodatné :)

          • Derp_1337

            Takže ty říkáš "Mě to jelo v pořádku, takže žádné problémy nemohli existovat. A lidé, kteří měli problémy, byli jenom samí hloupí teenageři a piráti."

            Haha. Díky za názor, velmi pobavil. 😂

            • flash789

              Jako když si z toho vyfabuluješ takovouhle hovadinu tak není divu že se pobavíš :)

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Hele, tvůj poslední odstavec o lidech v 15 a co hru upirátili, to sám o sobě pohřbil. Ten trolling se ti moc nepovedl.

                • flash789

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak máš snad nějaké pochybnosti o tom ze tu hru ukradla obrovská hromada teen lidí bez peněz ? :)


                  • Derp_1337

                    Reakce na příspěvek:

                    To ty jsi tvrdil, že jenom ti lidé s pirátskou kopií měli bugy. A že jsi ostatní "normální" hráče sledoval a ti vůbec neměli žádné problémy. Takové bláboly.

                    • flash789

                      Reakce na příspěvek:

                      To jsi si zase upravil a vydedukoval tak aby se ti to hodilo. :)


                      • Derp_1337

                        Reakce na příspěvek:

                        "hru jsem pečlivě sledoval a vzhledem k tomu kolik lidi došlo na konec a všechno možné to fakt moc nepůsobí ze skončili v cut scéně na začátku s vozíkem"

                        Doslova jsi popřel tenhle bug.

                        • flash789

                          Reakce na příspěvek:

                          Ne nepopřel, jen jsem dementoval tvých 50% :)

                          • Derp_1337

                            Reakce na příspěvek:

                            Ty jsi maximálně tak dementoval svá vlastní slova. Tvoje logika obsahovala nesmyslné závěry, které sis vycucal z prstu a jejich kontakt s realitou byl minimální.

                            Ale je to zbytečné dál ti to vysvětlovat. Jak se říká, hlupákovi nevysvětlíš, že je hlupák. Přeji ti v budoucnu hodně štěstí.😉

                            • flash789

                              Reakce na příspěvek:

                              Tak na internetu nic nikomu nevysvetliš, proto se s vysvětlováním moc nenamáhám. Ale to jak jsi odhalil mé cucaní z prstu jakoby jsi byl moje matka a byl u toho mně pobavilo :)

          • twicer

            Jo, je zajímavé zpětně pozorovat kolik her bylo prý nehratelných, zatímco si je sám vklidu dohrál, že?

        • presne

  • Nevidím na tom nic špatného. Důležité je, že autoři modifikací to mohou nabídnout zdarma.

  • Gulivera84

    At si to vsechno strci ...vite kam (za klobouk treba)

  • Starfield ? Co je Starfield? 

    • To je hra od Bethesdy.

  • flash789

    Za mně jedině dobře. Kvalitě modů to může jen prospět. Bude to legrace koukat kolik modů zmizí z Nexusu a přesune se k monetizaci. Hláška komunita opravuje BGS hry zdarma bude minulostí :)

    Omlouvám se za svou škodolibost ale už roky mi jako fanboy BGS člověku lezli krkem nabubřelé řeči hráčů o zachraňovaní BGS her modery a tak podobně. Za chvíli plno z nich bude hrát vanilku protože nebudou ochotní za ty strašně nezbytné mody zaplatit ani korunu. Dál bych to neřešil, byl by ti děsný flame a nestojí to za to.

    • Ta hláška se jen pozmění na "Bethesda vydělává na tom, že jí zákazníky placená komunita opravuje hry." Prostě mikrotransakcemi placené opravy bugů (ne, ten termín jsem nevymyslel). Solidní obchodní model. Nicméně pokud nebude zasahovat proti modům mimo Creation Program, tak ať si to užijí.

      • Tady souhlasim. At nezasahuji proti tem co chcou delat zadarmo a maji bockem treba Patreon.

        Ti to vetsinou delaji z lasky a jako privydelek. U tech co pujdou do Creation Programu bych... nevim, mam pocit ze to nebude az takove.

        A ne. Nez zacne nekdo nadavat, mam sam nejake plany, a "z lasky, potencialne mensi privydelek" je zakladni kamen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit