Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně. A vyjde z toho další rozmáznutý Microsoft lejno jako z toho slavného Starfieldu. Ale tak hlavně že se vývojáři baví. 

  • ZOLLINO

    ak to robia na rovnakom engine ako Starfield, tak to mozu rovno zabalit. Ale priznam sa - neviem.

  • mr.clayman

    "Raná verze vývojáře velmi baví"

    Tak aby pak ještě finální verze bavila hráče...


  • surlys

    DD2 je dobrá evoluce TES za mě. 

    • blaiddtom

      DD nema s TES absolutne nic spolocne...uz to nefetuj prosim ta...chapeme ze je dd pre teba modla

      • Naopak, ma toho spolecneho pomerne dost. 

      • surlys

        chápu, že jsi hru nehrál, ale jsi toxik, který si přečetl na internetu, že to má mikro, tak musíš ze sebě dělat trotla. Fakt je to ubohé.

        Společné věci: podobný setting, exploring na prvním místě, kde se můžeš na x hodit ztratit jenom prozkoumovaním světa, jako v TES většinu času chodíš pěšky, akční RPG, podobné mechaniky(vězení, vlastní bydlení, podplacení) atd...


  • Jarisko84

    Jasne tak ako starfield...

  • 2026? To nám ještě Todd stihne tak dvakrát prodat už 4x prodaný Skyrim.

    Tipuji to na TES V: Skyrim SE:NG edition a TES V: Skyrim SE:NG TES VI Teaser editon. 

    Mě by spíše zajímalo jestli se někdy dočkáme 2 a 3 dílu Kingdom Come.

  • Sir_Emental

    "Bethesda musela šestý díl oznámit tak brzy, protože fanoušci byli připravení do studia napochodovat s vidlemi a pochodněmi"

    Ne. Potřebovali prodat víc kopií Skyrimu, tak udělali "odhalení", aby přiživili hype ohledně série a dobře věděli, že ještě mnoho let z nového TES nic nebude. 

    • blaiddtom

      tak nejako...som si dost isty, ze v case oznamenia este ani nezacali na tej hre pracovat...

  • Já si vždy myslel, že se to bude odehrávat ve stejných lokacích jako Daggerfall. Je to samozřejmě docela široký pojem, ale podle teaseru, kde bylo vidět hornaté pobřeží bych tipl severovýchodní část, kde je Wayrest a Orsinium. To je docela rozmanité prostředí a ani o politické intriky či válečné konflikty by tam nemusela být nouze.

    • No moc se mi nezda, ze by delali Daggerfall 2

      • Úplně asi ne, nejspíš by šlo jen o malý výřez. Taky jsem někde zaslechl, že by mohlo jít o severní pobřeží High Rock (to k té ukázce sedí možná i víc), ale to by byl v podstatě o trochu teplejší Skyrim 2. Když to vezmeš vylučovací metodou, tak v zásadě můžeš škrtnout dálný východ s Morrowindem (vypadá to tam jinak), celou jižní část (úplně jiné podnebí) a Skyrim (tam jsme byli minule). Zbyde High Rock, ze kterého mohou vybrat severovýchodní část, aby se moc (nebo vůbec) nepřekrývalo s Daggerfallem.

  • Inquisitor

    Myslíte, že už tam budou npc s AI? To by byl řádný posun ve hraní.

    • Bethesda není schopná na tom svým engine udělat ani animace obličejů, které by dohnali rok 2013. NPC s AI bude tak akorát díky módům.

  • Reeki

    Vydání v roce 2026 je moc brzy, reálně 2028,  Bethesda si totiž se vším dává na čas.

    • blaiddtom

      pritom ich hry su od oblivionu tie najviac genericke openworldy na trhu, nechapem co tam chcu tolko nacvicovat...ze ich musi vzdy zachranovat moderska komunita ani nehovorim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit