Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli mi někdo někdy naservíruje F2P Fallout a né další pokračování. Tak budu ku*va nasranej....
    • Na Falloute sa hadam uz aj pracuje. Ak ho teda chcu do dvoch rokov vydat.
  • Pethulla
    Když už je tu článek o Bethesdě, tak se zmíním o tom, že nedávno vyšel Morrowind Overhaul v3.0.
    • deridon
      na to už čekam měsíce, nechtělo se mi totiž u v2.0 prdět s tou udajně těžkou instalací, děkuju za info
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Battlecry?... Warlords Battlecry ? *15*
    • Trol.diskuzni
      F*ck yeah, to byly časy! *5* *1*
  • Hmm no neviem ci zrovna bethesda by mala byt ta chobotnica co sa rozlieza. Chapem ze maju teraz mrte vyvaru zo Skyrimu a nebudu investovat do platiny alebo nejakej cinskej firmy or akcii applu ale zainvestuju do toho co robia, lenze povest bethesdy tiez nie je zrovna najlesklejsia. Hlavne co sa technickej kvality ich titulov tyka. A bohuzial nejak to zo sebou tahaju a prenasaju aj na teamy ktore skupuju. Mimochodom by ma zaujimalo ci to naoza skupuje a zaklada Bethesda alebo ich vlastnik ZeniMax.
  • Jsem rád, že se Bethesda rozvijí. Sice hry, které ona sama tvoří jsou kontroverzní, ale jako vydavatel se chová férově a považte kolik už zajímavých titulů vyšlo nebo je ohlášeých: Rage, Dishonored, Fallout New Vegas, Prey 2.

    Arkane i Obisidian si pochvalovali jejich liberálnost.
    • Který hry byly kontroverzní? Čistě pro zajímavost...
      • tak minimalne rage a f3
        • smejki
          co je na rage kontroverzního? O_o
          • Ty graficky kiksy ze začátku....brrrrrr, ještě teď z toho mám epileptický záchvaty z toho doskakování textur. Ale jak jsem si na to zvykl, vážně moc parádní post apo FPS...přísahám Smejkimu, že bejt tam lepší konec, byla by to pro mě hodně parádní hra. Ale ještě ten konec...brrrrrrrrrr, cítím auru.... *15*
            • smejki
              konec je stejně komixově vymletej jako celá hra. prostě pulp jak <>hovado *1*
              jestli na těch technických kiksech bylo něco k posrání tak arogantní bethesďáncký PR.
        • "Sice hry, které ona sama tvoří jsou kontroverzní"

          rage není ten případ.
  • walltar
    To mě chcete říct, že někdo kdo pracoval na UO a SWG potom zplodil SWTOR? No tak to už sme na tom vážně špatné.
  • Trol.diskuzni
    Nemělo to být spíše BugfestCry?
    • jindra.veliky
      o tenhle nazev se soudi s Bohemia Interactive... *4*
    • Mě ale nezajímaj názvy tvých gay party.
    • Bethesda nemá nic společného s battlefieldem 3. *3*
  • ja mam navrh mohla by se stranka rozdelit na vic sekci a tyhle novinky by se zobrazovaly nekde jinde, prece jen tohle moc lidi nezajima cele tiscali je tim zaspamovano, misto toho aby byla na hl. strance dulezite clanky jako treba recenze gw2 nebo novinky o CoD
    • MrSanta
      Stránku si můžeš rozdělit sám. V liště můžeš vybrat všechno, články, recenze, videa, obrázky. A další lištu máš o kousek výš.
  • MrSanta
    Free to Play Fallout MMO?
  • At si zalozi co chce. Mam je uz nekde mezi EA a UBI
    • ale jinak v dobe kdy vysel oblivion to urcite byla nejpeknejsi hra na trhu. ta grafika mi v te dobe opravdu shodila celist az na podlahu. S odstupem casu a nastupem novych technologii ve vyvoji her je to uz samozrejme na dnesni pomery celkem prumerna grafika, ale v te dobe to podle me mensi revoluce byla.
      • Tak mi přijde, že revoluční tam bylo leda použití HDR.
    • catie:Level scalling nijak nezpochybníš, prostě tam byl, a naprosto sprasený *4*
      • To teda zpochybnim. V oblivionu levelovalo spolu s hracem cca 6 potvor a vsechny se zacly objevovat az na lvl 20+ a byli to treba Minotaur lord nebo Xivilai.. Krysa nikdy s hracem nelevelovala , byla porad stejna jako na zacatku. Kostlivci taky ne , jen byly zameneni silnejsi verzi jako skeleton hero atd. Medved , vlk taky neleveloval. Tahleta zkriplena fama vyvolana hernima novinarema kteri o hre nemeli ani paru hre dost uskodila a plno lidi v ni veri dodnes.
        Jina vec byla level scaling vybaveni..to byl skutecnej prusvih
    • A to jako proč? Další, co si myslí, že je Skyrim nejzabugovanější hrou? *1* Já věřím, že ne a že svůj postoj vysvětlíte. *3*
      Takovou pověst tu šíří jen naprostí hlupáci a ubožáci, co se rozhodli, že budou z nějakého zvláštního důvodu nenávidět nějakou hru. Ale proč ne, že? Lepší, než kdyby někde obtěžovali děti, no ne? *3*
      • Trol.diskuzni
        Já jsem zde viděl na Skyrim jen samou chválu!
        • V modré ústřici mají Wi-fi připojení? :))
      • walltar
        Já bych řekl, že celkem dost lidem vadí, jak je půlka herního světa vidí skyrim jako nějakou modlu .... přitom je mnohem horší než byl oblivion. Potom taky bethesda přinesla Fallout3 což já jim třeba nikdy neodpustím, takhle zprasit dobré jméno hry se hned tak někomu nepovedlo.
        • Jasně zaprasily dobré jméno hry, tak třeba těma prodejema, ještě, že tu jsou ty bubliny internetových komunit ve kterých tu hru všichni nenáviděj. *7*
        • Bez falloutu 3 by o sérii fallout už opravdu hodně lidí nevědělo... v podstatě to byla mrtvá série, tak proč cokoli vyčítat za její oživení aspoň v té podobě, v jaké vyšel? *7*

          Skyrim opravdu NENÍ mnohem horší než Oblivion. To není pravda. Tohle nemůže napsat nikdo s objektivním pohledem na věc. Jistě, Skyrim asi mohl být lepší a řada věcí se tam ne úplně povedla.. ale to v Oblivionu taky (a ta opitimalizace Oblivionu, no to byla hrůza!!).
          • Je videt ze ZZ (asi top) nevi o cem mluvi , Oblivion byl v roce 2006 jednoznacne mile pred konkurenci co se grafiky tyce. Tak je jasny ze kdyz v te dobe mel nekdo 1,5GHZ procesor , 64mb grafiku a 256mb ram tak na nej asi hezke vzpominky nema..a ze takovych lidi bylo , a prave z teto skupiny se rekrutuji lide jako ZZ. Oblivion vypada dobre i dneska vic jak sest let po vydani a bez moderskych uprav.
            • No vidis ZZ a me se pred par lety podarilo na jistem foru uspesne zpochybnit nazor cloveka co tvrdil neco podobneho jako ty. Zrovna tak pitomou famu o tom jak v Oblivionu leveluji krysy z hracem. A ja taky uz jaksi nemam silu se zase s nekym dohadovat na tohle tema. Oblivion v dobe vydani nemel konkurenci , to ze pak nektere hry vypadaly lepe je samozrejme..mozna prave diky oblivionu.
            • V Oblivionu jsem nahrál dost hodin hodin a moc dobře vím, jak vypadal v době začátcích. Hrál jsem to na tehdy TOP PC. A ne, nevypadá jako celek dobře bez modderských úprav. Nejspíše máš nějakou závažnou zrakovou vadu, jinak si to neumím vysvětlit.

              Jistě, interiéry vypadaly už tehdy velmi dobře. Efekty celkem ušly a byly tehdy na top úrovni (hned rok poté je naprosto rozdrtila Crysis). Kvalita textur nebyla nicmoc - stačí srovnat s tehdejšími hrami a např. Gothic 3 měl srovnatelné textury, totéž HL2 apod. Fyzika byla směšná (srovnej s HL2). Engine sám byl hodně nedoladěný a špatně optimalizovaný. LOD byl několikrát opravovaný a nikdy se bez modifikací moc nevylepšil (srovnej s Battlefield 2).

              Mimochodem, Oblivion mám stále společně se Skyrimem a Morrowindem v PC. Po aplikování modifikací vypadá Oblivion dost dobře, ale v původní verzi je to pořád docela slabota.

              Na závěr: Tohle téma jsem řešil už cca před rokem na jiném foru, kde jistý pisatel dělal z Oblivionu bezvýhradnou grafickou revoluci. To forum mi umožnilo tehdy velmi propracovaně jeho názor zcela zpochybnit. Zde to možné není. Proto více bádej a srovnávej s hrami z roku 2005 a 2006. Srovnávej také verze Oblivionu (dost se liší co do grafické podoby).
            • koukám že máš přehled s tím TES forem :)))

              A máš pravdu, spletl jsem se s tim Crysis.
            • Crysis je o rok a pol mladsi. Pre vas z tes fora to znamena asi tak pol roka po Sheogorathovi.
            • A co Crysis? Ten měl mnohem lepší grafiku a vyšel ve stejnou dobu..
        • JohnyTheZik
          Podle me byl teda Skyrim o dost lepsi nez Oblivion (ackoliv ten prinesl jakousi grafickou revoluci).. A jak bylo receno, bez F3 by nevznik FNV ;)
          • "grafickou revoluci"? v čem? jo, jeden z nejhusnějších LODů, co jsem kdy viděl.. to je fakt. To bych ale jako revoluce nenazval. Bez mnoha úprav a to i těch grafických vypadá Oblivion docela nepěkně (vyjma interiérů, které vypadají pěkně).
            • To je samozřejmě úplná blbost. Podívejte se na hry z roku 2006 a klidně i na ty z roku 2005 a uvidíte, že první verze Oblivionu (tedy ta hned po vydání) nebyla po grafické stránce žádnou revolucí. Když tu děláte chytrý, tak si proboha aspoň zjistěte informace. *7*
              Samozřejmě že oblivion měl dobrou grafiku (na tu dobu), ale od revoluce to bylo zatraceně daleko. Byl to takový dobrý nadprůměr s některými neduhy, které mu dost ubíraly na celkovém dojmu. Samozřejmě se pak různé grafické nedodělky opravovaly...
            • V tej dobe keď ľudia v časopisoch videli obrázky z hry tak si mysleli že to sú wallpapery alebo artworky. Nechceli veriť, že by hra mohla vyzerať tak skvelo. A potom im spadli sánky, keď tá hra vyšla a vyzerala tak skvelo
            • Ještě teď si pamatuju obrázky Oblivionu v Levelu...páááááni...v té době to bylo...jooooj, o mašině na takovou hru jsem jenom snil tehdá. :)
            • Pethulla
              ale prosím tě. V době kdy Oblivion vyšel byl opravdu graficky úplně někde jinde než většina tehdejší produkce.
        • Že by někdo viděl Skyrim jako modlu...to nevim. Možná ze začátku, ale to nadšení už dávno opadlo a zůstalo "No není to tak špatné a stejně není jiná alternativa". Aspoň to tak vnímám z ohlasů. A bez Foblivionu 3 by nikdy nevznikl FNV, za to jsem Bethesdě vděčný :D .
    • Trol.diskuzni
      Ale Skyrim je přece nejlepší, chlapče...
      • Další co maskuje svojí gay orientaci a označuje jiné jako homosexualy. V tomhle případě hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit