Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne sa tá myšlienka celkom páči. Napríklad Heavy Rain som odohral celý od začiatku do konca s priateľkou, ktorá sa na to iba dívala a občas mi pomáhala rozhodnúť sa. Na ňu by vraj ovládanie bolo príliš tažké, ja som jej to rešpektoval a tak sme to odohrali spolu takto :) Nedávno sme takto dohrali Walking Dead a myšlienka, že by sa do hry mohla zapojiť aj ona sa mi celkom páči. Vobec prvý raz keď som hral Heavy Rain, bolo to u kamaráta na akcii v asi 6tich ľudoch. Všetci sme sa po nejakom zásadnom rozhodnutí alebo kapitole striedali.

    Aby som to zhrnul. Hry typu Heavy Rain sú skor interaktívne filmy. Aspoň z mojej skúsenosti som sa na takýto film nikdy nedíval sám a preto sa mi myšlienka zapojenia do deja viacero ľudí páči :)
  • Jack1947
    Pekna hra, jen skoda jen ze ¸¸PS3" (stejne jako Heavy rain a dalsi podobneho razu) ou, na pc se porad jenom *** *9* .
    • Jack1947
      Zajimavy, cekal jsem nejake komentare a vice minusu - muj soukromy pokus nevysel. Co naplat no tak snad jindy... *9*
  • TheGGG
    Doufám že nákup případných DLC podpoří hladovějící děti v Africe *7*
    • Ne, ale podpoří hladovějící vývojáře ze studia Quantic Dream.
  • montatatana
    Tyjo, tam budou i maly africanci?! Cage mysli s citovym vydiranim uplne na vsechno! :)

    Jinak forma co-opu zajimava, rozhodne vyuziju :)
    • mdkGT
      A z tech malych roztomilych africanku potom vyrustaji o trochu vetsi, uz mene roztomily africanci s kalasnikama co pleni vesnice a znasilnuji.
      • michelangelo
        https://www.youtube.com/watch?v=qSElmEmEjb4 asi tak
        • A ty rasový čistky, co daleko překonaly německej holokaust jsou co? Zvěrstva nejtěžšího kalibru, kdy znásilněnou dceru (před otcem) donutili sníst otcovi "pozůstatky" , dětské fanatické jednotky popravující civilisty z rozmaru... a to vše z hlášení OSN.
          "asi tak"
          • michelangelo
            Ale nemaji to na svedomi vsichny africani a je potreba rozlysovat... Ne je hazet vsechny do jednoho pytle. O to mi slo.

            To co zminujes jsou naprosto bez diskuze zverstva, ale prave ty stredoveky zpusoby nejsou v danym kontextu az tak nelogicky, protoze civilizacne se od stredoveku Afrika na mnoha mistech v podstate nezmenila. A ne ze by to hruznost zmineneho snizovalo.
            • Afrika je díra ,barevný jako barevný.
            • Mně v tomhle dost překvapil Hemingway, který strávil v Africe jak 30. tak 50. léta a z knížek lze ledasco vycítit (konflikt generací a nástup muslimské víry). Nic proti afričanům nemám, nejsem žádnej ortodoxní rasista. Ono úroveň civilizace jde ruku v ruce se vzděláním a vírou (v nepřímé úměře) a tam je na tom blízký východ a Afrika hodně špatně.

              Mně spíš vytočilo tvé video, kdy si pár černých kluků dělá srandu z něčeho, co je skutečnost. A to neukázali na to, jakou šíří atmosféru nigagangsta, kdy každej niga bro musí být sjetej, poslouchat nesmyslnej hip-hop, jeblat bílý holky, neustále střílet konkurenčního rappera... popírá to zásady, nad kterými jsem vyrostl já :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit