Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bleda zavist pc sceny!Nic vic.Kdo nehral HAVY RAIN nepochopi!A xbox muze tise zavidet,ze HAVY RAIN a ...nevyslo na kinect.A o the last of us,ani nemluve!Hold dedi microsoftu,vecny smolari a jeste zavistivi!he he *6*
  • Btw, ta scéna s porodem v ukázce mi přišla docela úsměvná. Už jste někdo viděli aby čerstvě vytlačený dítě bylo takhle čistý ? :D :D ... nikde žádná smolka ani krev.
    • navíc ta barva, jako by bylo na vzduchu už nějakou tu hodinu, dítě když vyleze je skoro fialový :)
  • Prosim Vas, neslo by to bez tech bulvaru-podobnych nadpisu? Myslim slova typu "se predvadi" atd. To je tu pak jak kdyz nechte vlezu na seznam.cz a chce se mi blit, fakt jeste u her, to me maximalne irituje.

    A opravdu je v dnesni dobe takovy problem zaridit slusny prehravac? Nevim jestli jsem prvni kdo si toho vsiml, ze to jeste neni opravene, ale napriklad kdyz ve fullscreenu chci snizit hlasitost tak se uplne vypne po jedinem kliknuti kamkoliv na slider a musim to zase prepinat do maleho okna a zpatky do velkeho...o 720p uz ani nemluvim...

    Jinak uzasna Evropa 2 svyma "ojedinelyma" reklama zpusobuje to, ze priste az na ni nekde narazim tak si akorat vzpomenu jak me s tim tady na games.cz sr*li a urcite nebudu sam. Nekdo by jim to mel vyridit, treba to pak odsud ztahnou.

    Omlouvam se, ze tak rypu, dlouho jsem drzel hu bu ale nic se ocividne nedeje tak se taky pridam. Jinak Vas mam rad, dekuju za super clanky, podcasty, videorecenze, ale prosim Vas spravte to, zivot by byl zas o neco hezci:)
  • jendabek
    Může mi někdo obhájit význam toho, proč je to vlastně všechno renderované a nenatočí to jako normální interaktivní film? Osobně se nedokážu zbavit neustálého porovnávání s realitou, za kterou to ovšem stále dost kulhá (i přes jisté neustálé technologické pokroky v této oblasti). Jaký má význam u podobného produktu, že scény probíhají v 3D enginu? Mimo to, že se občas dá s postavou omezeně pohybovat prostředím.
    Triky a digitální prostředí se přece dají doplnit i do reálných záběrů (s reálnými, uvěřitelnými herci). Ani to přece nemůže být levnější, myslím si. Působí to, jako bych měl obdivovat, že to, co je běžně film, dokáží udělat pomocí počítačové grafiky ... jenže nedokáží ... akorát si na tu nedokonalost hráč po chvíli zvykne, ale význam (přínos) v tom nevidím.
    Nebo jaký tam je?
    • Však to taky nesmíš porovnávat s filmy, ale s hrami. David Cage zkrátka chce přivést do her filmové herce a tím udělat herní postavy uvěřitelnější... Přínos? Zjevný.
  • A co mutiplatform games,pc games.Typu : bang,bang,bang,tupe mirit mysickou do vojacku,to je jak strilet 9mm,po slepici z 1m.Taky zabava.Zadny um v tom neni,gamepadem?To je jina!Na to musi byt oko.
  • Ti intelektuálně zdatní bezdomovci, kteří vypadají sympaticky a relativně přitažlivě i po letech na ulici mě fakt iritují. Stačí se podívat do pražského metra, nebo do brněnských podchodů, jak vypadají ve skutečnosti. Nic pro film.
    • Jak vis ze tam jsou leta vsichni?
      • OK, dostal jsi mě, ale teď si nalijme čistého vína...
        • Jen jsem si rejpnul :-)
          • :-)
  • TheGGG
    Nechápu komu se ta ženská může líbit, vypadá jak 15 kluk s příliš velkým množstvím ženských hormonů.
    • nic špatnýho, ale chápete, že jde o virtuální PC postavu ??? proč tady řešíte její face ? je umělá jako ty osmičky, a nádherná ? WTF ? zajdi někdy ven ... sory *7*
      • Jenze mi tu neresime virtualni postavu ale Ellen Page to je herecka. Kazdymu se libi neco/nekdo jinej to je tak tezky pochopit ? :-)
    • Jojo, přesně jako tvůj avatar.
    • Corvus
      Nádherná. Žádná vyumělkovaná pip*na s osmičkama v dekoltu. Výborně vybraná hlavní role. Vůbec... celé video jsem zhltnul na posezení a jsem nadšen. Podobný typ hry jsem nikdy nehrál (míněno jako Heavy Rain) a fakt mě v tomhle případě mrzí, že nemám konzoli. Miluju adventury a tohle je adventura postavená čistě na příběhové rovině. Moc se mi to líbí.
      • Presne tak. Zadna premalovana silikonova kravka. Proste obycejna hezka holka :-).
    • Lidi maji ruznej vkus. Smir se s tim :-). Me se treba libi.
  • A hra k tomuhle bude jako DLC?
  • to God-of-War:
    reklamovat to už bohužel nemůžu. koupil jsem ji jako bazarovku v JRC a na bazarovky je tam záruka omezená. HR jsem začal hrát bohužel až po roce a něco
    to Ronox:
    bohužel nejsem sám, komu se to stalo, viz oficiální fórum. jen vývojáři na to nechtějí reagovat a to mně štve. někomu např. pomohla výměna harddisku, což v brzké době neplánuji a kupovat si znovu stejnou hru, abych riskl, jestli mi třeba pojede, tak to taky nehrozí. hra je super, ale tímhle si to u mně QD ...
    • Koupis si bazarovku z druhe ruky a ani ji nevyzkousis? To je tedy pekna hloupost. Ja si takhle koupil v JRC pouzite GOW3 a taky neslo, zamrzalo, tak mi ho tam druhy den vymenili a jelo to v pohode, takze to musel byt skrabanec co tam nechal predchozi majitel co se k disku asi nechoval hezky, u BluRay se stane snadno
  • Historie se opakuje a navrací se čas interaktivních filmů, jako když přišly na trh první CD-ROM mechaniky.. Každej na to nadával, jak je to primitivní mačkat v určitou dobu pár čudlíků, a teď je to jedna z nejočekávanějších her. Jsem zvědavej, co z toho nakonec vyleze, rozhodně nechci soudit předem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit