Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pirati kradou na PC a konzolich, pirati na konzolich vykradaj i miliony dolaru na uctech. Tak kde se teda krade vic? *1*
    • splash
      Ty jsi uplně mimo. Tady nejde o pirátství ale podvod, a peníze nezmizeli microsoftu ani žádnýmu studiu. ALE UŽIUVATELŮM SAMOTNÝM, kteří přes všechna varování naletěli na tuhle léčku. Pirátství na konzolích je v porovnání s tím na PC nic. Teď jsem zrovna kouknul po dlouhý době na bleskovky a první zpráva:
      I Am Alive zřejmě na PC nezavítá, vývojáři se bojí nízkého odbytu kvůli vysoké míře pirátství *2*
      • ale jo..
  • Odulin
    Lidi by si měli uvědomit, že v dnešním světě není vůbec nic opravdu zadarmo. Taky jsem ze začátku hledal MS Points generator, ale brzy jsem se spálil...naštěstí jen virem, ale poučilo mě to....ostatně tihle naivkové si snad příště dají většího majzla;)
  • No jo tak když lidi viděj napis ZDARMA tak natukaj pomalu svoje rodny čislo + čislo karty ))) a pak chtěj po ms prachy.Za blbost se platí....
  • Jo taky jsem se lek když sem to viděl ve zpravach, sem si řikal to zas ty PS3 luzři budou chytrý až na půdu :)
  • Proč by měl MS uhradit škodu, kterou si klient způsobí vlastní hloupostí??
  • Asi tak :)
  • fallout
    Nemám Xbox takže nevím, ale docela sem čuměl jak to bylo v hlavních zprávách na Primě. Já si myslím, že Microsoftu stejně nezbývá než ty škody uhradit, tak proč by to přiznávali, tak to aspoň ututlají aby nebyla ostuda a hlavně aby to neodradilo platící klientelu... :)
    • to cos rekl je hloupost. to je jako kdyz si koupíš auto, pak to s ním ožralej napereš do stromu a budeš se dožadovat aby ti prodejce uhradil škodu. to že je nekdo blbej a nekomu dá heslo s vírou že mu nadělí 1000000 MS bodů, tak to je proste demence a proc by microsoft měl být škodný na tom že je někdo blbej ??? *3*
      PS: takovéto věci jsou běžné na steamu...hackeri posílají ''oficiální'' stránky (vypadají fakt jako steam stránky jem mají adresu trochu jinout, jedine ORIGO je steampowered.com, nic jineho) kde is klikneš jakou hru zdarma chces, das jmenio heslo, klikneš, voalááá a jsi bez steamu.
      • fallout
        Jn... to sem trošku přestřelil s tím, že by to měli hradit, špatně sem to pochopil. Ale každopádně to tutlají o tom žádná... *3*
        • splash
          Nevím proč by měli nic neudělali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit