Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže už je to hratelné? Zatím jsem po vlně negativních recenzí s DLC váhal, prý to bylo po vydání zabugované až hrůza
  • Blbá otázka: Dá se to spustit samostatně nebo musím mít Warband? Předpokládám, že to druhé..
    • B je správně
  • RedEagle
    Grafika na urovni Rome Total War 1. A to tu hru nijako nehaním,Rome 1 je moja najoblubenejšia hra aku som v živote hral.
    • ta grafika nahodou vypada docela hezky, hra rozhodne není oškliva.
    • To je důkaz, že nejdůležitější na hře je hratelnost, a ne grafika.
      • cumpi3
        Přesně tak. Proto lidé, kteří hrají aktuální hry kvůli grafice a mluví jako skvělých hrách za pár let na ty samé hry nadávají, že vypadají strašně hnusně...Zatímco ti, co to hrají, protože to má zábavnou hratelnost na to nejspíš za pár let nadávat nebudou, naopak si to třeba občas zahrají.
        Přes grafiku se navíc nedá udělat status legendární hry (ano o takové Crysis se hodne mluvilo, ví se o tom doteď, ale nikdo to kvůli grafice nezapaří), zatímco taková Mafia je legendou, lidé to hrají a mají mnohem radší než nějakou dvojku. Ta měla skvělou grafiku na dobu vydání, ale že by ta hra byla kultovní a legenda? Ani náhodou...
        • tak ona grafika muže hru vylepšit ale i zhoršit ale užasnou hru jako fallout nepodělá ani nejhorší grafika a naopak.
          • taky bych chtěl být takle najivní
            • Kallessin183
              Kvůli špatné grafice jsem hru ještě nezahodil, ale kvůli příběhu naprd už jo.. jsem proto naivní??
        • homeles8
          Tak zrovna Mafia 1 měla ve svý době nadčasovou grafiku a hned po vydání asi i úplně nejlepší ze všech her.
  • "Mount & Blade Warband: Viking Conquest - Reforged Edition DLC"

    Na nektere sofistikovane nazvy her za chvili nebude stacit cely clanek *1*
    • Llour
      A co teprve moje oblíbená strategie "Lord of th Rings:Battle for Middle-Earth II - Rise of the Witch King *1* *1*
      • Hej, a to dokonce není celé, koukni se do support pdfka.

        The Lord of the Rings: Battle for Middle-earth II(tm) Expansion pack - Rise of the Witch-king(tm) by Electronic Arts(tm)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit