Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z tohto preview sa zdalo, že prvý diel bol dosť slabý. Ale dostal 8/10 http://games.tiscali.cz/the-dark-eye-chains-of-satinav-14744 čo je dosť nadpriemer, nie?
    • Na Games 8, za mne 7. Dobrá hra, o tom žádná, ale oproti ostatní produkci Daedalicu nebyla ničím extra zajímavá.
  • CRYPT
    Kolega Ticháček udělal skvělou videoreview. Má velice příjemný hlas, který se dobře poslouchá a recenze byla nahrána v takovém klidném tónu, což k této hře, jak jsem viděl záběry, skvěle sedlo. Jinak co se týče hry samotné, mrzí mne, že jsem o ní neslyšel už dříve a nějak mi to uteklo a zrovna teď, když nebudu mít vůbec čas. Je to škoda, ale doufám že ji někdy vyzkouším od prvního dílu.
  • To je fascinující, jak ta adventurní scéna v Německu kvete.. škoda že u nás nic. Btw nevíte něco o adventurách, které údajně připravuje Vochozka s Tlamiczkou? Bude něco nebo z toho sešlo?
    • Thorar
      Dobrá otázka, poslední info jsem četl někdy v lednu.
  • Thorar
    Chains of Satinav jsem přehlédl, to si musim zahrát, a pak se pustim do tohohle. Adventura z Das Schwarze Auge, to si nemůžu nechat ujít :-)
  • Jack1947
    Kdybych byl active adventurak, sanci zahrat si to bych nepromarnil.
    • Je jich žalostně málo. Já se naposledy královsky bavil (když nepočítám Gabriel Knight 1) u Gemini Rue a to už je dva roky zpátky :-(
      • MikeiXX
        Ted mluvis radikalne a trosku zcestne jak Dan Vavra, pri tom skvelych adventur za poslednich 5 let, vyslo nespocet.
        • Cha! Jmenuj pět adventur za posledních pět let, které se aspoň z 20% přiblížily Gabriel Knightovi nebo Broken Swordu... za mě to neni ani opěvovaný Gemini Rue..
          • Tak jsem chtěl taky přispět se svojí troškou do mlýna, a zjistil jsem, že na prvních místech se uhnízdily Heavy Rain, LA Noire a Amnesia - tedy adventury, které jsou všechno jen ne klasické. Ono dobrých nebo nadprůměrných adventur jsou mraky, ale výjimečně skvělých je sakra málo. Ale dobře, tak ještě třeba The Book of Unwritten Tales, Sam and Max The Devils Playhouse nebo z indie třeba Blackwell Deception. A ze starších, když už tedy můžu jít "až" 5 let do minulosti, musím vypíchnout Still Life 2.
          • Resonance, Gemini Rue, Book of Unwritten Tales + Chronicles, Deponia 1+2, The Night of The Rabbit...
            • Ferdis2
              Ja by som tak kludne pridal i Chains of Satinav. Narozdiel od Pig Petera ma ten príbeh jednoducho dostal...
              A samozrejne ešte fantastickú The Cat Lady. Je tragédia, že si okrem Hrej túto pecku žiadny iný tunajší web nevšimol... *13*
            • Runaway 3, The Next Big Thing, A New Beginning...
          • MikeiXX
            Alespon z 20%? Tak to s chuti. Gemini Rue a Resonance jednozacne (i Promordii tam s klidem zaradim), Walking Dead, The Book of Unwritten Tales, A Vampyre Story, The Night of the Rabbit, The Whispered World, cerstvy Gone Home a mohl bych pokracovat…rikat, ze adventury vychazi spatne a ze se u zadnych nebavis je podle me jenom poza, jenom takovy ten moderni radoby kriticky pohled na to, ze adventury jsou mrtve. Tim ale nechci rikat, ze nejaka adventura prekonala Broken Sword, Monkey Islandy, Day of the Tentacle nebo Gabriel Knight, to ne…ale ze by to byly takove propadaky, jak rikas? To uz vubec ne.
            • ale ty adventury co jsi jmenoval jsou z valné většiny žánrově někde jinde, než Gabriel K. nebo Gemini R. Neříkal jsem, že adventury nevychází. Jen nevyšlo nic, co by se mnou jmenovaným žánrově podobalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit