Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fluffy
    Neverwinter nights, dragon age, mass effect, star wars ... Bioware ma dobru seriu hier ktore ma naozaj bavili. Neviem, ze ci je nutne aby vymyslali nieco super ultra nove. V momente kedy mi dodaju velmi velke RPG kde je spusta veci na explore, moralne volby a kvalitny vyvoj postavy a je to technicky rozumne odladene tak im rad zaplatim. A vobec mi nebude vadit ze dalsia hra v serii je "len" vacsia s par novinkami v hratelnosti a v inom prostredi.

    Taky star wars knights of the old republic na sposob inqusition? Single player hra s velkymi lokaciami, rozumnym charakter creation kitom a moznostou hrat ako viacero tried?
    Shut up and take my money!!!
  • applepie_svk
    Celá tá hra je taký pokus, ako správanie BioWare v posledných 6 rokoch. Nechápem prečo si BioWare nezahrá svoje predošlé ešte ako-tak úspešné hry, aby pochopil čo na tom ľudí bavilo a baví, no a nezačal konečne robiť aj hry za ktoré sa nemusí hanbiť. Od ME2 to s nimi ide dole vodou, fakt nasledujúca hra bude mať jednu chodbu, ktorú budu lemovať sexuálne orgie, sociálne inžinierstvo, rektony a wannabe epické bitky po stranách, niekde v strede celej chodby prídete k jednej dobrej konverzácii alebo momentu, ktorý vám pripomenie ako dobrý BioWare kedysi dávno až pradávno bol, no a potom skončíte hru s pocitom že ste boli profesionálne okradnutí, zas...
    • Co to tu meleš za govna? DAI je paradoxně uplnej opak toho, co tu popisuješ. BW nikdy neudělalo špatnou hru. To, že se snaží jít "maintreamovějším" stylem neznamená, že to je špatné, ale to asi ty pravej "Old-skůl hardcore pařan" asi přes to govno na xichtě nevidíš. Nebo tu jen trolíš a snažíš se nazrat lidi jako já. Pokud ano, tak gratuluju ze srdce ti řikám...povedlo se ti to. Ted seber koule a mozek a zahraj si DAI abys věděl, jaký kraviny jsi tu vyplodil.
      • applepie_svk
        DA:I je taká úbohosť ešte aj v porovnaní s SW:TOR, prečo? No preto, lebo ešte aj ich MMO má viac story contentu a kvalitnejšie spracovaného než je DA:I. DA:I je také veľké SP MMO, kde blúdiš lokáciami, prakticky prázdnymi, ktoré sú v každom novšom hraní stále rovnaké, tak ako aj rovnako monotónne a bezobsažné máš aj questy v týchto lokáciach - zabi 10 slonov alebo urob 5 obložených žemlí etc... kvalita questov sa rovná hoc ktorému MMO-čku, len paradoxom na to celom je, že ako SW:TOR tak aj WOW sa poučilo a vytvorilo a vytvára questy, ktoré stoja aspoň za jedno zopakovanie. To že niekto ide mainstreamom, neznamená, že je odsúdený na zánik, ale pri takom DA:O či ME, KOTOR, šli mainstreamom a aj napriek tomu dokázali vyplodiť aspoň ako tak kvalitnú hru s dobrým ba až zaujímavým príbehom, aj keď sa jednalo len o zmes všelijakých rôznych filmov, hier či kníh...
        • applepie_svk
          o a ešte btw, taký Kotor, ME, DA:O ešte aj ten ME2 mal pre mňa omnoho väčšiu hodnotu z pohľadu znovuhratelnosti, než 150 hodín rektálnej sondy v podobe DA:I...
  • DeDy
    Mě by zajímalo, kde je ta spousta her, která umožňuje, aby jeden hráč byl Dark lord a další 3–4 lidé šli proti němu? Vím o Evolve, Zombie Master a Arma III. Něco dalšího? Prosím názvy, děkuji.
    • Hidden, Crawl, l4d mozna melo nejaky takovy mod. Dota2 casto
    • prosím běž do prdeIe a to třeba i doslova.
      • DeDy
        Tam už jsem. Nějaké jiné místo pro mě nemáš?
    • Dungeonland
    • Mě napadá ještě Fable Legends.
  • TheGGG
    pfff a já se těšil, pořádná městská fantasy tady prostě chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit