Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    and Here we go Again 😀

  • Chidlink

    Takže oni už na tu hru kašlou ? Pokud by se o ní přestali starat (což je velmi pravděpodobné), tak je to normální klamání zákazníka, za tohle by měli být už opravdu EA hnáni k odpovědnosti. 

    Ale proč by to neudělali že, ten samý případ jak Andromeda, přestalo jim to sypat, nazdar dem dál, oškubali jsme pár idiotů, je na čase vytvořit další dojnou krávu pro další idioty :)

  • Kedaro

    EA nevidí nikde prašule, tak se to nenápadně zruší a začne se odkladem. Stejně jako u Mass Effectu.

  • CRYPT

    Kdybych byl tak blbej a Anthem si koupil, tak bych zarucene chtel refund. Rikam to porad, nad hernimi vydavatelstvimi by mel byt monopol-dozor, at si nevytiraji zadek platicimi hraci a co slibi, to splni. Pokud ne, tak financni postihy. Pamatujisi ze par mesicu zpatky jsem cetl prispevky lidi, co si prispivali v kapani na KGC meli dostat nejake bonusy a dostali prd. Dostali zabugovanou hru bezbonusu, s moznosti si kupovat dalsi DLC ^^. Ja v zivote udelal preorder jen 2x a dodnes toho tezce lituji. Po prve to bylo Call of Duty Infinite Warfare abych dostal Remaster Call of Duty 4 Remastered - neskutecne vyhozene penize a po druhe jsem si koupil Super Deluxe Edition Mass Effect Andromeda - za to bych si opravdu naliskal...


    Takze pro mou malickost neco jako preorder uz neexistuje, a kdybych uz mel opravdu takovy zajem, tak nejdrive bych se podival co vubec za vydavatele hru vydava, jake dostanu bonusy za preorder a samozrejme to nejhlavnejsi, doufat, ze ta hra mne opravdu bude bavit

    • patr

      Infinite warfare bol vyborny len mne tam hrozne nervy robili tie zbrane na blizko a hraci co behali len s nimi v multiplayeri. Pri tom rychlom systeme pohybu a fakte ze ta s hocijakou zbranou na blizko da na jednu ranu, to je totalny nonsense. Keby aspon musel nejako dobre trafit, ale s takym stylom to mohol hrat aj na klavesnici bez mysi.To keby robi niekde na lan alebo v herni tak mu tam jebnem jednu asi..  Preto som to odinstaloval, inak dost dobre.

    • TheSuffering

      Nic si z toho nedělej, chybami se člověk učí. Mně se Andromeda celkem líbila, bohužel naletěl jsem na Anthem, sice ne předobjednávkou, ale koupil jsem a k tomu jsem si ještě nadělil měsíční VIP access. A byl jsem navíc takový trouba, že jsem si nepřečetl ta malá písmenka na příbalovém letáku a to že, měsíční VIP u EA znamená, že si přístup nekupuješ na měsíc, ale že ti vesele budou měsíčně strhávat automaticky prachy z účtu, pokud sám nepožádáš o zrušení. Přišel jsem na to až teď v dubnu... A to si říkáš, že se ti takové věci nemohou nikdy stát.😬 Každopádně teď zvažuji kompletní zrušení Origin účtu a už s nimi nechci mít nic společného.


      A teď babo raď, jak přistupovat k Borderlands 3, to je srdcovka, ale zku*vit se dá všechno.

      • patr

        Ja mam rocny premiere access za 100eur, anthem, battlefield, dragon age a dalsich 100 hier ktore som este nehral.

        Potom si to stiahnem ked budem mat cas.  Som zvedavy co to je zac

      • Lukass

        Nepredobjednavat,  tys podle videii nepoznal ze Anthem bude brak? 

        Nechapu podstatu predobjednavani her,  a nikdy to nepochopim

        • TheSuffering

          To víš no, potřeboval jsem si odpočinout od Destiny 2, tak jsem doufal, že si takhle odskočím, no a dopadlo to tak, jak to dopadlo... No a nakonec jsem skončil v Division 2. Říkám si, že Ubisoft se také snad nikdy nepoučí, ale oproti Anthemu je to nebe a dudy úplně ve všem. Ačkoli tady jsem takové štíštko, protože spousta lidí má s tou hrou problémy nejen technického rázu...

  • Poprosím F pro nás šílence co se odvažovali stále ještě držet špetku naděje na dobré DA4.

  • Tushan

    Hlavne že maj road map 😂 

  • Carnage666

    Ha! Já jsem to říkal 😂 přesně jako u Andromedy, hra se neprodává dobře a má špatný a pravdivý recenze? No tak to zrušíme všechny naše slibovaný free i ne free přídavky protože na tu hru kašlem a jdeme dál. Tak uvidíme u kterýho hry to EA udělá zase. Anthem je dead teď už offiko.

  • XorxoxTalarius

    Remember .... never preorder.

    • sukovf

      On tu dneska ještě žije někdo dost bbej na to, aby si hry předobjednával, pokud to zrovna není E-A nebo něco podobnýho? Seriously 😂?

      • Nemám problém si předobjednat hry od slušných studií. Klidně si tedy předobjednám Cyberpunk od CD Projektu a v klidu jsem si předobjšdnal Age of Wonders Planetfall od Paradoxu (byť Paradox je jen vydavatel).

        Ale jinak souhlasím, předobjednat si hru od EA a pak se divit, to už je diagnóza.

      • toka

        Já si některý hry předobjednávám, ale jenom tam, kde mám docela jistotu, že mě to bude bavit. Naposledy to byl Days Gone (tam se uvidí), RDR2 a poslední Tomb Raider. Měl jsem teda předobjednanou i Andromedu, ale té ve finále nelituji. A v budoucnu si nabeton předobjednám druhý Last of Us a X-COM 3 🙂

        • A teď zkus ještě nepsat, co že ti vlastně předobjednávka přinese?

          Že to můžeš hrát v minutu vydání? Proč si pár hodin nepočkat na první reakce alespoň? 

          Nějaký skin za předobjednávku? Už to je zlo že strany tvůrců, které v téhle prakticke akorat podpoříš. 

          Jiné důvody mě nenapadáji. 

          Já si jen jednou predobednal GTA 5 na PS3, fyzické, protože jsem chtěl mít jistotu že v den vydání nebude vyprodané. Nakonec jsem to hrál o týden později, protože hru z předobjednávek mi nemohli vydat, protože obsahovala přívěsek na klíče který nenadkladnili. Facepalm. 

          • patr

            Pri niektorych hrach su hratelne beta verzie pre tych co maju predobjednane

          • toka

            No, většinu těch her ani v první minutu vydání nehraju, KCD ani Tomb Raider jsem ještě nezapl, čekám, až vyjdou všechny DLC a opraví bugy 😀


            Je to kvůli skinům a preorder bonusům, nebudu tady nic nalhávat. Jako třeba Horizon Zero Dawn jsem kupoval v plné polní kolektorce. Kdybych čekal, tak mi zmizí před očima. Ta soška z kolektorky je super.


            Chápu, proč jsou předobjednávky špatný v tom širším měřítku. Na druhou stranu si tím vybudovávám nějaký vztah ke studiu. Od EA si jen tak něco nepředobjednám.


          • Vojtzech

            Taky čas od času předobjednám. Kvůli slevě nebo možnosti preloadu, někdy formou Kickstarteru, když chci podpořit projekt, někdy když hrozí, že verze, kterou chci, bude vyprodaná...

            Hry ale pečlivě vybírám a zatím jsem se nespálil.

          • Carnage666

            Hele tak buď pre-order kvůli fyzický sošce nebo tak a nebo protože když sem naposled neudělal pre-order tak na mě málem v obchodě nezbyla volná kopie protože jsem prej neměl rezervačku/pre-order.

            • sukovf

              Jako ty sběratelský předměty ještě chápu, ale opravdu bys chtěl doma mít něco, co ti bude připomínat hru, která je nakonec třeba totální šmejd? Jsou hry, kde je už teď nabeton jasný, že budou super - třeba TLOU2, jak tady někdo zmiňuje, ale zrovna produkce Bioware stála za prd ještě před tímto failem, tak mě zajímá, kde se v lidech vzala vůbec nějaká důvěra v tenhle konkrétní produkt.

              • toka

                Reakce na příspěvek:

                Já od Bioware hrál ME trilogii a první DA, všechno bezkonkurenční hry. Měl jsem důvěru v Mass Effect značku, už nemám. Jeslti to obnoví, tak pravděpodobně nic nepředobjednám.

              • Carnage666

                Reakce na příspěvek:

                Ano to taky nechápu, jako udělat pre-order jakýkoliv exkluzivity na PSko podle mě má smysl, fakt si nedokážu vzpomenout na jedinou Sony exkluzivitu která by prostě nebyla nadprůměrná hra. U EA samozřejmě nechápu jak někdo může cokoliv předobjednat ale třeba u her od Bethesdy jsem byl taky schopnej udělat pre-order až když přišlo F76 tak sem vytušil že to bude průšvih a navíc to nebylo na Steamu takže jsem to ignoroval.  Osobně jsem se ještě nespálil, protože v dnešní době stejně ty hry mají venku gameplay ať už od tvůrců nebo nějakých jůblberů, takže člověk si představu udělá a může klidně i předobjednat i kdyby jen aby na něj zbylo v jeho nejbližším kamenným obchodě protože pošta to přinese místo v pátek v pondělí 😬

    • Murlock

      Ale je to marný, je to marný... je to marný

  • applepie_svk

    talking about beating a dead horse... 😂😂😂😂😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit