Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sice hezký, ale radši bych aby už k*rva opravili stávající chyby ve warzonách místo novýho obsahu...
    • no oni to nejsou jenom warzony , tech bugu je tam nescetne a holt nejdriv opravit bugy a pak se soustredit na novej obsah :) . Chvili jim to ale bude trvat nez to secko vychytaji :(
    • jaký chyby přesně? Já si teda žádných nevšiml, a jestli nějaký byly tak mě osobně asi nevadily.
      • Tak například dáte join do WZ a okamžítě vám naskočí enter, když ho dáte následuje kick do character menu, toto se stává i někdy když vám to neskočí hned a stejně vás to kickne do menu, cca 25-50% vyhraných warzone se nepočítá do daily/weekly questu, party raid ve warzone funguje tak na 75%... mnohdy je X lidí mimo partu a potom se pro mě jako healera špatně targetují.
        Toto mě momentálně asi sere nejvíce, ale je toho víc.
        • no, ja bych jeste pridal nektery animacky obdobnych skillu pro troopera jsou daleko delsi nez pro bounty huntera, takze zatimco bh uz strili rakety, trooper si teprve pripravuje pusku, ale to snad bude v tom patchi uz spraveny
  • Luxus, nemůžu se dočkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit