Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jsme zase u toho, premium hraci maji vetsi prijem kreditu. Staci sikovne nastavit vydelky/naklady na vyssim lvlu jak je to u WoT a mame krasnej priklad "vubec si nemusis nic kupovat". Houno nemusis, zadny neplatici maj to samy jak platici. Nemaj moznost hrat bez farmeni penez. A nejsmutnejsi je, ze lidi jim to zerou. *15*
  • Shadow zuajímalo by mě jak se s dostal do bety.Servr je jen v americe ne?pokud vím pro evropu nic nikde nebylo.nebo ano?
    • Ano server je jen v americe - ale není omezen jen na hráče z US (hádám že pro tvůrce je dolar z ČR stejně dobrej jako dolar z Kalifornie :)
      Server pro EU nebyl vyloučen a tvůrci sami psali že by ho rádi viděli. Až a pokud se tak stane, tak hráči (minimálně founders) dostanou možnost převést svoje účty zdarma na EU server.
  • ty videa máte i v horši kvalitě že bych si na ně počkal??
    • Ne v horších už je dělaj jen pro bonusweb
  • Atlas je normálně k dispozici za herní měnu, kterou hráč získá podle výkonu v zápasech. MWO má stejný model, jako WoT.
    • Nemá. WOT je pay-to-win - za reálné peníze je možné koupit lepší munici která není neplatícím hráčům dostupná, čímž získá placenou výhodu na bojišti. V MWO nic podobného nebude.
      • Myslel jsem nákup mechů. S municí uvidíme, jak vybalancují balistické zbraně, teď jsou těžce nepoužitelné, v porovnání s lasery a raketami. Možná bude něco jako "prémiová AP munice do AC"? V TT existovala ...
      • mozna nebude.. jinak paneve... NDA!
        • Proč ten vykřičník? Ano jsem v Betě a tedy i pod NDA, ale určitě jsem nenapsal nic nepatřičného.
          • No technicky vzato jsme to porušili oba, ale tak co už. NDA je jaká je a chápu, proč taková je. Dost závažně se ale porušila už mockrát a nic se nestalo, takže si těžkou hlavu nedělám.
            • Já jsem NDA neporušil - neřekl jsem žádnou informaci která by nebyla veřejně dostupná na oficiálním fóru a potvrzená autory (samotná informace o účasti v Betě již pod NDA nespadá...) ;)
    • nebude to 50% ?

      btw scita se pak s premium?
      • 50% Cbills a XP navíc pokud máš premium účet (bude okolo 10 USD/měsíc) a 25% extra Cbills na founders mecha (doživotně). A ano, oba bonusy se sčítají.
    • Veskoslav
      Takže v podstatě jenom "kosmetická" úprava+bonus na sbírání prachů:)
      • Přesně tak.
        V MWO nebude existovat mech, zbraň nebo vybavení které by bylo možné koupit jen za peníze. Lze ale očekávat že budou placené některé kosmetické věci, bonusy k zisku kreditů a XP a podobné ptákoviny.
        • tohle se už stává standartem, což je dobře
  • Veskoslav
    Čím větší robot, tím lepší robot a čím větší palebná síla, tím lepší pocit ze zabíjení:)Já se těším až to vyjde a po pravdě mi už ani nevadí, že to bude onlinovka. Pokud bude dobrý F2P model, tak to bude jenom dobře (hlavně ať si nevezmou příklad z evropského Aionu, který je jako "F2P" nehratelný)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit