Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super nápad. Vypadá to, že maj zatim jen rozumnýho modeláře a texturáře, zbytek je opravdu pro smích, ale za víc než rok se toho může změnit hodně a po stránce zpracování nám to může otevírat pusu úplně stejně jako zpracování moře a počasí v AC Black Flag.
    Nejsem si jistej MMOcoop, přeci jen čim víc lidí tim horší domluva, to by museli bejt opravdo rozumný lidi, navíc teda po stránce komunikace to může bejt slušný peklo - kapitán přepkřikující se s bocmanem a ten zas s 60ti lidma na válečný lodi, to může bejt dobrej hukot ve sluchátkách ;)). Ale nápad super, snad se zadaří a bude to pecka!
  • spook.y
    Tohle je super nápad! Já si třeba pamatuji jak jsem hrál Pirates mod na hru Battlefield 1942 kde se taky řezalo na pohybujících se lodích a byla to strašná sranda. Pokud tohle bude mít "podobný" styl jako je ve hře Guns of Icarus, ale propracovanější, kde každý bude mít nějakou úlohu do doby, než přijde nalodění a všichni se slovy "for KING & COUNTRY" vtrhneme na palubu a pobijeme co se dá. *1*
  • Mně se grafika docela i líbila. Smyslem hry by nejspíše bylo, jak jsem pochopil, spolupracovat jako tým - někdo by řídil loď, jiný by bránil, útočil apod. Mít to ve větším otevřeném světě a klidně v rámci nějakého MMO, dost by mě to zajímalo. Na grafiku kálí pes...
    • Pilgrim66
      Guns of Icarus?
  • Firingo
    Měli s tou alfou i videem ještě počkat a víc na tom zapracovat, protože tohle lidi akorát odradí. Nápad dobrý ale přiznejme si že to zatím vypadá hodně odpudivě *1*
    • odradí to jen povrchní hráče, co hledí jen na grafiku což je dobre
  • walltar
    Hmm něco takového bych si klidně zahrál ... jen by to muselo být MMO a mít to trochu lepší grafiku.

    A boj nejlépe stylem Chivalry, nebo Mount and Blade.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit