Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja teda nechapu co hraci na CoD maji po hratelne strance. unreal ma daleko vetsi hloubku hratelnosti. CoD se hraje podle me uvahy kvuli prostredi svetove valky
  • no quake 2 se hraje dodnes, zejmena u bratru polaku :)
  • Nesmrtelna hra, hodna remaku. Zaroven je jedna z najrevolucnejsich hier historie videohier. Ta grafika, design, hudba, zvuk, AI bol na tu dobu totalne nadcasovy. Hry ako Unreal pisu historiu.
    • Naprosto souhlas.
  • Já chci novej Unreal Tournament na Unreal enginu 4 !!! moc moc prosím *14* *1*
  • x_ander
    Jaj, co já bych dal za Unreal 3...
  • Haku
    Já chci remake Unreal Tournament 1999 a Unreal 2 :)))
    • ufff
  • janchor
    Upřímně rád bych si poslechl debatu Dan V. vs Cliffy B. Dva zkušení vývojáři (byť o Cliffyho práci nemám zrovna valný mínění), dva diametrálně odlišný pohledy na věc.
    • danny_the_hound
      Hm... boli v Unreale záchody...? *3*

      Ale vážne, Unreal bol pre mňa vynikajúci zážitok hlavne vďaka nádhernej hudbe a okázalej monumentálnosti (v spojení s takou akousi mystikou) väčšiny lokácií. Pokračovanie by som si rozhodne nechal páčiť.
  • Malleth
    Už zase? Skyrimem? Něco podobnýho bylo slyšet i z Bioware. Zajímalo v čem je ten Skyrim tak výjimečnej (když nepočítám prodeje). Je to open world RPG, kterých už tady pár bylo, včetně předchozích elder scrolls.
    • Cahir
      To bylo trošku jinak. Bioware prohlásilo, že fakt, že má Skyrim tak výborné recenze a že se ho prodalo !12! milionů kusů (hráči si ho evidentně užívají), je přinutil tu hru analyzovat. Z toho neplyne žádné jejich vlastní stanovisko vůči Skyrimu. Spíš bych to viděl tak, že hoši z Bioware si uvědomují, že lidi maj fakt rádi openworld a spoustu možností k vyblbnutí a že tedy jejich filosofie "redukce" (zbytečně hráče na jeho cestě příběhem neopruzovat např. alchymií atd.), není pro velkou část publika tak úplně košer... U DA3 bych tedy čekal nějaké ty novátorské přístupy, návrat ke craftingu a podobným MMO chujovinám, ale rozhodně ne klon Skyrimu... BW jsou a budou pořád svoji.
    • "výjimečnej" je tym neuveritelnym poctom bugov a katastrofalnou grafikou
  • Hrál/hraje se ten jejich třetí Unreal Tournament? Mi tehdy (kdoví kdy to vůbec vyšlo *4* ) přišlo, že to vydali, vypadalo to pěkně (vpodstatě skoro stejně jako Gears of War) a konec. Ani vidu ani slechu... *6*

    Se slzou v oku si vždy zavzpomínám na LAN řežby v prvním "útéčku" *15*
    • Asharak
      Mě přinejmenším třetí UT dost nas*al... páč jak vyšel, koupil jsem si ho (2007 asi), a ejhle... potřebuješ net, aby si mohl ukládat SP, a já net ještě tehdá neměl, prostě k zabití. Tak jsem se alespoň snažil projít SP co nejdál, než jsem hru vypl *15* (těšil jsem se, že to bude tak zábavné jak SP v jedničce no *13* )
  • kubi-wan
    Jó, první Unreal je krása. Mám rád tyhle střílečky z druhý poloviny devadesátek. Byly hezky barevný a snažily se zaujmout. Dneska se ty hry kolikrát nesnažej. Radši nám narvou do hlavy, že už zajímavý jsou, skrz masivní reklamní kampaň rok předem... achjo...
    • Dnešní hry jsou také pěkně barevné a hezké, bohužel se vyskytuje více braku než kvality. Na obranu her nutno říci, že se s tím setkáváme běžně v každém odvětví zábavního průmyslu (filmy, knihy,...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit