Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu vás -.- Blizzard co hra to jedna z nejprodávanějších a nejúspěšnějších her roku a vůbec a vy jim nevěříte... Podle mě to bude bomba ale samozřejmě se těšim i na Dotu 2 ale Blizzard prostě nemůže sklamat je to asi nejlepší firma vůbec tak nevim proč to furt hejtujete.... líbí se vám víc Dota 2 ? hrajte ji ale nemusíte hned nadávat na Blizzard dotu... přitom blizzard dota bude jiná.. ovládání příšer ,nasedání na mounty bude to prostě něco jiného taková rychlovka která bude vybalancovaná ... né že se někdo v dotě nafeedí a ovládne hru.. nebo když někdo hraje na prd hned leavne .... Jinak bez blizzardu by tu žádná Dota nebyla takže .. pšt hrajte si co vás bude bavit víc..
  • osobne tohle video beru jako vtip .

    nic neni v DOTA 2 hezci nez Tidehunter s tou jeho novou rybaci zdechlinou.
  • Mam rad blizz ale tohle neni moc dobre... Kdyby nabidli icefrogovi spolupraci drive nez to udelalo valve tak by to asi vypadalo jinak ale takhle to bude jen takovy srandovni klon co vari z vody...
  • vypada to lip nez ten hnus od valve
  • Heh to si Blizzard uvědomil dost brzo, že nepodpořit Icefrog a jeho tým byla chyba :).
  • To jsem tu jediný komu to video přišlo jako vtip?
  • JohnyTheZik
    pokud to nekomu nejde spustit na tomhle super prehravaci, jako mne, tak je to tady -
    http://www.youtube.com/watch?v=3yqGACPMWrw
    a popravde.. nemyslim si, ze to ma sanci uspet.. mozna to bude fajn zpestreni mezi hraci sc2, ale kdo chce hrat dotu, ten bude hrat dotu 2, popr. kazdej si muze stahnout/koupit w3 a hrat na b.netu/ggc..
    Btw vubec si nemyslim, ze to je od Blizzardu peknej krok.. Je to sice udelany skrz w3 map editor, ale to nic nemeni na tom, ze to delal Guinsoo, Eul a Icefrog..
    • dik.. divny ze normalne mi jdou vsechny videa a vzdycky si nekdo stezuje ze mu nejdou, ale posledni dobou nejdou uz ani me :(
      • jojo, ten gamesi videosystem je pekne k prdu, taky mi nejde minimalne polovina z tech videi... jsem se na to pak podival na eurogameru, kde to jde v pohode (kdyztak tady: http://www.eurogamer.cz/videos/blizzard-dota-trailer )
    • thx
  • Jak konkrétně si autor článku myslí že Blizzard podporoval Dotu když jak píše že "vznik této herní varianty umožnili, a dlouhá léta ji podporovali, když to byla ještě prachobyčejná modifikace "

    Blizzard pro dotu udělal jen to, že udělal w3 editor, to bylo první a poslední co pro dotu udělal.
    • JohnyTheZik
      pokud vim, tak jediny, v cem dote pomohli, je to, ze navysili max size cap pro mapu na 8 MB a upravili nejaky bugy doty na macu..
      jinak je to od nich trapnost
      • coz je pomerne dost, kdyz dnes spolecnosti nejsou schopne udelat patch co by majitelum hry ji vubec umoznil hrat...
        • To neni "dost".To by mela byt od tvurcu samozrejmost a ne neco,za so by se meli vychvalovat.
          • ale ono to uz par let samozrejmost bohuzel neni
  • Věřím,že Blizzard tímto natrhne p*del celý Valve Dotě. Vždycky vezmou použitej žánr a vytáhnou z něj maximum. Už se těšim :)
    • dva se perou a treti se smeje ;) neskutecne rozjetej lol uz v soucasny dobe zastavi jen maloco
      • :D zkratka te hry mluvi za vse. podarilo se jim chytit vhodny casovy okamzik, coz bude asi vse.
    • veris blbe cele to je joke ^^
  • Já teda nejsem fanda této hry nebo tohoto stylu, ale pokud bych měl mít subjektivní názor náhodného pozorovatele, tak mi zatím stále připadá více sympatické League of Legends. *4*
    • To je zrovna ten nejhorsi s klonu doty.
      • Kr.Pa
        Jedine co lze ted hodnoti, je vlastne nic, pouze jmeno. Az vyjde dota2 uvidi se, zda bude uspesnejsi nez LoL. O tom rozhodne pocet hracu a komunita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit