Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Navíc to přivedlo spoustu dětí ranked - Z LOl, Doty a jiných toxicita jak sami uznali i tvůrci se zvedla na vyšší úroven přitom to všechno je jen o tom že lidi jsou děsně tvrdohlavý a říkají si picknu si co chci a to že ponořím tým tak at.Takže to že to je B2p a tak nebude retardovaná komunita bohužel padá.

    Hráči rádi leavují už při prvním zbraneém pointu to je taky nesmysl a mělo by se trestat, nebo prostě leavne půolovina týmu a tím pádem prohra a propad v žebříčku.

    Co jsem četl i předtím ve hře hráči normálně napadali ostatni avinily je z prohry atp ale je to jen jen o domluvě. Jenže těžko někomu neznámému budeš vysvětlovat že má jet counter prick a na offense pořád. Prostě by tam měli bejt postihy a ta hra by měla bejt stabilnější vykopla tě hra? aha tvoje smůla tým to musí dát bez tebe a ztratíš body a tím pádem pád v žebříčku. To jsou víceméně věci co by mi celkem i vadily no... proč se lidi musej chovat i v ranked jak úplný pitomci.
  • Upřímně nechápu, co lidi baví na téhle komiksové blbině
    • nejzabavnejsi je ten hype
    • Nevadí. Je přirozené, že člověk něco nechápe, ale takhle veřejně bych se tím zase nechlubil.
    • Upřímně nechápu, co baví Tebe na . To je zvláštní, skoro jako kdyby různí lidé měli různé preference. =D
  • Pokial nezakážu duplicitné postavy v týme a budú povolovať prehadzovanie medzi postavami počas matchu, môžu si to nechať. Nechcem switch wars.
    • Naprosto souhlasim s tebou ohledne duplicitnich postav, to me taky sere a nemelo by to tam bejt, snad bude feedback dostatecne silny na to aby to zakazali (nastesti lidi to zas tak moc nepickujou), ale ses vedle co se tyka switchu. Prave, ze hra je na tohle stavena a designovana od zacatku. Hra je delana na dynamicke prizpusobovani se coz ji dela nesmirne zajimavou.
      Libi se mi v OW, ze vyhodily ty elemenety jsem top CoD player a musim mit killy (mas pouze eliminace, (i support co jen healuje target, a ten target nekoho zabije, tak support ma taky "kill), ta hra je vic nez ktera o premysleni a teamplayi. Samozrejme u strelcu hraje velkou roli aim, ale hru ti dela tymova spoluprace, a to je na tom to super. Ale kdo nehral, dotu, tfko a dalsi podobne hry, tak tezko muze vedet. Ty publicy byvaji zvlast na rankedu casto toxic a retarded, ale kdyz se ti podari najit nebo sestavit dobrej tym a hrajes proti dobrym hracum, to je mrda je prehrat a tak.
    • Veskoslav
      Není to MOBA, není důvod pro to, aby jsi neměnil postavy. Naopak možnost reagovat na nepřítele je to, co je na té hře dobře udělané. Představa, že nepřátelský tým bude mít určitý druh a ty nebudeš mít proti němu obranu a zápas bude jednoznačnou záležitostí, to je spíše to, co by hru zničilo.
      • p.s. a nezapomen si naklikat
      • promluvil "expert", kterej by blizzard obhajoval i kdyby udelali kdovijaky kiks.
        tým si treba sestavit predem a každa postava ma dostatek abilit aby tým jako celek dokázal reagovat. ale to by holt decka, pro ktere je hra určená, nerozdejchali
        • Veskoslav
          Maxíčku, jdi si hajnout. Nebo se raději zabij. Ušetříš tak čas nejenom sobě.
      • Jack1947
        Troljborn team je taky supr proti němu málo lidí zná dobrou obranu a zkazí to tak hru nebo Bastionů plnej... V mobě je to aspon trochu vyrovnané tady se dá naklikat nepřeomžitelnej op team *7*
        • Veskoslav
          Naprosto jednoduše lze zabít. Ale to by jsi musel hru hrát, v tvém případě ji koupit. Bastion to samé. Statický hrdina. Zjistíš místo, mrtvý.
          • Jack1947
            Hrál jsem betu sleduju to na Facebooku , jasně jeden jenže já psal o týmu *7*
            Navíc Troljborn na pc stále dává větší požkození na jeho věžích než on sám,
            Bastion nebo Troljborn prostě zkazí hru když je to full premade team.
            • Jack1947
              Jak neznalý hráč zulikviduje premade team plný Bastionů nebo Trojlbornů ? když nezná správně counterpicks... o tohle mi jde takže díky duplicitě to je prostě nefér a když třeba ten hráč je sám v random týmu těžko se s nima domluví aby změnily hrdiny *7*
            • Torbjorn je trochu OP ale Bastion vůbec, je strašně slabej a nevydrží moc DMG jasně, když ho nečekáš za rohem seš mrtvej ale jinak z dálky nemá moc šanci když máš snipera v týmu nebo vlastně kohokoliv kdo se trefí do dálky.
  • Asharak
    Jak je to s hratelností, začíná upadat po pár týdnech, jako např. u D3 nebo naopak? :)
    • gesto
      Diablo 3 po pár týdnech upadal ? mluv za sebe chlape hraje ho do dneška hafo lidí a to je 4 letá hra
      • Asharak
        Já to taky do dneška hraji, co 3-4 měsíce jsem se snažil, týden dva a pak pauza. Na začátku měsíc a pak to začlo klesat. Jestliže je tu někdo, kdo je na tom podobně, a hraje i OW, tak se ptám jeho. Takže díky za pokus o odpověď.
      • asi myslel doom 3
    • Mám to od tý doby, co to bylo nový a baví mě to stejně jako na začátku :)
      • ja to mel od bety a vetsi nudu jsem nezazil je to strilecka pro deti
      • Asharak
        Dost se bojím aby to nedopadlo stejně, a to dokud si nevyzkouším co ve hře jde a pak už to nebude ono. ALe FPS na tom jsou o dost líp no takže díky asi to bude jiné :D
        S HotS něco podobného, osahat si většinu a pak nuda.
  • Pokud se neda napojit zpet do hry ...je to demence. Nekomu to na chvilku spadne a team je pak az do konce v oslabeni a nebo mu dovolej to teda leavnout s prohrou ...i kdyby team do te doby vedl.
    • Po výpadku se připojíš hned do hry.
      Při odpadnutí hráče má zbytek teamu možnsot leavnout bez penalizace.
    • Včera hned po spuštění měl Blizz nějaké problémy a padalo to. Komu to spadlo, dostal se po opětovném připojení normálně zpět do hry.
  • Super, alespon ubudne elitáru kteri si ted budou hrát na vlastním písečku
  • stratego
    Hodně mi to připomíná systém z Rocket League, kde to funguje celkem slušně. Ale těch 10 zápasů na rozřazení na začátku sezóny je tam docela utrpení, tak snad to bude tady snesitelnější.
    • překvapivě musím říct, že už kvalita těchto rozřazovacích kol byla jinde .. Asi už se do toho v ranked trochu zapojuje ego, které nechce mít pak špatný ranking na úkor své neschopnosti
  • Jack1947
    PTR prý mělo spoustu trollů a jinak neschopných blbnců takže se to snad zlepší... nebo postupem času.

    Aby to nedopadlo jak ve všech hrách Ranked kde, se i přes "uzavnřenou komunitu" vynoří lidi co hrát neumí nebo nechtějí. Pak nezbívá než si najít někoho s kým hrát.

    Tohle byl jeden z důvodů proč lidi ještě otáleli z koupí , možná už nebudou muset.
  • Tohle je super pravidlo. Leaveři už zničili pvp ve wowku i jiných hrách jako war thunder ...
    • pvp ve wowku zničili boti, protože když nekdo leavne tak hra doplní noveho hráče
      • To je pravda a proto to pvp ničí. Když někdo leavne, tak je to v drtivém procentu proto, že je v teamu s lidma, kteří neví co dělat nebo dělají naschvál hovadiny. Nu a hráč, kterého to připojí na jeho místo, je většinou naštvaný, že ho to hodilo do prohrané hry, takže zůstane stát na spawnu nebo hřbitově.
  • Vyborne, tam si nedovolim ani pachnout ;)

    No .. abych tu taky jen nepachnul nebo nepachl?, pozor GoT spoilers!

    Cersei's Play of the Game - https://www.youtube.com/watch?v=LvFF2GEKAwg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit