Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cooozee e? jako ze tam nebudu moct mit malyho krecka ? tak to pos**i.
  • Tak to jsem rad, pokemony nemusim
  • UŽ se blíží vydání a protože Acotvision-Blizzard tak se odstraňují funkce a věci co si pak později budete moct koupit *1* *1* *1* Aˇžije DLC ať žijou mikrotransakce *11*
  • fanouškové se nemají čeho bát, zvířátka se objeví pravděpodobně v pátém DLC čtvrtého datadisku, který si ovšem budou moct koupit pouze majitelé sběratelské edice třetího aktu. bude se jmenovat Diablo - The Baby Sitter....zvířátka budou jak plyšová, tak v podobě tamagotchi - to aby se podařilo zaujmout i východní trh
  • Diablo 3.... Serious Sam RPG her.
    • No.tolerance.... Ignorant PC-hier.
  • Tak tohle už se dá okomentovat jen asi takhle: No comment!
    • A tohle zase jen takhle: Fail! :D
    • Veskoslav
      Ty asi nevynikáš moc v angličtině, že?
      • Teraz vážne, v čom je chyba? Hodil som si do translatoru "bez komentára" a vypadlo mi presne to isté, čo napísal. A x-krát som to tak počul...
        • Veskoslav
          Tak jelikož kdyby chtěl No comment, tak nic jiného nenapíše, ale jelikož napsal omáčku k tomu, tak to není No comment:)
          • Kdyby chtel No comment, tak nebude psat vubec nic. Podle tvy logiky selhavas i ty, coz je smutny i na tebe *13*
      • On v angličtině :) a ty v češtině. *2*
  • Uz se to blíží....nekolik let :)
    • V tom lepším případě. V tom horším vidím titulek v podání českého bulváru. Šok! Projekt Diablo 3 zrušen. Neslýchané, Jay Wilson lhal o Diablu 3. Jestli si někdo myslí, že tyto změny probíhají v konečném stádiu těsně před vydáním, tak má mozek o velikostí menší než angrešt.
      • Je mi lito ale penize co kapnou z prodeje (ta mensi cast) + penize z trololol aukce (ta obrovska cast) jsou moc velkym lakadlem aby to zrusili *5*
        • Veskoslav
          Jasně. To jsem četl i u Sc II takové tlachy.....
          • Bohužel se nejedná o žádné konspirace ani tlachy, ale krutou realitu. Pakliže autoři nebudou schopni dotáhnout hru do konce a zatím to tak podle všeho vypadá, tak ta hra prostě nevyjde.
            • Zrušená nebyla. Jen se Blizzardu nelibilo jakym smerem se ubiral vyvoj tak to skrecovali a vzali od zacatku. Je videt, ze nevis nic o tom jak Blizzard dela hry. On se neboji proste udelat zmeny v jakykoli fazi vyvoje hry pokud se mu neco nezda, neboji se prekopat systemy pokud nefungujou. Proto jsou jeho hry tak uspesny. Jak rikal kolega nademnou, o SC2 se taky namluvilo, jak se to vyvyji dlouho, jestli to nebude fail po takovy dobe vyvoje a mnoho dalsich a podivej se ted. SC2 je nejhranejsi progamingovou hrou, hraje se na kazdem turnaji a prodaly se ji miliony kusu.
            • Pokud víme, tak hra Diablo 3 byla už kdysi zrušena, pak znovu otevřena a přepracována do podoby, jakou známe dnes. Kde berete tu jistotu, že se podobná situace nebude opakovat?
            • Veskoslav
              Naprosto to samé se říkalo i o Sc II. Kromě jedné jediné hry, Blizzard žádnou jinou hru nezrušil.
          • Co jsou tlachy, ze z toho budou penize?
            • Co? Jsem psal ze to nezrusi, protoze z toho bude hodne penez. Spis jsem mel teda napsat "nez aby to zrusili".
            • Veskoslav
              Co zrušením Diabla? A pád akcií, říká ti něco? Jdi si k ostatním konspirátorům sednou do kouta, tam si může probírat své teorie, kolik jenom budeš chtít;)
          • dyt vysel :)
  • to je jen vítaná zpráva, hra pro děti to není, tak tam mají být místo Disneyho lízátek, pořádné ženské - typu Morrigan, Isabela nebo Kasumi - když doprovod tak úctyhodný *14*
    • Viconia. *5*
  • Moc roztomilá zvířátka? A ta duha motýlci a skákající zajíčci roztomilá nejsou? Když poprvé představili Diablo3 bylo jim vytýkáno Dysney pojetí a pomalu na to dochází Blizzard sám? No všimli si fakt brzo.Kvůli tomu budu mít u monitoru posuvník kontrast na nule *9*
    • Naco posuvnik, kdyz budes mit todle?

      http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM
    • Koho zajímá tvůj posuvník kontrastu ?
  • MrSanta
    Když už jsou v těch změnách, tak by mohli přidat novou postavu v podobě nějakého opancéřovaného rytíře a začal bych o DIII uvažovat.
    • Veskoslav
      Na co je ti opencořovaný paladin, když máš barbara?:)Pomalou hromadu železa zabije každý:)
      • MrSanta
        Barbar je stařec, po prvním aktu bude muset mít chodítko a plenky *1*
      • Pravda o paladinech: http://thenoobcomic.com/index.php?pos=55
        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit