Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutna neschopnost. Cele roky pracovali na Diablo 3 a namiesto toho aby sme vsetky vylepsenia dostali v zaklade v Diablo 4 tak mame opat cakat sezony, kym sa bude dat zoradit inventar, gemy pojdu do zvlast inventara, pridanie riftov a vsetkym moznych vychytavok... 

    Naozaj nemam chut cakat do sezony 2 alebo 3 aby nieco spravili s updatom v sezone 1. (jedna sezona  - 3 mesiace).

  • Reeki

    Ten jejich super balance je fakt již na Nobelovu cenu, přijde mi, že tak razantní zásahy co některých ppstav provádějí, tak vůbec netuší jaký to bude mít dopad. Neustále nerfovani barbara z toho udělalo nehratelnou postavu sorcka taktéž. Nevím viděl jsem videjko s těmi vývojáři a můj dojem je, my víme že to děláme špatně, ale stejně to uděláme podle sebe, my víme že hra je rozbitá a nezabavná, ale někdy v sezóně 2, 3, 4, 5, atd, to změníme, prostě všechno slíbili a jede se dále. 

  • Jevo83

    Ja vazne nerozumiem, ako firma, ktora vydala Diablo 1 a 2 a 3, moze mat pri 4 problem s balance... ved este aj tie skilly co postavy pouzivaju su kompilatom z minulych dielov. Co sa im stratili stare Excely?😁

  • uher

    Takový extrémní zásahy do balancu jasně ukazují, že vůbec neví co dělají. 

  • Nerfovani nepratel ? Boze...nic se nepoucili, maji v tom totalni zmatek a vubec netusi.

  • Sallvator

    Takue kdyz konecne hra neni jen boring klikacka kde zabijite vse na jednu ranu, ale je to i trosku tezsi tak blizz cukne, super... stav pred patchem byl fakt hroznej vse slo zabijet tak snadno a rychle, po paci komprijde ze je to mnohem lepsi a hra nepratele jsou tezsi... doufam ze nebudou nerfovat aby byla hra zas o nicem  

  • Derp_1337

    Projevil se klasícky korporát a jejich PR marketing, který se stará o "damage control". Hodně naslibují a doufají, že dost lidí tomu uvěří. To, že reálně ty sliby nedokážou dodržet, nikoho nezajímá. Podobná situace se u Blizzardu opakovala už mnohokrát, že nějakým patchem něco zmršili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit