Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard potřebuje prachy, ale bohužel nemá koule zabanovat všechny botery, takže se bude raději soudit.
    • Takovym firmicek co parazituji na druhych je spousta. Blizz udelal pomerne dobry krok a pokud mu ta zaloba vyjde tak to spousta firem polozi. Kdyby udelali sebelepsi ochranu tyto firmy pojedou dal dokud ji casem neprolomi. Pokud se ale sahne majitelum a investorum na penize pujdou od toho.
      • Jiste, parazituji na druhych. Budes obvinovat i vyrobce kol na auta ze parazituji na automobilkach, nebo tady ti ta absurdita uz dojde?
        Vyrabi aplikaci na automatizovani jine aplikace. Nejake dohody vyplyvajici ze smlouvy porusuje akorat hrac.
  • Nechapu tyhle radoby pocitacove jedince co si honi ego na podvodech a pak ve hrach machrujou jaci to jsou bohove....pritom za klavesnici sedi usmrkaný, sedic, nenavidi cely svet....a tak to musi kazit vsem, pro svuj pocit , pro svoje blaho. Co k tomu dodat....
    • tos nepochopil vetsina botu je provozovana pro penize prodej herni meny a tak
  • Myslím, že je potřeba brát konečně hry vážně. Pořád se na ně zejména v Evropě kouká jako na pitomosti pro děti, které nemají hodnotu a je úplně jedno, co se v nich děje.

    Ukrást někomu herní účet by mělo být hodnoceno jako krádež se stejnými tresty. Pokud někdo podvádí ve hře tak, že si koupí externí program na podvádění, mělo by to být hodnoceno jako podvod. Tady není co řešit. Přestože Blizzard hry nehraju, protože to nejsou hry pro mě, v tomto Blizzardu držím palce. Není přeci možné živit se tím, že někomu k*rvím zábavu.
  • Jack1947
    Bot a regulérní hacker jsou dvě odlišné zdánlivě související věci...

    Bot který za vás hraje dělá škodu hlavně provozovateli- když hraje za hráče a grinduje např za něj.

    Hackeři kazí hru ostatním svým chováním ve hře. ( to může způsobit odliv hráčů)

    lizzard dokonce vydal varování když se bude exploitovat server browser free exp(skirmish), tak bude pro ty zmíněné hráčeban a i proty co s nima hrají v jejich hře. Hle ubylo těhle exploitů. Jedno se Blizzardu nechat musí pokud jde o podvodníky nemá slitování. To je jedině dobře.
    • Bot je externí program, který za hráče dělá nějaké činnosti. Záleží samozřejmě na hře, ale v MMO tohle narušuje herní ekonomiku, což samozřejmě poškozuje všechny hráče. Boty často používají k*k*ti, co pak otravujou v chatech s prodejem herní měny (gold selleři). Jsou různé typy botů od v podstatě clickerů, kteří dělají pořád něco dokola až po aimboty, co pomáhají zaměřovat cíl. Počítal bych k tomu i všechny typy hacků - wallhacky třeba.

      Hacker krade herní účty, případě destabilizuje herní sítě apod. Hacker nerovná se cheater, glitcher. Pravda, někdy jo, ale já hackery a cheatery rozděluju.

      Cheater je k*k*t, co používá nepovolené programy - tzv. cheaty. Mezi to spadá i používání botů.

      Glitcher je hráč, co zneužívá herních chyb ke svému prospěchu. Tyhle lidi mi vadí asi nejméně.
      • Pak jsou tu takové mezikategorie. Třeba multiboxing je v některých hrách zakázaný, jinde ne. Stejně tak clickery a různé automatony - nemusí jít nutně o SW boty. Viděl jsem i mechanické automatony. *1*

        Já ve hrách běžně používal klonování klávesnice, scripty a doplňky apod. věci. Čistě z důvodu neefektivního chování hry, kdy člověk např. při craftingu musel jak blbec klikat třeba i stokrát na něco.
        • Jack1947
          Já bych zakázal i Makra je to v některejch hrách nefér zvýhodněný. Všechno kazí hru co je nějak ilegální to zas souhlas.
          • Tak makra jsou třeba ve WoW povoleny a hra je k nim přímo přizpůsobená.
            • Jack1947
              Já jenom řikám že v některejch hrách je to docela podstatná výhoda, pokud to mají povolené ok jen s tím nesouhlasím /( vlastně mi to je fuk) třeba v MOBA hrách to může bejt celkem problém.
          • zaty
            Pokud jsou makra umožneny přímo tvůrcem hry, není důvod je zakazovat. To že ty nejsi schopen naučit, jak je psát, není důvod je zakazovat jiným. Sám jsem ve wow psal celkem složité makra a celkem mi to zpříjemnilo hraní.
            • Jack1947
              Myslel jsem Makra na myši lol
  • jenom r*tard si pořídí bota (r*tard je zakázané slovo ? wow tady je teda brutální cenzura)
  • chmm ... takze tvurce stvori hru ktera je zalozena na grindu ... aby usetril, tak veskerou funkcionalitu naladuje na klienta ... a pak se rozciluje, ze nekdo s tema paketama co mu chodej po siti nalozi presne tak, jak muze - proste si je preda svymu klientovi a vyhne se ty nude s grindem. ... No a protoze vi, ze to takhle neumi napsat kazdej, tak se rozhodne SVUJ vytvor SVY prace prodavat ...

    Pevne doufam ze to k tomu soudu dojde, protoze bliz nema sanci.

    Mam tu hromady sciptu pro svoji programovatelnou klavesnici, ktery za me obehnou v ruznych podobnych "hrach" daily. A psat ty scipty mi prijde o dost zabavnejsi, nez to porad dokola delat rucne.

    2tartus: Ad free servery, to bys jako chtel zalovat nekoho, kdo provozuje GLP software? Takovej soud bych chtel videt, to by mohla bejt i sranda. Nebo budes zalovat miliony potencielnich zakazniku za to, ze pouzivaj klienta v rozporu s licenci? To by byla sranda jeste vetsi.
    • Takže sis koupil hru která tě nebaví, aby jsi ji nehrál? :D
      • Nojo klasickej podvodnik, hraj single a nekaz hru ostanim luzre!
        • nepochopil jsi nic gumo, já reaguji na pana xy, který hraje za pomoci "scriptu"
    • A není lepší hrát jinou hru, když je grind nuda?
  • uz se tesim jak blizzard bude zalovat humanodni roboty az zacnou hrat wowko *1*
  • Online hraní je mor, jen ať ho narušují.
  • Jack1947
    Jen tak dál, škoda že jiné firmy se neumí takhle hezky postarat o tu verbež.

    Nevím kdo je větší šmejd jestli hacker/ glitcher exploiter nebo ten kdo na tom profituje *16* *10*
    Neměli by to procházet nikomu, a nic co je proti pravidlům. I když největší aimboti jsou většinou Korejci ci jsem slyšel v OW. ( dokonce se tím i chvástají v jwtb videjích)
    • Jo, a kdyz uz jsme pri tom co by komu nemelo prochazet - uz za hry platis, Jacku? Ze jsi nejak zapomel mezi smejdy zahrnout taky piraty...kradez je taky proti pravidlum... ;)
      • zaty
        Užívání software bez pořízení licence, nebo v rozporu s EULA není krádež.
        • Zlodeji maji tendenci vsemozne si to omlouvat...
          • Jack1947
            Nereagoval bych -Obvious great troll -- -
          • Nic neomlouvám. Souhlasím s tím, že pirátství je hnůj, že je to nemorální a že mě štve, že kvůli tomu vymýšlejí krávoviny jako Starforce a Denuvo. Je to samozřejmě porušení zákona a může to být i trestný čin. Ale prostě a jednoduše to není krádež.
            Hrozně mě štvou lidi jako ty, kteří používají špatný termín s tím, že se z toho stane všeobecně označení onoho činu. Něco jako, když novináři zprznili výklad slova hacker.
            • Samozrejme bys mi to auto neukrad, jenom by sis ho pujcil za ucelem vyzkouseni...
            • selskej rozum mi říká, že když si vytisknu kopii tvého auta bude ti to míň vadit než když svoje auto před domem nenajdeš protože jsem ti ho ukrad.... pro ty méně chápavé obrázek:http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/626824/Piracy#00c054_798369
            • Navzdory pravnickym plkum, principialne a moralne to kradez je. Nekdy staci pouzit selsky rozum misto odbornych poucek.
      • Jack1947
        Nevím co bych tady komentoval snad jen že nemůžeš házet do jednoho pytle.

        Cheateři jsou mnohem větší zvěrstvo.
        • :DDD...chtelo by to aktualizovat rceni zlodej krici chytte zlodeje na zlodej krici chytte cheatera. Predvadis tady pokrytectvi v te nejcistsi forme.
          • Jack1947
            Už jsem s tebou dávno skončil...
  • Nejvic mi vadi, ze amici sem porad tahaji svoje DMCA, jako by jim patril cely svet. DMCA je zle a je potreba se mu postavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit