Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně to jde, ale je to zatraceně mastný(drahý)
  • x_ander
    Chtěl bych se zeptat, pokud někdo ví (či snad má zkušenosti) je možné pro normálního návštěvníka (tzn. ne-novináře atp.) se na E3 dostat? Pokud se nepletu tak E3 byla vždy uzavřená jen pro vývojáře, vydavatele, novináře atd. Dá se to nějak obejít, příp. nějak si "obstarat" novinářskou licenci?
    • Co jsem slysel, tak to zase tak peclive nekontroluji. Presne, jak tu bylo receno, pokud mate nejaky popularnejsi blog nebo herne zamereny youtube channel, tak by se to melo dat. Jinak E3 nebyla vzdy jen pro novinare. To je novinka nejakych pet let zpatky, mozna o neco dele.
    • zdeeneek
      Skoda vyhozenejch penez ...
      • Tilwaen
        Náhodou, atmosféra tam musí být parádní *4* Takové herní veletrhy.
        • zdeeneek
          Mit moznost se tam dostat zadarmo, tak bych se klidne letel podivat. Ale uz jen cena letenky je dost odrazujici. Kdyz si k tomu pripoctu dalsi naklady na ubytovani, jidlo a vstupenku - tak ne, diky, radej si pustim videa na webu.
    • Ty bys tam chtěl jet dobrovolně? Máš můj obdiv - bez kecání. Já bych se totiž z těch všudypřítomných pí ár heftů poblil, pos*al, následně bych to všechno sežral a chcípl omotaný kolem mísy v kabince na dámských hajzlech. Opravdu. Vždycky, když vidím to jejich falešné nadšení z každé pi*oviny (kterou samozřejmě prezentují jako nějakou světobornost), tak mě berou mory.
    • Cosi
      Mám za to, že minulý rok říkali, že se tam dostane hromada amerických blogerů, co mají jen nějaký obyčejný blogísek. A Kolik lidí tam posledně potkali, co neměli s hrami už společného, tenkrát snad Draken za mobilní časopis.
    • Miserius
      Koukal jsem, treba SONY melo asi 20 mist pro normalni ne-novináře a kdo prvni prisel, seděl...
    • Rozhodně to jde, ale je to zatraceně mastný(drahý).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit