Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to slusne :-)) jen ad me navnadi! =D
  • CRYPT
    Dle traileru vypada hodne zajimave, dle poznatku ze nepujde nejspise o nejakou velkou hru (byt za par kacek a pouze stahovatelnou) tak mam rozpoluplne pocity. No uvidime
  • No neviem. Na hrách od Deck 13 sa mi páčila ich štýlovosť, hlavne u Veneticy.
    Bohužial, táto ich nezamenitelnosť bola aj asi príčina ich nie veľkého úspechu. Blood Knights mi zatiaľ pripadá ako vývar všetkých fantasy klišé. Ale nebudem odsudzovať vopred, možno budem prekvapený. A ak by to nevyšlo, tak mi od určite spraví chuť adventúra Haunted, ktorá už je dávno hotová a pevne dúfam raz vyjde (ak jej neskrachuje po dvoch publisheroch i ten tretí ) *9*
  • God-of-War
    Ano, je to opravdu kvalitní hra, když to dávali zadara k Mass Effectu...Hroznej Sh.t
    • Mam pocit, ze davali Mass Effect 2 zdarma k Dragon Age 2. Podle tve teorie je tedy "shit" Mass Effect 2. *3*
      • Mass Effect dávali jako omluvu za to, že je DAII tak špatný. *2*
    • http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6b9vcsAyM1qzadrso1_1280.jpg
      • Cahir
        Co mají pořád s tím Picardem?? *1*
  • Samozřejmě Dragon age byla jedna z nejlepší her vůbec a je těžké se ji vyrovnat. Pokračování nezvládli, ale kdyby se hra jmenovala jinak a nenapojovala by se na Dragon age všichni by jí chválili a byli spokojení njn očekávání překonalo realitu, ale stále tisíckrát lepší než hry od Blizzardu a jem podobný (Diblo fuj, World of Warcraft blivajz a vše zalitý starcraftem, alespoň něco se jim povedlo, ale jinak bída a čekat na to takovou dobu ha)
  • Jack1947
    Jo jako stahovatelna hra to vskutku jde,.
  • miker17
    Slušné.......doufám že se to objeví na Steamu.
  • God-of-War
    Furt to bude lepší, než sračkoidní Dragon Age 2.
    • http://disarm.se/data/bildunttext_nsfw/stfu_%26_gtfo.jpg
    • Stále lepší než debilní Diablo 3
    • Troll *14* , Dragon age 2 byla jiná než první díl , ať už to cítíme jako plus nebo mínus furt je to lepší než většina her co vychází.
    • Stormangels
      BOhužel musím souhlasit.DA jsem dohrál 3x ale DA2 jsem hral jen 10 minut a konec.
      • Tak to toho musis o dvojce hodne vedet. Mam nejradsi takove, kteri podle prvnich par minut, dema, nebo dokonce jen videa delaji, jako by tu hru znali a hlasi svuj nazor kudy chodi a tak nahlas, jak to jen jde. *7*
        • Stormangels
          Jde o to že je to už jiná hra.Už to není jako jednička která mě bavila a právě proto mě ta dvojka opravdu nebavila a nejsem určitě sám.Ale Srač.a to určitě neni to sem kejvnul na blbou odpověd :-)
        • To ale nemění nic na tom že DAII bylo sračkoidní. (A ano, hrál jsem to víc než 10 minut.)
          • Odfláklá kdyžtak, ne sračkoidní...
          • MrSanta
            Sračkoidní? To je dost přehnané. Dvojka sice nedosahovala kvalit jednotky, ale říkat o tom že je sračkoidní je fakt silná káva.
            • @Free: Ja mel dojem trochu opacny. Nejvic me na hre zklamal pribeh a postavy a soubojovy system mi prisel zase docela dobry. Je akcnejsi nez v DAO, ale to nemusi byt vylozene na skodu, je plny cool animaci (ano, tohle si v Bioware mohli odpustit), ale celkove je dobre navrzeny. Problem je v designu souboju jako takovych. Respawn nepratel, specialni utoky jen u Sampionu (nebo jak nazvat ty silnejsi jednotky), spatne navrzene prostredi, atp. Staci si to srovnat s podobne na souboje zamerenou hrou jako je Icewind Dale 2 a clovek pochopi. IWD 2 je na akci zamerene, ale je take pro to genialne designovany. Kdyz si ale clovek zahraje Mark of the Assassin DLC tak zjisti, ze zaklad ma DA2 jednoznacne dobry, to jen samotne DA2 je proste odflakle (vyvoj trval tusim jen 11 mesicu).

              Tak ci onak, nazvat DA2 srackou je proste blbost. Ta hra je i pres tak odflakly stav lepsi nez mnoho dalsich soucasnych her.
            • Cahir
              Free: Ne, všichni to uznat nemusíme a neuznáváme... Pro některé z nás je bojový systém propracovanější a taktičtější než ten z jedničky (a bez poznámek o velikosti iq, pinďoura apod., prosím...). A jelikož se o této kontrovezní hře vedly nekonečné diskuze i zde na games.cz a protože se domnívám, že už k tomuto tématu opravdu není co říct, oficiálně zamykám toto vlákno. *1*
            • Nějaký příběh a zajímavé postavy to mělo, ale všichni musíme uznat, že ty boje a ty koridorové mapy neustále se opakující stály za houby. DA2 není špatná hra, jen není tak dobrá jak si každý fanoušek DA:O přál.
          • No také zlé to rozhodne nebolo. Iné než jednotka, ale vôbec nie zlé.
    • Tomu nevěř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit