Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli to nepošle do kytek level desing. První Dark Souls má snad nejlepší level-desing historie, takže nevím no...
  • Hnojland 2 z roku 1999 je i tak lepsi hh
    • hh! Ty jsi dneska musel snídat vtipnou kaši, jak se tak dívám na tu diskuzi.
  • maros.goc
    jednoduchšia hratelnosť, hra otvorená širšiemu publiku, generované dungeony ..nuž z Bloodborne cítiť veľký prúšvih
    • Ty si ju na tom hlucnom sunte nezahras i keby si chcel...bud rad ze este par hier tozbehas na FullHD..o chvilku pekne budete na PCdlach za 1000 eur stahovat detaily aby to islo aspon 20fps...holt nulove porty pre warez platformu
  • a nekdo jako ja co si vesele hraje jak na pc tak na konzoli se jen smeje. samozrejme, ze ale preferuju jiste zanry na pc a jiste na konzoli
    • ne každý hlupák má konzoli, ale každý kdo má konzoli je hlupák
      • Rejsek
        Víš jaký je rozdíl mezi tebou a Švejkem? Švejk byl chytrý a hrál blbýho.
      • Tak to jich musíš mít doma aspoň 7
  • Jam97
    Postřehl jsem, že nejvíc PCkářů se vyjadřuje u exclusivek na konzole. Náhoda nebo závist ?
    • Veskoslav
      Je zvláštní, že tohle nejvíce řeší právě konzolisti a GGG....Nebo Vy snad nediskutujete u pouze pc her nebo co? Obzvlášť duo he/he a GGG jsou v tomto experti. Co jsi vlastně tím chtěl sdělit? Že si děláš statistiku? Statisticky je u nás mnohonásobně více pc hráčů, tudíž je logické, že jich bude i více v diskuzi. Na konzolistovi naopak najdeš minimum pcčkářů. Není to co řešit proboha...Nebo jako odteď PS4/Xbox One a spol smí přispívat jenom ti, co je mají? Nebo nesmí se vyjadřovat nemajitéle konzolí u článků, co se týkají her ke konzolím? *7* Co Blizzard článek, tak kupa maxů a GGG, tedy konzolistů dle jejich slov. Budeš si taky příště tam stěžovat?
    • To mě taky zaujalo. Člověk by řekl, že "poddřadné" konzole se nemohou rovnat "bohem vyvolené platformě" a tudíž zástupce z řad PCčkářů, kteří konzoli nemají, konzole a konzolové hry zajímat nebudou. Opak je ale pravdou.
      Zajímavý, že čistě k PCčkářským hrám se tolik konzolových hráčů nevyjadřuje...čím to je?
      • Veskoslav
        Nevyjadřuje? He/he, GGG, max, ta nula Hnisavec. pepa, haha a spol. Čistě pc hra a většinou jsou tam nasáčkovaní a jedou. A mimoto čím to? Možná tím, že na jednoho čistého konzolistu, co nemá pc, připadá tak 10 pcčkářů, co mají i konzoli.
      • Ja se teda citim jako PCckar, ale konzolove hry me i tak zajimaji. Uz jenom z toho duvodu, abych vedel, jake exkluzivky si musim sehnat, az si poridim aktualni generaci konzoli. Zatim mi doma pada prach na PS3, kterou jsem si poridil kvuli 4 hram a az budou na PS4 aspon 4 exkluzivky hry, ktere budou stat za zahrani, tak pujdu do kramu a tu PS4 si koupim.

        Vzhledem k tomu, ze PC only hry byvaji veskrze komplexnejsi, nebo mene mainstreamove tituly, tak celkem chapu, ze se k nim ciste konzolovi hraci moc nevyjadruji. Ale treba k moba a mmorpg se uz konzolisti celkem vyjadruji, protoze v tomhle tematu se da velice lehce hatovat i bez hlubsich znalosti dane hry :)
        • Kdybych na to mel prachy tak si tu konzoli taky poridim, nektere exkluzivitky jsou fakt paradni. U PC jsem zavedl strategii hrani her se spozdenim, nakupuju je jen ve slevach a hraju se spozdenim, takze mi staci slabsi hardware. Jo, je smutny ze nepodporuju tvurce tak jak bych mel, ale zas na druhou stranu to museji brat optimisticteji - bud dam par kacek ve sleve, nebo nedam nic a necham si zajit chut. Hry piratim zridka a jen na zkousku, u nekterych titulu netusim co je na tom pro ostatni zabavneho, tak to chci vyzkouset. A kdyz se mi to zalibi tak jsem ochotnej i vic jak rok cekat na prijatelnou cenu ve sleve. Samozrejme ze upiratenou verzi nedohravam. Je tolik (asi dobrych) her co jsem nakoupil a jeste je vlastne ani nehral, tak proc by me melo trhat zily ze si pockam.
    • ne že by bylo co závidět
      • Tak tak, naopak co bych dal za to, abych mohl na konzoli hrát simulátory koz a šutrů...hrozná závist, už sepisuju petice...
        • Veskoslav
          Tak pokud tohle považuješ za reprezentativní vzorek pc scény, tak to taky o mnohém vypovídá.
  • Misto generovanyho, tudiz meniciho se (a jako takovyho, desorientujiciho) prostredi, bych ocenil spis nepratele, co nezustavaji stale na stejnych mistech. Nahodny situace z toho plynouci by me bavili vic nez prostredi, ktery nebudu moct vyuzivat ve svuj prospech (nehlede na nelogicnost z toho plynouci pro pribeh a ucelenost sveta...). O to kouzlo, ze mam v hlave porad presne zakodovany lokace z prvnich Dark Souls, bych v Bloodborne docela nerad prisel ;)
    • Vogon
      Vždyť už v alfě se skoro všichni nepřátelé pohybovali nezávisle na hráči.
      • Malleth
        Přesně, nepřátelé tam patrolujou a to i ve skupinách
        • Jestlize jde o vic nez pohyb z bodu A do bodu B a zase zpatky a tak porad dokola, pak jedine dobre.

          PS—Osobne doufam ve vetsi (nebo lepe receno—jinak stavenou, sofistikovanejsi, nevyzpytatelnejsi) vyzvu, nez jaka byla v prvnich Dark Souls. To jsem koneckoncu cekal uz od dvojky, jenze ta me snad ani vic zklamat nemohla.
          • Malleth
            Mohli by zkusit ty náhodný spawny nepřátel. Já bych to uvítal, kdybych při každým průchodu nevěděl co je za rohem, stejně jako poprvé. Mohli by tam rotovat různý typy nepřátel a občas by mohli vyspawnovat nějakýho fantoma nebo elitního enemáče, s větší šancí na drop lepších itemů.
            To by i po několikátým průchodu bylo pořád zajímavý.
  • PC trotli a trolli ako Halo a Mantor uz slintaju a smutne kukaju na svoje PC za 2x tolko ako PS4 co uz sa tetaz zakuckavaju pri fullhd hrach a rezignovane spustaju odpudive exkluzivity ako Wasteland...
    • Je velky rozdiel pustat asi tak 5 rpg exkluzivitu rocne, ako cakat na waitstation 4 na prvu rok a pol po vydani konzoly. Aj to cielenu na filmovych 30 fps :-) Ja si kupujem hernu platformu na hranie a nie cakanie.
    • Vogon
      ?
    • Draken69CZ
      Ok PC se možná ve FHD zakuckává, ale co PS4 rozjede na FHD? Koukni se na porovnání Metal Gear Solid V: Ground Zeroes nebo FC4 a pak zkus něco vymyslet ;)
      • maros.goc
        PC sa "zakuckává" prí Full HD cize 1080p? haloo..nemame rok 2008 :)
      • skoro vše jede ve full hd tento rok, snad kromě Unity(jestli se to dá považovat vůbec za dodělanou hru) a ještě má problémy s enginem od Bethesdy
        • Draken69CZ
          Ok máš pravdu já furt beru FHD jako 1900x1200 a ono to je 1080p, najde se pár her, ale oproti Xone to je minimum.
      • Jack1947
        Nic nevymyslí protože zas nadává a ani neví kvůli čemu. Ten hnis je zkrátka k smíchu. *2* *15*
  • Vogon
    Jen ať to těm filthy casulům co se dívají na wikinu a walktrough pěkně zavaří! Jinak hůlka je pěkná, ale Kirkhammer mám pořád radši.
  • Generovaný dungeony ??? Tak to už by mě asi přesvědčilo koupit PS4
    • Malleth
      Náhodně generovaný dungeony bude mít i Deep Down
      • Pokud vůbec někdy vyjde. Zatím ticho a klid. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit