Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni tu značku CoD brzo zničí a pak se budou koukat jak jim ty přívaly faoušků mizí ke konkurenci která se na rozdíl od nich opravdu snaží udělat hru (pokračování) lepší než byl předchůdce.

    Ohledně jeho prohlášení k pc platformě ani nemá cenu mluvit, kotick má v hlavě jak po zásahu úklidové čety (vymetíno) a tímto to jen dokázal.
  • Nadavat na nej muzete jak chcete, vetsinou mate i pravdu ale vy to berete furt z pohledu inteligentniho evropana... ty miliony CoD neprodavaj lidem co vyrosli na flashpointech ale americanum, kteri maji problem prelouskat neco co neni ve stylu J.Ramba. / osobne trailer od CoD byl presne to co jsem cekal, Michael Bay by mel radost... u BF3 z pouste jsem hledal jestli jsem omylem neprepnul na nejaky prenos z CNN, pecka a drzim jim palce. /
    • A první trailer na BF3 nebyl jak z dílny Baye? Chtělo by to trošku objektivnější uvažování.
      • Jo byl.. ocividne chcou prodat neco i v americe :p Nemel jsem pouzit slovo trailer ale video z hrani. Hlavni je se chytat kazdou slovicka, chapu.
      • Tak sp v bf je ocividne hodne inspirovan u cod.Mp snad ale bude stary dobry bf (1942 a 2).
  • Erien
    Místo pokémonu si dosaďte Cod a máte představu jak to s náma myslí. :)

    http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/pokemon-vsechny-koupit-mas
    • Hehe to je dobrý. :)
  • co si preji desitky milionu lidi na svete? lol i ty ftipe... desitky milionu lidi si prejou at CoD jde do duchodu, akorat dela cele znacce CoD ostudu :)
    • Není to spíš deset lidí na Games?
  • dunno if trolling or just retarded ....
  • Však uvidíme, kdo se bude smát naposled. Všechno jednou skončí a za pět let může být CoD absolutně stranou zájmu lidí...lidí píšu záměrně, protože stranou zájmu hráčů už je tak 2 roky. BF ma našlápnuto dobře....
  • Ethy
    Bobby Kotick by se měl místo těhle keců kopnout do řitě a začít vydávat pořádný hry jako je právě BF3 !
  • PC malá platforma ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Pardon, jinak reagovat nemůžu.
    • Drom
      co se tyce prodeju FPS strilecek, tak ano, je to mala platforma
      • pozri sem a budes mat mozno jasno ak ide o BC2
        http://bfbcs.com/
      • Battlefieldu 2 se na PC prodalo okolo 2,5M kopií, to si myslím, že je na čistě PC titul dobrý výsledek. CoD je prostě vyjímka, je to masový titul, je to hra dělaná pro průměrný lidi. CoD patří spíš do škatulky s hrama jako jsou Angry Birds než mezi Battlefield.
        • Drom
          staci se podivat na dema co ukazovali na konferencich, MW3 je samy vybuch, vsechno se hrouti a hrac mezi tim jede na clunu a strili vsude okolo sebe. BF3 ukaze 10 minut jizdy tanku po pousti a pak odstrelovani na velkou vzdalenost... Naprosto odlisene ukazky.
      • a pritom krat FPS na konzoli je rouhani a demence USA deticek
  • Krudanze
    jak si muze ten ptak vyskakovat na battlefield s takovou sra*kou jako je cod? ten jejich hnusnej lesklej engine a komedialni herni napln je akorat prezitek kterymu nerozumim. cod je zastarala pi*a bez jakykoliv invence. uz se tak 6 let nikam neposunulokdyz se podivam na gameplay z cod a na gameplay z battlefieldu tak vypada cod jako low budget m*dka. jeho slova jsou dost silny. o fanouskovskou zakladnu u battlefieldu bych se nebal. myslim ze to lejno jeste bude cumet.
    • tak abych reagoval na tvuj prispevek hodny 5-leteho chlapce (priblizne okolo tohoto veku ma clovek pocit ze pouzivani nespolecenskych a neslusnych slov je projev dospelosti a nadrazenosti) - mw1 a 2 jsou jedny z nejlepsich her co jsem hral (SP)- ma to vsechno co strilecka potrebuje a dost pochybuju ze jsi neco z tech 2 her hral spis prepisujes to co rekli jini. Jinak battefield 1942 me velmi bavil ale napriklad bc2 radim mezi nehorsi hry co jsem kdy hral. hned po odehrani jsem musel do ovladacich panelu- odstranit programy...
      • Krudanze
        o projevovani dospelosti a nadrazenosti (:D to snad ne) se tady opravdu nepokousim. vyjadruju se jak je mi to blizky a prirozeny a nemam v umyslu se kvuli diskuzim o hrach pretvarovat. nejde tu prece o zadnou formalni zalezitost. jestli jsou pro tebe mw1 a 2 jedny z nejlepsich her cos kdy hral tak jsi bud nehral skoro nic a nebo mas dost nenarocny pozadavky na hru. ja od hry vyzaduju trochu vic nez od filmu. ocekavam ze se do ni trochu zapojim a budu ji ovlivnovat. ne ze budu bud postupovat krok po kroku tak jak chtej vyvojari jinak nasleduje smrt. nechci tu zatracovat vsechny linearni hry ale cod je proste az moc svazany skriptama. dohraju to za 5 hodin. pokocham se u par scenerii a konec. znova uz si to nemam potrebu zahrat. a uz vubec za to davat litr. zadny cizi nazory neprepisuju. utvarim si vlastni. jsem odkojenej na hrach z doby kdy hry jeste byly hry a ne jen interaktivni filmy a cod jakozto krale skriptu a linearity neuznavam. uz jsem za svuj zivot neco odehral a myslim ze mam o hrach slusnej prehled. kdezto ty na me ze svyho komentare pusobis spis jako herni junior co nedavno poprvy zapnul komp/konzoli.
        • nejsem herni junior (bohužel) a sam musis uznat ze prispevek ve kterem pises porad ho vno pr del sr acka je velmi primitivni- nechapu proc jsi misto toho nenapsal tento prispevek ktery je smysluplny a da se na nej take reagovat. nedokazu srovnat mw a bf MP protoze jsem je nehral- jak jsem psal hral jsem pouze SP a ty jsem take srovnal
          • Sry ale kdyz je nekdo fakt nastvanej... a v tomhle pripade se nedivim, tak tam tyhle peprny slova proste patrej... (taky sem hiril vulgaritama o par prispevku dal :D )
          • neuznavam to :). nevidim na sprostejch slovech nic spatnyho. krom toho kdyz se podivas na hodnoceni myho prispevku tak to vypada ze lidi s nim souhlasej. me osobne treba bc2 sp bavil vic nez mw sp. nerikam ze je to naka nadprumerna hra ale aspon jsem nemel pocit ze jsem neustale tahanej za rucicku presne tam kam vyvojari chtej. pocitoval jsem pri hre jistou davku volnosti. sice treba nehrala nak zasadni roli ale byla tam.
      • A hral jsi BC2 multiplayer? Nechci to opakovat, protoze to tu uz mozna nekdo psal a kdyz ne tady tak v jinem topicu. BC2 i MW jsou hry hlavně o multiplayeru. Pakliže jsi nehral BC2 multiplayer nemuzes mit na hru objektivni nazor. Prijde mi to kdyz to prezenu, jako kdybys videl menu a rekl sis to je blby menu a vykaslal se na hru. Jednoduse receno srovnavat BC2 a MW dle singleplayeru je jako porovnávat 20% ze hry se 20% ze hry druhe. Kazdopadne jestli se ti BC2 nelibi, nic proti tomu, proti gustu zadny disputat. Jen mi prislo, ze jsi byl nespravedlivy.
        • nehrál a názor že cod a battlefield je jenom o mp je dost primitivni, kazdyho bavi neco jineho a ja jsem mp nikdy moc nehral (vyjimkou je pouze WoT kde SP ani neni).
          • Mozna je primitivni a mozna jen trefny... ja osobne si kupuji hru u ktere vim, ze ji budu hrat dele nez 5 hodin coz mi poskytuje hlavne MP a hry jako je CoD a BF si rozumni lide kupuji kvuli tomu aby si zahrali hlavne MP protoze vedi, ze jim ma co nabidnout minimalne 3x tolik herniho casu (a snad i zabavy) nez SP coz v pripade CoD i BF-BC2 plati. Btw ber to jako nazor ne jako pravidlo podle kteryho se budou jednou pod mou diktaturou vsichni ridit.
    • NonSuch
      jo, protoze lide maji vkus a ptakoviny nejsou popularnejsi nez kvalitni veci, ze? :D myslim ze ty masy co si cod kupuji precenujes ;)
  • mmrrxx
    a takyto "LoLo" sedi na znacke SWAT, nech je jej zem lahka
    • Xcomik
      Jo jen at ty swaty nevydává nebo bych ho šel už fakt kuchnout by to postavil na tom jejich WII (čti IW- ID3 Tech) engine :D Pak by z toho byl takový nehorýzný paskvil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit