Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Klasická přebarvená a zabugovaná střílečka... divím se že zde ještě "žije" diskuse.
  • No ještě že jsem to koupil bazarově od Kobza hry... No mě připada že vyvojaři kteří udělali Blacka na PS2 museli být totalně sjetí jinak si ani nedovedu vysvětlit co za přebarvenej paskvil udělali... Tohlekoupit za plnou cenu tak to někomu... nejlépe zmíněným vývojařům omlatim o hlavu... *1*
    Radek
  • Koupil jsem si to za 1050, donesl domů, zapl, a po 22 minutách, co se DVD točilo v ps3, jsem to vythrl, hodil do krabičky a dnes to jdu prodat :D
    Větší kokotinu jsem nehrál.
    Zlatej Black na ps2..
  • Dneska je to samej blbeček s dredama,co hází vrtulníky po barácích *1*
  • " komplexní 1st person akce " ....... ano na každém rohu jich máme tucet . Samá kvalitní hra , až si člověšk nemůže vybrat .. ROFL .
  • xMort
    Já demo na xboxu nedohrál. Citlivost kamery byla strašná.
  • Popravde, cekal jsem horsi hodnoceni. Takhle to vypada ze pro ty co cekali jednoduchou akrkadovou akci to muze byt jeste porad slusna zabava. Konec koncu 6 bodu je porad nadprumer. Osobne si rad odpocinu od "AAA" her u neceho typu painkiller/serious sam atp... Takze proc ne, az hra trochu zlevni, dam ji asi sanci. Mam pocit ze to bude porad lepsi nez Duke nukem Forever.
    • Ále... ani ten DNF není tak strašný *4*2GS
  • no tak uz to neni tak slibne ze *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit