Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl, aby se Arma spojila s Digital Combat Simulator, abych mohl kropit ostatní z A-10ky.
    • drasta

      DCS world neco takovyho uz umi nebo ne?

  • Může mi někdo poradit ohledně ARMA 3?


    Kdysi jsem miloval Everon, Malden, Kolgujev i Nogovu. V tom pro mě Operation Flashpoint subjektivně exceloval - v podání studenoválečného konfliktu světových velmocí.


    Pak přišla ARMA 2, kterou jsem díky hernímu scénáři okamžitě odpískal. Osobně mi ani

    trochu nevoněly tyhle guerillové války a proxy konflikty.....nahánět jak vocas v džípu partu

    kozomr*ů po kopcích, občas nějaký BVP a T-55 :/. Po letech vyšel nějakěj datadisk a já to koupil za pár stovek, stáhl si uživatelské addony a zjistil, že se z toho zase dal udělat docela slušnej "Cold War Crisis" kdy sem s AVRO Vulcan masíroval sovětské tankové základny taktickejma atomovkama, sledoval efektivní jaderné hříby a po katapultáži likvidoval postavení PVO. Ale to je cca 6 let zpátky.

    Když sem pak četl recenzi na ARMA 3, viděl letsplaye, tak jsem usoudil, že to opět není nic pro mě, zase pitomoučk´ý proxy konfliktík, kdy naháníš stejnou bandu kozomr*ů jako ve II - jen na středomořskym ostrově a opepřeno o pár hi-tech sračíček :( Změnilo se na tom něco? nevíte jestli modeři pro ARMA 3 neupekli nějaký "Cold War"? pak bych tomu dal šanci

  • Johnny
    ty ten 17 let starej engine budou ždímat jeste hodne dlouho xD
    • Co se týče Vigoru, tak ten je na UE4. 
    • victor
      +1
  • Hodně se mi líbí Ylands, ale cpát do takové hry mikrotransakce? Ne, děkuji. Nikdy nekoupím, dokud tam budou...
    • victor
      Hry si vybírám a nějaký Ylands mne jako fandu Flashpointu fakt nezajímá a stačí popis ani nemusím vidět screeny ... 
  • Hm až na to, že se grafika Ylands vůbec nesestává z polygonů nýbrž z voxelů, tudíž nemůže být o "lowpoly" vůbec řeč.
    • Jsou to voxely konvertované na polygony kvůli výkonu. :) Takže ve výsledku o lowpoly může být řeč. :) Každopádně se jedná o výtvarný styl, takže je na zvážení jednotlivce, jestli se mu libí nebo ne. 
    • Johnny
      to nikoho nezajímá. Je to prostě lowpoly od prvniho pohledu... asi nová moda či co...
  • jindra.veliky
    No to čumim, DayZ se už chystá do bety? Tak to už to možná za 5 let fakt vyjde...😀
    • Jack1947
      Už dávno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit