Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • booczech

    Tak jsem si to tady zpětně našel, abych mohl ventilovat, že Dayz je "mr..ka". A Bohemku nakopat do zádele. ....Je supr když Vás to hned v první hře hodí do temné noci. ...Pak chytnete bug, že nemůžete útočit melee. ...Pouze když běžíte a dáte útok???!!! WTF ....Ok, ráno jsem tomu chtěl dát šanci a světe div se, připojil jsem se na server do hry a nefunguje klávesnice..ani ESC. ...Jediný co funguje tak je ctr ald delete .... Tahle mr..ka mi šla ze Steamu hodně rychle pryč. Zlatý KCD, kdy Vávrovy na 3A hru stačilo míň času a ještě k tomu sehnal peníze na zaplacení vývoje a postavil studio. .....Bohemko, Bohemko.

  • booczech

    Dlouho jsem DayZ hájil a čekal na plnou hru. Ale tohle vypadá totálně nedodělaně a bez kontentu. Jinak pokud je to na xboxu stále jako nedodělaná hra, tak vydání pro PC dost smrdí. Jsem si myslel, že vydání nedodělku na Vánoce - hlavně ať se z toho něco vyrejžuje, je doménou studií a vydavatelů jako EA, nebo aktuálně Bethesda ... Bohemko, Bohemko, tímhle jsi u mě dost spadla a to jsou Flashopint a Army moje srdeční záležitosti.

    • Row

      Pockej pockej... vyrejzovat prachy ma za predpoklad ze to budou lidi kupovat... tady narazim na zakladni kamen urazu tohoto pripadneho planu... nedovedu si uplne predstavit, ze by po tom fuckupu s earlyaccesem do toho ted nekdo nahonem sel ... navic za prachy.

      Zvlast kdyz se prechod do ostre verze da obzvlaste u Bohemky a obzvlaste u takhle kravsky managovaneho projektu, predpokladat ve forme ciste byrokraticke (tedy orazitkovanim "Plna hra"). Jeji historie mluvi sama za sebe a ten 6 let pomalu tazenej DayZ plnej problemu se sam zazracne taky jen tak nevypolishuje i kdyby tam jelo cele studio pul roku na koksu bezespanku.

      • booczech

        Tak jsou Vánoce, lidi kupují kde co. Pro Bohemku je určitě potenciálně lepší to vydat teď na Vánoce, než v cca stejným stavu třeba v březnu. Nic jiného jsem tím nemyslel.

  • Krescz

    hahahaha

  • Jez3vec

    Tak se těším na recenzi.

  • Jack1947

    No konečně dali si teda řádně na ČAS😉

    • tomasrippl

      tak se tam snad potkáme😉


      • Jack1947

        Tohle už si asi zapařím no.

  • cNNk

    Co nebylo dodělaný se odstranilo a hned je to plná hra. 

    • Row

      Na druhou stranu to pak muzou zas v budoucnu vratit formou placeneho DLC! 😀

  • Já těch hodin v DayZ nelituju... se k tomu teď klidně zase na chvilku vrátím.

  • ucho

    já myslím, že bude o zábavu postaráno...

  • SalemCZ

    Bude tedy Gamesplay? Přece jen už to bude plná hra. :D 

  • Morlang

    Bohemka nehlasi hotovo, Bohemka hlasí "uff, už na to serem"

    • Maxianimal

      Přesně tak :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit