Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sem si na tom i vyhonil az sem si postrikal klavesnici pak sem to olizal jak tu picu
    • Ataker
      ty máš asi dobře vylízaný járek... jinak bys takové pičoviny nepsal :)
  • Hanzales
    Džupr. Předchozí díl jsem hrál hodně dávno. S ohledem na tehdejší věk ta hra nabyla na psychideličnosti ještě víc :) Na novou Alenku se těším, vypadá to skvelě a souboje taky vypadají obstojně a zábavně. Toho zpomalování by tam mohlo být pravda krapet méně. Takhle mi ten boj připomíná krapet Street Fighter :) Ale zatím to vypadá, že jinak není nač si stěžovat.
  • To má být jako Alenka v říši LSD?
    • Jasne, v prvnim dile na to bylo dost narazek a cele to bylo vytripovane az hruza :D
  • Kori
    Vypadá to skvěle, jen se bojím přílišného odklonu od jedničky. Pamatuju si, že ta si přecejenom zakládala hlavně na atmosféře strachu, logických hříček apod. než na akci. Uvidíme, no.
  • To jsem snad jedinej PC hrac, co si nemuze zvyknout na konzoloidni hry?! Hnus fialovej :(
    • Nevím, proč to píšeš u téhle hry, která vychází z prvního dílu. Tam to bylo podobné (akorát ne tolik akční a efektní)
  • Vypadá to hodně dobře! Ale sexual themes? To odkazujou asi na ty motýlky, ve které se Alenka promění, když uhýbá nepřátelům :D. Protože nic jiného si prostě nedokážu představit *1*
  • nevite jestli k tomu zase bude delat soundtrack Chris Vrena?
  • takova parodie haha ale jinak dobry,i ten kulas z toho kladiva to bylo lol ale ted hraju zaklinac 2 a to je lepsi to nejlepsi RPG na svete *2*
    • Trolololol
    • dobrej imbecilni prispevek.. :D
  • Mahcake
    Neni co dodat, kupuji. *3*
  • pkart
    Já už zase vidím, jak to fakt nějaký rodič koupí a bude se zase soudit alá GTA....
    Každopádně ta hra vypadá hodně dobře, má to svoje kouzlo to prostředí ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit