Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tady melete jakej Skyrim ono to taky nebyla pecka za celou dobu hraní neřekne váš hrdina ani slovo trapný.Ale vlastně vy poznáte z videa kvalitu hry tak to klobouk dolu.Kdyby vás nechali vás kritiky dělat hry podle vás tak na dobro herní prumysl zkrachuje.Protože ty názory co tady čtu ste primitivní.
  • MrSanta
    REDAKCE: tuto v článku (http://games.tiscali.cz/video/komplexni-vyvoj-postavy-na-videu-z-kingdoms-of-amalur-57428) slibujete dojmy z hodiny a půl hraní. Chápu, že teď toho bylo hodně, ale přece jen už to je měsíc. Dočkáme se?
  • Menorri
    *3*
  • PCfanos
    Jako milovník ani ne tak realističnosti jako spíš základní uvěřitelnosti a logiky ve hrách jsem definitivně odrazen *1* hrozný... opravdu někoho baví střílet z luku s kadencí samopalu?? Hned se mi vybavila scéna z Černých Baronů " ten Žižka, co to má v ruce za klacík, namalujteme mu tam lahký gulomet" Asi tam šéfuje podobný Terazky. Z vývojářského deníčku: " A co ten luk, než to natáhne a vystřelí to je doba, hned to předělejte, to musí být tatatatataatata a za tím mečem pořádnou světelnou stopu a skákat hlavně skákat to je děsně cool a ta palica musí mít aspoň 3 metry a víc barev, je to nějaký umolousaný" Zlatý Skyrim....
    • MrSanta
      Realita ve fantasy RPG *7*
      • skaven123
        nejake pravidla by byt mali, nie? potom kazdy bug by sa mohol dat povazovat za zamer,sak fantasy
        • MrSanta
          Pravidla samozřejmě být musí. Mě jenom vždycky pobaví, že se někdo podivuje nad schopností hrdiny např. skákat v plátovce nebo střílet z luku jako Legolas, ale třeba metání fireballů vytvářených z jakési tajemné many je v pořádku *3*
          • PCfanos
            Proto jsem psal uvěřitelnost a ne realismus, pokud vytvoří zajímavý svět, kde funguje magie a vyskytují se elfové, draci, kostlivci a jiná havěť, tak jim to bez problému sežeru, ale u reálných věcí jako luky, meče a lidská anatomie by měli aspoň trochu vycházet z reality, pak to prostě působí mnohem věrohodnějí. Příklad: kdyby tam byla rasa klokanolidí co skáče 2 metry do výšky a 5 do dálky, tak Ok maj nožiska ať skáčou, ale pokud to dokáží normální lidi ve 30kg brnění a ohání se 10kg mečem jak párátkem, tak fakt nemám chuť takovou hru hrát, to by musela mít sakra zajímavý příběh, dialogy a postavy aby to přebila, což u podobných ptákovin nebývá zvykem. Ale beru, že každej má tu hranici jinde, jinak by podobný hry nevycházely, teda mimo Japonsko.
            • Víš kdo je R. A. Salvatore?? Ten co napsal jedny z nejůžasnějších fantasy knížek a příběh téhle hry..Takže úplná pitomost, dle mě, to asi nebude *3*
            • MrSanta
              Naprosto ti rozumím. Hlavní problém ale je v tom, že tam nejsou lidi jako jsme my. Je to jiný svět, jiné rasy které se lidem jenom podobají. Proto můžou klidně mít nějaké schopnosti, které nejsou moc obvyklé. Kdoví, třeba k těm akrobatickým kouskům využívají všeobjímající magii, která jim dává netušené možnosti *3*.
              KoA bude všechno možné, jenom ne ptákovina. Nenech se zmást akčním bojem, který je záměrem tvůrců. Roli stejně pořád budou mít skilly a perky. Příběh, questy, lore, velký svět - to vše tam je. Ono tam ani toho hopsání zas tak moc není.
          • skaven123
            mana je v poriadku, ta padala aj v biblii :))
            inac, ked sme pri Legolasovi, azda ti nevadili tie jeho akrobaticke kreacie v trilogii? :) / tj chcem povedat ze odtial potial
  • mno, jako MMO by to bylo celkem zajímavý, ale jako singl? Come on, jak se toto může srovnávat třeba Skyrimem ? *1*
  • skaven123
    ked som videl to video, prve co ma napadlo je: Golden Axe

    teda nic za co by som dal plnu sumu :)
    • Ty si vážně hráblej bačo. *16*
      • Menorri
        Alespoň že si lidé volý správné nicky, aby už se nikdo jiný namáhat nemusel *1* *15*
        • Alespoň že smradi dávají do svých velice vtipných reakcí vysmaté smajlíky aby všichni věděli jak jsou srandovní .. *16*
          • Menorri
            Nechtěl jsem být srandovní ale když už tak proč ne *1* ....spíš to mělo poukázat že tvůj všeříkající názor je celkem k věci no *1* *1* *1*
            • Ano alespoň jeden z nás musí psát k věci "no :D :D :D" *16*
    • Menorri
      *4* Kam se to hrabe na starej dobrej Golden Axe.....mu to nesahá ani po paty *1* .....respektive podobnost v tom ani moc nevidím
  • Menorri
    Další z nadějných her, kde vše zkazí nakažlivý způsob boje ze Země vycházejícího slunce......90% času v boji budete létat, přičemž mezi tím stihnete zhruba 2000 komb za hlasitého kvílení a létání vašich nepřátel! *11*
    • MrSanta
      To nevím jaké video z hraní si viděl. Co jsem viděl já, tak se v boji zas nějak extra nelétá a s těma kombama to taky není tak hrozný. Můžeš poslat nějaký link?
      • Menorri
        Myslím video přímo ze článku....akční to bylo na můj vkus až až....ale uznávám, že se to může někomu líbit ačkoly EA v takovémto stylu moc neznám tak si nemyslím že to dopadne uplně nejlíp.
        • MrSanta
          Akční boj je holt akční. Akční boj je třeba v Gothicu, Risenu a spoustě dalších. Tohle video představuje boj, ale tahle hra není jenom o tom boji. Ale to bych se už opakoval. Jukněte se třeba na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=9IGAJdi0spU - není to jenom o nějakém skákání. Prubněte i další videa z jejich kanálu.
          • Menorri
            Mno Risen a Gothic bych sice zařadil do stejného soudku her ale akční boj bych v těchto hrách nehledal....
            • MrSanta
              Tož já to beru z pohledu že v Gothicu / Risenu pomocí myši a směrových kláves vytváříš různé údery a komba. Toto by mělo být velmi podobné v KoA. Akorát v Gothicu / Risenu chybí ta akrobacie, no.
              Já chtěl hlavně upozornit případné čtenáře, že ta hra není pouze o tom boji. Má to velký svět, bohaté lore, mimo hlavní quest tam je dalších 6 frakcí s vlastními questy, dále náhodné questy. Dungeonů a podobných laskomin cca 120.
  • je to take nvm no celkovo singl hry na mp nema nic ked ownis nooba proste...alebo nieco kosite v parte :P
  • Připomíná mi to trochu Darksiders. Bojovym stylem i grafikou. Kdyby se to taky tak vyvedlo, bylo by to fajn. Takový hry na trhu chybí. Bohužel si asi nenajdou dostatek spotřebitelů. Btw. o Darksiders 2 něco nového mimo toho, že jsou ve vývoji?
  • Hnedka ze začátku jak beží ta postava, ta kreslená omalovánka. Tak běží jako kdyby měla dildo v prdeli. Animace jsou fakt otřesný, grafický zbracování taky, pokud i hratelnost bude stát za hovno, což ani z videa nijak extra nevybízí, tak toto dílo předem odesílám do pekel a budu se mu vyhejbat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit