Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danieledl
    Vypadá to velmi dobře. A ty vyrýsovaná svaly na Spider-manovi jsou taky pěkný *4* Těším se na to.
  • dyt je to to sami co Spider-man Shattered Dimensions akorat ze tam neni Ultimate a Noir vesmir za tohle platit nebudu stejna hra jiny bossove a jeste bez Noir a Ultimate to je skoda
  • První dobrej trailer, kde to vypadá fajn. Na předchozích videích to vypadalo jako ten Spider man z roku 2005, nebo kdy to vyšlo, s horší hratelností...
  • Spider-man ala DevilMayCry, no nevím... takovej bojovej systém mi nikdy nesedl pro hrdiny z Marvelu, možná by to chtělo udělat svůj samostatnej bojovej systém jak má Batman, kterej sice už teďka omrzel, ale když vyšel tak byl úžasnej :))

    Hra nevypadá špatně, ale nemá co nabídnout, dle mého... Jen na konci se mi líbil, tuším Anti-Venom :))
    • To není Anti-Venom, ale Venom 2099. Protipól Venoma ve světě Spider-Mana 2099.
      • Elhonzo
        Né tohle je Anti Venom , v jednom traileru to dokonce i řikaly , i když uznávám že oproti komiksu je tady dost namakanej :D
        • Bohužel, je potvrzeno, že ve hře se objeví Venom 2099 a soudě dle jeho klasického vzhledu (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/38/Venom_2099.jpg) je to on. *3*
          • Ehm, co prosim? :-D Dle jeho klasického vzhledu?

            Noo, a to že v té hře běhal bílej nabušenej týpek s černym pavoukem na hrudi ti neuniká?
            Holt uvidíme co tam bude za "záporáky", jedno vím už jistě.. Anti-Venom tam je :-))
      • Venom 2099 je černej.. Antivenom je bílej, tak jsem usoudil podle toho, ale kdo ví, třeba máš pravdu :-))
    • myslis batmana z arkham asylum?....ak ano, tak co ta preboha na tom omrzelo [ak si to presiel 5x tak v podstate aj chapem, ale inac, je to podla mna vymakane jedna basen.]
      • Omrzelo to, že vždycky na tebe útočí jen jeden útočník... Psalo se už o tom hodně, je to jeden asi z nejlepších bojových systému co existují, to ano... Ale dá se natom ještě víc zapracovat, uvidíme v novém Batman Arkham City :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit