Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Zaklínač je supr nejlepší jen pro to že je pouze na PC?!! Boha jeho, co je to za argument? Pochopil bych kdyby s tím argumentoval Franta Pepa někde v hospodě, ale herní novináři? No to je snad zlej sen...
    Nechci tím v žádném případě srážet kvality druhého Zaklínače (z důvodu jeho PC exkluzivity jsem neměl možnost zkusit), jen mi prostě příjde, že stavět hodnocení na tom, pro jakou je hra platformu je docela mimo mísu.
  • Omyl, sorráč. Tlačítko reagovat se neobjevilo a vlákno evidentně nedělá to, co by mělo...
  • Velmi směšné, nejlepší hrou roku 2011 byl samozřejmě Space Marine !!! Zaklínač 2 by si ale druhou příčku zasloužil (specielně kvůli příjemnýmu polskýmu dabingu)... Deus Ex no fujthajksel a Portal 2? To je vtip nominovat sic dobrou hru, ale rozhodně ne perfektní na hru roku?
  • Ringwraith
    Velmi kvalitní výsledky.

    Jó, Portal 2... no nejsem z něho taková hotovka jako většina, ale chápu, že některým se opravdu líbí, takže v pohodě.
    • Pepek schvaluje Portal 2! Oslavy mohou vypuknout, wow! *11*
  • Hm... musím se taky připojit k souhlasnému pochrochtávání - Zaklínč 2, Deus Ex, Portal 2 ... tomu není co vytknout.
    Jen mě osobně, coby fanouškovi strategií, přijde, že se v těhle anketách úplně zapomíná na vynikající Shogun 2.
    • ales.smutny
      Nezapomíná, ale to jsou holt nevýhody hlasování... příště si vymohu něco jako sílu pěti hlasů a tak...;)
      A teď vážně:) Shogun už je hra hodně specifická zaměřením, takže se snižuje šance, že ji hráli všichni nebo alespoň většina. Takže ve chvíli, kdy dojde na systém hlasování, tedy anketu, tak budou holt tyhle hry v nevýhodě, protože logicky je hrálo míň lidí, zatímco žánrově přístupnější pecky (které nemusí být horší) spíš hrála většina.
  • Co tam dělá Coraabia? Ta hra ještě nevyšla (a co teprve v r 2011) nebo se pletu?
  • Takovou shodu jsem tu v diskuzi snad neviděl.

    Každopádně po nedávnem dohrání, 2.0 vyladěné verze, nelze srovnávat se Skyrimem. Co? Zaklínače! Je to totiž úplně jiná liga! Jinej sport! Příběh hlubokej, během hraní se človek zasměje, zamyslí a ještě uroní slzu (ne z důvodů jako to dělal u Skyrimu - drak co letí pozpátku). Nemluvě o tom, že Skyrim po delším hraní začne být plochý, zhloupne, vybledne a začne se rozpadat. Zaklínač, je toho přesným opakem. Těžko to popsat slovy, ale po dohraní jsem chtěl hrát dál. Po Skyrimu jsem byl rád, že se zbavim žrouta času, jež mohl být využitej smysluplněji a odcházel jsem s pachutí na herním jazyku.

    +Ocenění PORTALU a DEUSEX - cítíme to stejně. Jde o první rekapitulaci/vyhlašování her, minulého roku, se kterou se dá souhlasit.

    Dík za ní!
    • MrSanta
      Hlavně jsou to oba představitelé naprosto odlišného typu RPG her.
    • smejki
      jak řekl můj dobrý kamarád:"Skyrim je na rok 2002 skutečně docela dobrá hra."
  • Vcelku pekne hodnoceni i kdyz me mrzi odstrceny batman. Ted jeste kdyby tomu take odpovidaly recenze.
  • Naprosto zaslouženě a ještě by mohly zmínit plusové body za přístup k hráčům ( sběratelská edice za standartní cenu a dlc zdarma )
  • Paul_cz
    Zaklínač 2 - nejlepší scénář 2011/2012, nejlepší grafika/umělecké zpracování 2011/2012, nejlepší PC hra 2011, nejlepší hra roku 2011/2012

    Asi tak *2* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit