Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím potřebuju radu vlastním originální borderlands 2 ale kdyz chci hrát co-op tak se to načítá ale pak mne to hodí do hlavního menu pls poradte co stim mam delat. *4*
  • zdarec, jako cerstvy majitel teto povedene taskarice, hledam partaka na coop, nejlepe nekdo, kdo to jeste nema projity az na kost, nebo vubec. Je zapotrebi mikrofon, velky sklon k tymove hre a celkove normalni clovek *1* --> kontakt http://steamcommunity.com/id/main_cz/
  • Hra hezká ale udělali stejnou a největší chybu jako v jedníčce což jsou nepřátelé s levelem. Než projdu jednu delší misi naskáče mi tolik zkušeností že další úkol je o několik levelů níž a to už na něj nemá cenu chodit- nepřátelé tam jsou slabý jak mouchy a nemá smysl na něj chodit. Sice inspirace pro znovudohrání, ale dojmy to kazí velmi hodně
    • todle je možná případ Playthrough 1, na True Vault Hunter Mode docela zatápí i underleveled nepřátelé, mám lvl 40 a mám co dělat s banditama a skagama level 37-39. Zvlášť Armored Psycha a Ribded Skagove sou drsny. První rána ... štít je fuč, další 2-3 rány v případě Psycha, 1 ránav případě Skaga a smrt klepe na dveře :).
  • RazorProduction
    Lukaš.............videorecenze JEDNOZNACNE !!! *14*
  • První dojmy! Předobjednávka se vyplatila!
    Borderlands 2 skutečně dostál frenetické řežbě se spoustů různých designově povedených zbraní! Je na co koukat a je na co střílet!
    Zatím killim jen v singleplayeru! Nejdříve si to odehraju a zvyknu si na některé prvky ovládání! A dodávám, že za ZERA!
    Zbět ke zbraním! Tvůrcům se dostalo do mixéru hodně moc barev a tvarů! S tím souvisí i mířidla! Pro řádné zaměření se mi zatím vždy vyplatilo mít něco s optikou nebo něco s holografickým mířidlem! Ačkoliv se to nezdá, klasická (rozuměj hledí -- muška) docela zastiňují kořist! To se v nastálé řežbě nehodí!
    Prostředí je graficky povedené a podbarvené hodící se hudbou! Dynamika hudby, zvláště změna při boji, je vcelku trefná! Za rychlých rytmů toho sejmete víc! A nemusím dodávat, že nějaké propagované PhysX, které nemám, páč nemám GC od jistého výrobce, vůbec nic na kráse grafiky neubírá!
    Plnění úkolů je sranda! Ale než jsem pochopil, jaký dav dokážu ukočírovat, nespočetněkrát jsem respawnul za nějaké ty nemalé, těžce posbírané penízky! Vyplatí se hlavně téměř okamžitě investovat do SDU (Storage Deck Upgrade) v první chvíli pro náboje a hned na to do Backpacku! Hlavně je dobré znát slabá místa nepřátel a střílet tou správnou elemental zbraní!
    Ze skilltree jsem trochu na rozpacích! Není nutné se specializovat, ale jakou zvolit nejvhodnější kombinaci ke stylu sundavání hord nepřátel? Netuším! Je nespočet možností!
    Takže v kostce asi tak všechno!
  • vonTossis
    Vyborna hra, navic za blbe petikilo koupen klic ze zahranici, pohoda :)
  • Hral jsem jednicku a bavila me. Tady mam za sebou par hodin a je to parada!!!! :-D devitku si ta hra kazdopadne zaslouzi! Me to bavi :)
  • Čau, jako jedni z prvních na Youtube máme český Let's Play k téhle hře, budeme rádi za kohokoliv kdo chce kouknout ;) www.youtube.com/watch?v=C9wI_ZHa1VU
  • tahle hra je o MP, v singlu by mě to taky moc nebralo,ale po LAN to bylo jiny kafe... az sem litoval, když sme to dohráli
  • 15k3
    Kde jste to lidi vzali tuto hru? Ja to mam predobednane z xzone a stale nic a tady uz ctu ze to normalne hrajete...
    • Neboj sa neni si jediný ja som si to objednal z progamingshop a cakal som ze si to dneska konečne zahrám nebyt e-mailu ze distributor sa omeskal takze si to zahram najskor v utorok *1*
    • na TPB?
      • A jiných obchodech. Xzone je snad jediný co to včera neposlalo *16* . Že já v*l si to odtamtud kupoval. *7*
        • Mně to před chvíli dodali pošťáci z JRC, soucítím s tebou. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit