Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    To bude teprve jízda a hate až R* ohlásí RDR2 na PC a exkluzivně na Epic Store 😂

    • species
      hahaha :D to se asi stane no :D Je to v podstate ten samy publisher
    • Jack1947

      To by byla slušná palba do vlastní nohy mi příjde ale RDR2 na tak 98% bude... možná i bez exkluzivity.

  • SalemCZ

    Berte to tak že jestli to bude jenom půlroku na Epic storu tak to bude něco jako Early access a na Steamu hotová hra.

  • No, z mýho pohledu žádná špatnost. Na steamu mám 550 her a na 384 jsem ještě ani nesáhl (na některý asi ani nikdy nesáhnu), takže co je to rok nebo dva čekání navíc?

    • pro někoho obří problém... já se třeba dostal ke třetímu Zaklínači až včera! Nic o hře ani o příběhu v podstatě nevím a jdu si to užít. Delayed gratification.... nebo jak je ten výraz česky :) 


      Dneska už je tu ale "generation now", která odmítá na cokoli čekat a chce věci hned a podle svých představ.

      • Jsem na tom podobně. Taky na mě už nějakou dobu čeká 2 i 3, ale vždycky je nějaká akce a něco to předběhne. Mám tam i TW Attilu se všemi DLC, kterého jsem taky ještě nehrál. Teď jsem se dostal přes akci k Hitmanovi (2016) a zatím jsem po 30h u konce 2. mapy, jak se to poctivě snažím projít celé.

      • Carnage666

        Mrzí mě když někdo skočí rovnou do třetího dílů a nezahraje si předchozí.

        • species
          teda ja hral jednicku nekdy po stredni,a le dneska bych ji uz nedal :D
        • SalemCZ

          Mě by mrzelo kdyby neznal knížky :)

        • Jack1947

          Mohl dát druhej pravda.

          • A kde jsem napsal, že předchozí díly neznám, nebo že jsem je nehrál? 

            • Carnage666

              Vyznělo to tak protože si napsal " nic o hře a příběhu nevim" tak proto jsem usoudil že je to tvoje úplně první setkání se Zaklínačem, ale jak píšeš tak je to jinak tak super.

            • Jack1947

              Tak vyznělo to tak nějak nebo jestlis je hrál... tak ok.

              • Reakce na příspěvek:

                Jedničku i dvojku jsem hrál... četl jsem všechny knížky a sháněl je ještě v době, kdy snad nebyly pořádně rozjeté knižní eshopy. Na Věž Vlaštovky jsem čekal několik týdnů, než mi přišla k nám do knihkupectví. Viděl jsem i ten debilní polský seriál.


                Toliko k mé zaklínačské historii.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nakonec bude klenot oproti tomu Z Netflixu, tak jasný já jenom že jsem si myslel áá hoch nehrál a ono to bylo jinak. Nemusels se tak obhajovat ale nevadí.

                  • Reakce na příspěvek:

                    nabil jsem dojmu, že je potřeba rozepsat můj původní komentář, který se týkal jen a pouze třetího Witchera, ale vám přišlo, že mluvím o Witcherovi obecně...


                    ... nakonec se může stát, že tu budu obhajvat i ten seriál od Netflixu, ze kterého lidi viděli hov*o, ale už flušou špínu, bo lístky na hate vláček jsou zdarma. Prostě internet.

  • Wolfcastle

    týjo další barvičková střílečka co se to stalo v herním
    průmyslu copy&paste a LSD šleh to ted budou vsechny hry
    presaturovany zarit vsema barvama???

    • Kompost

      ty si asi este ziadny borderlands doteraz nezaregistroval co? prvy diel vysiel v roku 2009 a bol presne takto pestrofarebne cellshadovy. odvtedy su vonku este dva a toto je dalsi.

      • děcka dneska...

        • Jack1947

          XIII z roku 2003 nebo kolik taky děcká blbost že 😬

  • Jez3vec

    Že by Epic udělal Xbox znovu relevantní konzolí? MS tak půl roku zpět přidal oficiálně podporu myši a klávesnice, takže s tím co Epic dělá mají snad poprvé PC hráči důvod kupovat Xbox.

    • Jsem PC hráč a opravdu kvůli Epicu nevidím důvod, proč to měnit. Konzole sice také mám, ale jen vyloženě na exkluzivity. A Xbox to není, protože ten pro mě nemá snad ani jednu exkluzivitu, která by mě zajímala...

  • Já nevím, dnešní hry mne nebaví. Je to furt to samý. Chybí mi nejaká invence v herním prumyslu a hry ktere by napr. podporovaly kreativitu. Ani indie scena to moc nezachranuje, kdo ma v zaplave tech her s par pixely hledat neco dobreho. O grafiku mi moc nejde ale aby indie scena delala 2d hry s par pixelama to fakt ne.Ceny taky nic moc, 60 € za novou hru je moc. není to tak dávno co nová triačková hra stála 40€ nebo 50. tak nevím jestli za tech pár let šla životní uroven a prumerne platy nahoru o 25%.A tady z toho borderlands se taky nepos.ru.☹
    • yeniczek

      Gothic 2 stal treba v kamenny prodejne 1700 Kc. Coz je trochu vic. Hry byly i obecne drazsi. A v 90.  letech tuplem.

    • Knifer

      Tak s tou cenou se to má trošku jinak dřív (začátek her) byli hry dražší než 60€, nebylo pořádně komu je prodat. Teď je situace zas úplně jiná hráčů je dost ale cena vývoje her je o polovinu větší než před pár lety, k tomu nenažraný přístup některých stran a je tu zas 60€ +30€ pass +xxx€ další mikro. Už jen čekám dobu kdy se za základ dá 80€ a pass za 50€☹

  • Joshua

    Tak na ceny "epickych" her po roku na steamu jsem opravdu zvedav...

    • Carnage666

      Taky jsem na to dost zvědavej a vůbec by mě nepřekvapilo kdyby to bylo za plnou pálku jako takovej "trest" za čekání. Ale víš co? Když to bude hra jako B3 kterou fakt chci tak jim klidně na hulváta tu plnou cenu dám jen abych dokázal sám sobě že jsem opravdu počkal.

    • Knifer

      60€ plus pass, jde přeci jen o peníze😂. Ale je otázka zda za rok budou ještě prodeje navíc za rok může být situace úplně jiná

  • iSpirit

    dobrá šance pro PS5 přetáhnout další PC hráče. PC scéna začíná být hodně rozsekaná. Popravdě Epic naprosto chápu, jinak se konkurovat nedá. Ale chápu i druhou stranu, opravdu by mě nebavilo mít x klientů na x her. Už mám nějaký věk a jsem líný, čili mi vyhovuje jeden dashboard a tam mít všechny hry/trofeje/kamarády.

    • PCMR

      Proč ne. Když se podívám, jakým způsobem se konzole vyvyjí, tak z nich brzo bude prakticky PC v minicasu heh...

    • Carnage666

      Nevim no osobně jsem jako PC hráč koupil PSko jen kvůli exkluzivním titulům a zatím to nehodlám měnit. Na hry co jsou na Epicu si počkám až budou na Steamu, protože hrát fps hru na gamepadu je čirý masochismus.

      • Jack1947

        Není, je to o zvyku každopádně na fps mám radši myš( těch na pc :D)

      • Knifer

        Zas taková tragédie to není sice je pravda že trvá hrozně dlouho než se člověk naučí mířit na gamepadu a nikdy to nejspíš nebude tak přesně jako myš ale osobně mi to už přijde pohodlnější

        • Jack1947

          Protro tam máě Assist aim, aby ti to trochu pomohlo. Chápu že když někomu je 40 let(třeba) a teprve se učí ale to snad nikdo takhle pozdě nezačíná to by bylo jako by se učil plavat nebo jezdit na kole.

          • Knifer

            No já jsem byl cca 14 let kovaný PC hráč leč jsem měl ps1 (final fantasy a Xenogears považuji doteď za top herní zážitky) tak PC bylo PC. Pak se to nějak zlomilo s ps3. A učit se po tolika letech hrát fps na gamepadu bylo peklo.

            • Jack1947

              Tak to chápu já pc neměl v dětství jsem neměl nic teda když nepočítám Game boye. Takže jsem spíše tíhnul ke konzolím.

        • No je to o preferenci, ale jsem na tom stejně jako Carnage666. A ty možnosti, co má PC nikdy žádná konzole nenahradí. A když mám chuť "lenošit" přesednu jen kousek od PC na gauč, zapnu ovladač a pařim tam. A nebo chci hrát se známýma třeba v obýváku? Není problém, mám tam SteamLink, zapnu a paříme tam... Jako na konzoli, ale lepší... Ale je pravda, že PS mám prostě kvůli exkluzivním hrám taky. A rozhodně se na tom hraje dobře, ale PC je prostě PC.

  • Firingo

    Bylo by mi relativně jedno na čem to bude, konkurence je třeba, ale kdyby to šlo alespoň nějak propojit, sakra kdo chce mít herní knihovnu roztahanou přes 5-6 obchodů. Třeba si chci jednu hru zahrát dopoledne, jednu odpoledne a třetí večer s kamarády a pro každou se mám přihlašovat do jiného obchodu? Nemluvě o tom, že budu nějakou hru chtít a budu hledat na kterém se to vlastně prodává...

  • takhle podporovat piratstvi...jsou sami proti sobe

    • Vakek

      Toto není podporování pirátství, ale jen hloupá výmluva pirátů proč to dělají!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit