Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neskutecne nudná a trapná hra, i intro pretrpet bylo neco,,, furt claptrap a nejaky nesmysly... traparna, ždímačka. 6/10 je moc, nuda a násilně roubovanej "humor" z toho jen kape
    • zajímalo by mě jaký máš názor na ostatní RPG hry zvlášt ve stylu Fantasy...

      na světě je tu spousta RPG her tzv diablovky, nebo i RPG skvosty typu Zaklínač, Dragon Age, Assasin apod... všichni víme o čem mluvím. Ale žádná z nich mě nikdy nezaujala, prostě proto že jsem si tam nemohl vzít těžký kulomet nebo vyšperkovanou sniperku a sundávat ty potvurky pořádným kalibrem... až nakonec konečně napadlo udělat takovou starou klasickou diablovku s moderním arzenálem... vím stejný vzorec jako většina RPG ale toto prostě nějak chytlo a až se divím že mě B2 nepřestal bavit po prvním projetí natož po druhém...

      Hru z principu nekoupím, nemám na to čas ale B1 a B2 jsem si náramně užil
      • ja si b1 a b2 taky uzil, hlavně jedničku... nazor na RPG? mam je rád, taková ultima underworld, daggerfall, eob 1-2, fallouty 1+2 atd... ale na to, co je skvost, máme HODNE odlisnej nazor... zaklinac DA assasin sou pro me sh!t hry. Neni mi náct, promin.
        • mordor je taky sh!t, po 3 hod znáš komplet hru a čeká te desitky hodin toho samýho
  • species
    Ja musim rict ze jsem BL2 prisel na chut az asi cca pred mesicem, takze preq urcite kupuju :)

    Tyhle hry jsou nutnost hrat v coop, sam je to opravdu nuda.
  • BL2 v coop s partou kámošů je jedna z nejlepších multiplayerových her všech dob, určitě v top10 *4*
  • Jako ta možnost hrát za Claptrapa je fakt pecka, už se těším až s ním budu kosit psycha a přitom bojovat s nízkou gravitací.
  • Hombre
    Svet BL mam rad, super grafika a humor.
    Jednicku jsem proletel rychle, bohuzel dvojku uz jsem nedohral a pochybuju,ze bych dalsi BL dojel do konce. Nejak me to prestalo bavit..
  • rejzovani penez pokracuje, tohle uz je jak call of duty. vydej 3x to same
    • dislajky za pravdu, místni klasika
  • Kozy
    Já si počkám na GotY, začíná to na mě bejt až moc šílený. Ty postavy jsou snad jedině krom Atheny docela mizerný.
  • Mato1987
    Skvelý trailer, kiež by aj hra bola taká a predovšetkým bez ďalších 50 dlc balíčkov.
    • Jack1947
      Ty DLC jsou ale příběhové takže žádné... srajdy typu nový obleček, 1zbran.
      • Mato1987
        Neverím, po tom čo vyviedli vlastníkom season passu a koľko totálne tupých a zbytočných dlc balíčkov potom vyšlo neverím ani nos medzi pičfordovymi očami.
        • Asharak
          Počkat na velky pack no :/
          • Prave... a ten se u Borderlands jmenuje GOTY...
      • Kozy
        To neni tak úplně pravda.
        • Jack1947
          Ale je. *3*
  • No já se těším velmi!!! Zrovna hraju BL 2 a ta je skvělá...
  • Jack1947
    Má možná poslední šance se rozhodnout zdali dát tomuhle dílu šanci... bude to těžké no.
    • Asharak
      Nebude *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit