Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Drzet palce pokud mozno, a z prumernaku byt AAA to asi ne tak aspon , nadprumerne to by snad i slo ne.
  • PravyMonty
    Po dlouhé době konečně přišla hra, která vypadá zajímavě(a nadějně).

    Když začal ten mužný muž bojovat tím obouručákem, tak mi strašně připomněl Whirruna z Blighu, jelikož tak nějak jsem si ho představoval(bojový styl a vzhled), akorát bez brnění.
  • vyzera to dobre :)
    len v "realite" by ti dvaja bez stitov vydrzali cca 3 sekundy
  • Mars: War Logs byl povedený kousek, ke kterýmu jsem se nedávno dostal díky slevě na Steamu. Pokud vychytají mouchy, občasnou nenávaznost a nelogičnost rozhovorů (viz řeknu ti nahlas, ať si na toho chlapíka dáváš pozor, i když ten chlapík stojí metr vedle) a souboje budou minimálně stejně zábavné, tak do toho tentokrát půjdu i za plnou cenu.
  • Pilgrim66
    Ještě jedna perlička, všimli jste si, že vynechali, Xbox one? *1*
  • tomocz
    Mars:WL bylo na oko docela dobré, vizuál nijak zázračný, ale zato pořádně atmosférický, bitky těžké, ale zábavné... ale i tak mě to po chvíli přestalo nějak bavit. Částečně za to mohl asi scénář rozhovorů, které na sebe občas příliš moc logicky nenavazovaly a nedávaly smysl. Přesto jim přeji, ať tohle vyjde a povede se, páč to zatím vypadá věru přitažlivě.
  • Pilgrim66
    Hry od Spiders mam fakt rád (I zdrblý Mars: War logs mě fakt bavilo), takže se hodně těšim. Snad se to tentokrát povede tak, že to přesvědčí i širší herní publikum.
  • Mne sa páči, že to nemá detskú grafiku ala WoW, žiadne trojmetrové žiariace meče, žiadne farbičky. U WoWka mi to nevadí, ale veľa hier tým trpí, hlavne, keď sa snažia tváriť seriózne.
  • Kdyby jim uz konecne nekdo poskytl rozpocet hodny AAA hry. Pak bych byl skutecne zvedav, co by dokazali vyprodukovat.
  • Ako sa ta velka potvora s tymi klami na drzke prehrabala zemou ? Sak sa jej tie kly musia zachytavat o kazdy balvan !!!!! A bavi hlavneho hrdinu zabijat pochodujucich pacifistov ? ..... Hehe sorry, proste mi nedalo nerypnut si.. Jo a dufam ze hra bude OK, som velmi zvedavy... :)
    • len tak na mardžo.:)..skôr sa mi zdá že vyliezla po útese nie zo zeme.:))
      inak vyzerá to fajne..aj podmaz bol fajný.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit