Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho zajímá nějaká brazílie ? *8*
  • zlatá Civ jednička ještě na MS DOS, tu budu hrát do smrti *1*
  • Koukám, že chlapi jsou snad ještě horší dršťky, než ženský... hrůza a děs.
  • Proč to proboha musí vypadat jako dva roky stará hra na mobilní telefony.
    • Začínám si říkat to samý. Grafika na mapě mi vůbec nevadí, naopak se mi docela líbí, ale tyhle kreslený postavy, to je fakt příšernost a vrchol nevkusu. Koho tím chtěj ohromit??? *7*
  • muj napad na herní mechaniku by byl, že jak delate aliance (treba když mají 3 staty pratelství navzájem), že by jste tyhle aliance mohli pojmenovat, treba EU, Liga arabskych statu a pod. A tyhle spolky by pak mohli mít vlastní herní bonusy a vytvaret ruzna pravidla (napr. embargo a pod.)
  • Paulcz
    RIP Civilization..
  • bylo by fajn kdyby šlo hrát i za islámský stát
    • Za Islámský stát si můžeš dosadit jakoukoliv Muslimskou zemi.
      • ano, ale ja bych chtel specifické možnosti ve výzkumu, treba výzkum "narození Proroka", "útok v Nice", specificka jednotka terorista, který by napr. snížil spokojenost nepratelske civilizace po uspesnem utoku a pod.
    • No Olympiada tam bude az tak v roce 2032 a pak ho tam snad daj. Budes si muset pockat.
      Cina uz byla a ve fronte uz ceka severni Korea a jiz brzy snad i Turecko.
      • tak udelat novou civilizaci v editoru neni zas tak težke, i když co jsem naposled koukal nejakej návod na yt, nebylo to moc user friendly. Ale ja se snad naučím v tom delat byla by s tím spousta legrace.
  • https://www.youtube.com/watch?v=PEorZ7D4b_k
  • Omg lol :D
    Koukam ze se ted musi cpat Brazilie uplne vsude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit