Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, ale nijak me to nezaujalo, prilis rychle, zmatene, bez spetky strategie, dalsi hloupa strilecka. Jeste ze Mechcommader byl kdysi uvolnen jako abbadonware, a vracim se k nemu pravidelne
  • Bedlam
  • Od prvni ukazky sleduju a tesim se.

    Jinak obecne je early acess snad uzitecnej pro vyvoj (paklize vyvojarskej tym nezacne jit "komunitnim" pranim na ruku az za hranice vlastnich vizi), ale jako hrace me po zkusenosti s dobrou hrou (Darkest Dungeon) hodne hranou v predbeznym pristupu zkratka nezajima. Po 40ti hodinach jsem nasycenej a pro neustalej priliv zajimavejch her si neumim predstavit, ze se k DARKEST vratim pri vydani. V tomhle podle me early acess hram spis skodi.
  • Já v tom vidím stařičkýho Valkera z Amigy .... Crusader byl ve své době pecka ... však pro mne to bylo především pěkné úvodní demo a hra už tak nějak nesedla .
    A stejně to mám s ničením zbůhdarma i teď . Nějak chybí motivace ... kdyby tu byl alespoň multiplayer + to interaktivn+ě se rozpadávající město okolo jako kulisa .
    • Kolik bylo vůbec ve Wolkerovi levelů? Vždycky jsem jako malej skončil u bossse 2. kola.. *1*
    • Přesně na Walkera jsem si vzpomněl když jsem to uviděl *3*
  • Vlastne me trochu mrzi ze je to tak rychly a zbesily :(

    Navic na to ze ty zbrane maji byt ne velikem mechovi zni jako plivatka.
  • vyzera to ako Bedlam
  • PreidaQ
    Stylizace se mě neskutečně přitahuje, ale na druhou stranu mi to připadá strašně nepřehledné a nevím, jestli bych byl schopen tohle hrát.
  • Díky za vyzdvižení, odteď mám v hledáčku!
    • nightborne
      Též =). A dokonce aj toho Crusadera bych v tom lehce viděl =).
      • Mě nadchla hudba a feel z té grafiky, a destrukce samozřejmě taky...
        Navíc tohle rozhýbu i na svém noťasu dle všeho narozdíl od Satellite Reign, kterému nestačí ani solidní desktop...
        • del0
          U mě taky hudba. :] Silně připomíná Crusadera / Deus Ex...

          Každopádně síla Crusadera byla i v příběhu, byl tam nějakej děj, nejenom v tý řežbě, což asi autorům týhle hry uniklo. Obávám se, že to nebude stačit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit