Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    Podle mě je tohle absolutně zbytečný remake. Deset let stará hra je pořád dostatečně kvalitní co se audiovizuálního zpracování týká a nic nového remake evidentně nepřináší. Místo toho měli tvůrci radši vytvořit úplně novou hru.

    • x_ander

      Za mě souhlas. Podle mě cokoliv od éry PS3/X360 výš remaky nepotřebuje. Ovládání a herní systémy se od té doby nezměnily (narozdíl třeba od PS2, kde remaky chápu), graficky to žádný drastický pokrok už nebyl (tím spíš u stylizovaných her, jako je právě Brothers). Remastery, kterými se ty hry dostanou na aktuální systémy, k tomu přidat vyšší rozlišení, nějaké nové efekty, detailnější textury, to prosím klidně. Ale kompletní remaky potřeba imho nejsou.

      Ale co budem povídat, lidi to kupujou, prachy to vydělává, tak proč by se tvůrci snažili dělat nové hry, když jen opráší to, co už mají.

      Občas mě pobaví nějaká hláška (která zazněla dokonce od někoho z redakce v nějakém zdějším článku), že by to chtělo třeba remake Bloodborne. Jako fakt? Remake hry z PS4?

  • x_ander

    Hrál jsem původní hru a byl to velký zážitek. A imho je to hra pro jednoho, protože ve dvou na jednom ovladači nemůže vyniknout TA situace na konci hry.

    • matejhanc

      Díky za názor, posíláme imho klíčenku.

      • medveddd

        Co by měl prosímtě do diskuse psát, když ne svůj názor, kterej má hlavu a patu a je k věci?

        • matejhanc

          No o tý hlavě a patě právě pochybuju... Hele prostě vydavatel vidí smysl v tom vydat remaster, tak to udělá a prodává, hotovo. Tyhle debaty o tom, že je to k ničemu a že maj dělat nový hry jsou úplně prázdný a zbytečný. Doporučuji naprogramovat vlastní novou hru. Čau.

          • Díky za názor, posíláme imho klíčenku.

            • matejhanc

              Je mi jasné, ze tvé rozlišovací schopnosti nestačí na to, aby jsi odlišil bezcenný názor od faktu, ale to neva, mrkni třeba do slovníku nebo tak. Pa!🙂

              • Reakce na příspěvek:

                To jsi mi nejdřív poděkoval a pak den přemýšlel co mi odepsat? 

            • matejhanc

              Díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit