Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem to prubnul a za mne dobry, jen je skoda ze je tam dost malo jednotek, takze i variabilita trpi. Ale osobne za nejvetsi problem povazuju to ze spousta mist na mape se proste neda projit ikdyz tam neni nic co by mi v tom branilo, stejne tak je nemozne rozdavat jednotkam prikazy kdyz jsou v boji a tak je musite stahnout, coz ovsem prinasi dalsi problem, jelikoz s vylepsenou rychlosti jednotky bezi pulku mapy a nez dojdou zpatky, tak uz je po boji. Stejne tak mi AI prisla zvlastni, kdy se chova stejne jako v Company of Heroes a zkratka si zpocita ze to ma prohrane a prestane bojovat. Dokonce ani ve vesnici pak na vas necekaji nejake obrane jednotky.
    Jestli koupit netusim, ale kdyz bude podpora modu, tak to bude skvela hra.
  • jamar28
    No jako docela mě to lákalo, ale strašně se mi to seká a zamrzá a změna nastavení s tím nic nedělá. Nemluvě o tom, že ačkoliv mám už starší PC, hraju na něm mnohem hezčí hry.
    • ahoj, já mám amd fx8320 @4,5Ghz, gtx 970, 8GB ram a jede mi to na max stabilně na 70fps. máš ještě něco staršího?
  • menu hezký, matchmaking nikoliv zatím.. nepodařilo se mi připojit k jedinému souboji, hra pokaždé vyhodí do menu a jediné, co můžu udělat, je dát Cancel matchmaking, po čemž hra spadne.
    Zkoušel jsem aspoň pár her s AI na Domination mod a popravdě... nevím, jestli jsem takový kopyto, ale AI mi přijde jako na speedu. Zatím nic moc teda *10*
    • Krescz
      mě se povedl jeden match za Germány (6v6), během 10 minut jsme prohráli a já ani nvm jak, úplně jsem jim rozhodil sandál, na mapě jsem byl jediný kdo měl jinou vesnici, ale vyhrát se nám nepodařilo.....jede to 3 hodiny tak bych počkal tak týden a zkusil znova
      • hoj, to není tak, že jsi jediný kdo má druhou vesnici - když má nepřítel vesnici, na minimapě je pořád šedá, musíš u ní mít někoho kdo ji vidí, aby se ti zobrazila červeně. a vesnice kolegů vidíš zeleně pořád.
        akorát mě to nebaví, jinak dobrý. chybí mi, že si nemůžu stavět domy kam bych chtěl, celý je to jen o soubojích a ty mi zase tak dobrý nepřijdou.
  • Krescz
    Prubnu to a ještě dneska to sem přijdu pomluvit *3*
    update1: Asi jedno z nejhustějších menu co jsem ve hře viděl.
  • Nenávidím tato videa, ze kterých není vůbec vidět, jak se to hraje.
    • TheGGG
      já nenávidím lidi co náchápou rozdíl mezi trailerem a gameplayem....
  • Jste inforormovali brzo no, když už je přihlášení do bety uzavřené :))
    • XorxoxTalarius
      Proto taky informuji o open bete ;)
  • MickeyMutant
    Vikingové s sebou mají falešného Dovahkiina. V čase 0:53 se z útočící hordy jasně ozve jeho válečný pokřik. Falešný je proto, že skutečný Dragonborn by se nikdy nespletl a neřval by FUS DO RAH! místo korektního FUS RO DAH!
    • Amen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit