Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tuhle grafiku asi nedám, ale tohle je posledních 5 let jakási móda, či co, posouvat se zpátky v čase do dob grafického 16bitu, co ale neúměrně vytěžuje procák i grafárnu díky dmntní optimalizaci.
    Chjo, chci se vrátit v čase aspoň o 15 let dříve, kdy byl požitek z hraní her zcela na jiném levelu, kdy člověku stačila 1 hra klidně na rok. Dnes si člověk koupí hru a vydrží u ni většinou jen jednou a přitom ji má za pár týdnu dohranou, když hodně. Děkuji ale vývojářům za Factorio, Rimworld, GameDevTycoon, u kterých se poslední rok bavím neustále, protože jsou to pro mne hry 100+ hodin. Bohužel, nejsem typ hráče, co má rád RPG, takže se musím bavit trošku poskrovnu, když už mne ani moc nebaví settleři, fify, nhl je ta tam, AC už jde od desíti k pěti. Honzo, mákni na těch mashinkách, chytá mne TTD nostalgie *7*
    • Tak se podívej na dwarf fortress ASCII grafika ale stojí to za to.
      • ASCII jako grafika? Připomíná mi to dobu v prváku na intru na průmce, kdy jsme se v zimních časech nudili a po hodině jsme se střídali u jediného PC a dělali hry v pascalu,..ti lepší to švihli i assemblerem. Dnes mne musí hra alespoň trochu přitáhnout graficky,..ikdyž na druhou stranu, díky tomu jsem factorio i rimworld hrál o rok později, protože na screenech to také nebylo kdo ví co, a jakou to má hratelnost *4*
        • Souhlas, factorio i rimworld jsem také zkusil až nedávno a docela to překvapilo, i když u toho factoria jsem pořád nepřišel na chuť tomu ovládání skrz panáčka. Rimworld mi přijde lepší i co se týče možností a potenciálem v modech.
  • A tak, když to bude mít dobrou hratelnost a příběh, tak i tu grafiku překousnu. Jen je to takový.. jak ten novej transport tycon. Po dvaceti letech udělaj horší krafiku než tenkrát *16*
  • Kdy se ti noví vývojáři knoečně naučí udělat koukatelnou grafiku? Nepotřebuji high-res textury, nevadí mi x let staré hry, ale dá se na ně stále koukat. Tohle je děs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit