Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to bude prtavá blbovinka jako nové SimCity
    • XorxoxTalarius
      Snad ne ... uz v predchozich dilech jsem meli velke problemy na mapu naskladat vse co jsem potreboval
  • Jsem plný očekávání. Nejvíc jsem zvědavý na ten multiplayer.
  • Aha, takže když to budou dělat i ns PS4, tak to se můžu rozloučit s tím že pudou budoby otáčet jemně po celý ose, né jen 8 různých natočení a to ti stačí. Kolikrát jsem nenacpal budovu na místo jen protože malinkým kouskem rohu do něčeho zasahovala a přitom by stačilo ji o trochu otočit, né o ten velkej skok. A CESTY omg když auto zaročí na pravoúhlí křižovatce, jak může být cesta moc prudce zatočená, nebo moc krátká omg. Vždiť to sou drobnosti co nezaberou snad tolik času přepragromat ne?... Stejně jako mosty by tam mohli konečně dát.
    • ono, kdyby to bylo modifikovatelné, tak už se na tom někdo vyřádil a je z toho porádní titul, ale oni si holt chtěli stále vydávat DLC s jedním domečkem, kostýmem pro panďuláka, za pár stovek, tak je to potom těžké. Už jen těžké dilema mezi aktivací modern times či nikoliv. V pozdních fázích přestává být hra hratelná díky nesmyslné dopravní Ai, takže metro z modern times to částečně zachraňuje, ale zase s sebou chtě něchtě přináší další budovy, které nahrazují původní pěkné, podivnými obrovitými kostkami (trh/banka). Navíc některé budovy nejsou moc vyvážené, takže mi pak přijde, jak kdybych používal cheaty. Hromada bonusů, žádná negativa.
  • XorxoxTalarius
    No tak ted jenom doufat aby to diky zjednoduseni ovladani nepohrbili. Prece jenom jsem se na patej dil dosti tesil. A tak bych nerad aby to dopadlo jako civilizace na konzole *11*
    • Paulcz
      strategie se na gamepadu hrát nedá, takže..
      • Zayl
        Jenže z důvodů, které tropico neovlivňují. S tím jak ta hra stagnuje nečekám, že by byl potřeba drag select atp. Na plácnutí budov a cest je gamepad sice pomalý a nepřesný, ale dostačující.
      • XorxoxTalarius
        Ale jo da, treba Halo Wars se hralo perfektne, jenze tam je ten problem, museli uzpusobit veskerej design tomu ze to ovladas na gamepadu, coz zrovna u Tropica nezni moc dobre
  • Pohoda, ajtak som sa dnes chcel vygrcat.
    • Tak za tohle + :) pobavilo.
  • No výborně, to už se počet her na ps4 skoro přehoupne přes počet prstů jedné ruky
    • ... průměrného dělníka pily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit