Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamžitě zastřeli..ke zdi vývojáře,všechny a utratit za tuhle kravinu.Žádné bitvy nejsou a nebudou je to jenom natahovaná nuda o sekání dřeva.
  • Koukám, že se tu lidi dost ztrácí:
    Life Is Feudal: Forest Village = Strategie
    Life Is Feudal: Your Own = Survival RPG
    Life Is Feudal: MMO = MMORPG
    • Jo to je tahle hra... ta kterou měli dostat majitelé LiF:Your Own zadarmo a nakonec mají slevu pomočený tři stovky...
      LiF: Your Own, hra, kvůli které jsem přesedlal na 64bit windowsy, aby šla alespoň hrát, a u které provedli tak výbornej grafickej upgrade, po kterým nemůžu ve hře zapnout stíny, aby to běželo alespoň na 40 fps...
      Děkuji nechci.
      • Zvláštní, že se mi to napsalo jako reakce na komentář Petera Kinga :)
  • Vždyť to je Banished na steroidech! Naprostá pecka! Beru si dva měsíce volno!
    • Hele ty vůbec netušíš, o kterou hru se vlastně jedná viď? *1*
  • Jen pro zajimavost, protoze sem z lifeisfeudal videl jen videa, poresili nejak veci typu skladani drivi? Mineno jako jestli porad povazujou za vrchol zabavy 30minutovy umistovani kazdyho polynka aby vysledkem byl "metr" dreva? Tohle (a podobny veci) me pomerne hodne odradilo, protoze bych cekal, ze kdyz "zalozim" prvni poleno a nejak tomu reknu "odsud sem", tak ten zbytek se uz nejak sam chyta a sklada.

    Podotykam, ze mi vubec nevadi kdyby postaveni prvni chatrce trvalo mesic. Stavbu zdi bych pak ocenil kamen po kameni cihlu po cihle, ale opet, melo by to nejak "samo" ty sutry a cihly "lepit" k sobe, protoze mi fakt neprijde uzasny s kazdym jednim mm po mm sibovat aby vysledkem bylo neco co vypada jako zed.

    Zkuste si predstavit minecraft, kde by kazdou jednu kosticku slo umistit zcela libovolne = ne kosticku na kosticku, a nebyla by to jen "moznost", ale nijak jinak by to ani nefungovalo.
    • Proto se to jmenuje life is feudal budeš to tam muset nosit. Ve středověku nexistovaly bugry ani nakladaky .......
      • Dekuji za typickou ukazku toho, co za negramotny blby dneska leze na net ...
  • Tilwaen
    Je tam kromě lepší grafiky, terraformingu, zbytečného pohledu první osoby a velmi lehce upraveného řetězce výroby něco, co není Banished?

    Edit: Jen pro srovnání, jak moc je to podobné.
    • Soubojový systém třeba, je to jiný žánr, Banished je čistě stavěcí strategie, tohle je 1st person MMO
      • Tilwaen
        Pleteš si hry. Life is feudal: Your own != Life is feudal: Forest village. Soubojový systém tam není, spoléhají na moddery.
        • Ty si to taky pletes. Your own neni MMO. Life is Feudal mmo jeste planuji vydat (udajne)
          • Tilwaen
            Touché. Máš pravdu. Aby se v těch jejich titulech prase vyznalo.
    • Banished s lepsi grafikou a pohledem prvni osoby? Sign me in:-)
  • Vlk je těžkej pohodář *1*
  • Zkusil jsem, ale chybí mi "hra" Nějak jsem nenašel důvod, proč bych to měl hrát *9*
    • Kdyby to bylo alespon jako Settlers, že by šlo z některých lidí vycvičit vojíky, kovář by dodal zbraně, po vylevelování by vykoval lepší armor a vojáci by pak hlídali osadu před zvířaty a bandity. Nebo tak něco. Možná by byl fajn nábytek v budovách a další věci. Zatím je to děsně chudé. Spíš technologické demo.
      • on je to "pouze" banished s grafikou LiF
  • Co se stalo s puvodnim Life is feudal, ktere melo byt mmo? Bylo to v early acces a slibovali myslim mmo. Takhle to vypada jak kdyby zmenili nazev (pridali "your own") a vydali nedokoncenou hru. Jestli je to pravda tak jde imo o protipravni konani.
    • Na Life is feudal MMO má prebehnúť tuším tretia a posledná vlna uzatvorenej beta test verzie. Potom by to chceli vydať ako fullovku.
    • pletes se froest village je mod...nejde o liF, mmo
      • Neplete, to jen ty nevis co zvanis ... http://lifeisfeudal.com/mmo?l=buypack za litr ... nebo taky tri, prej muzes delat betatestera ... ale nebudou platit oni tobe, ale ty jim ... lol.
      • Ja ale nemluvim o forest village ale o LiF Your Own
        • Ghost47
          Jestli to chápu správně, tak kdo má Your Own, může si založit v MMO účet a jednu postavu zdarma, až to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit