Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udělali dobře líbí se mi jak přemýšlí jako hráčí. Oni vědí že jejich zbraně se nehodí do multipleru dávám jím za to plus. A souhlasím i se věci stím CO-OP všichni by jenom jezdili do cíle a plus spomalování by byl problém hral jsem sám Co-Op hru Army Of Two přes xbox live..všichni kašlali na spolupracování a jenom jezdili do konce... Zatím co když jsem to hral s kámošem přeš split-screen tak jsme spolupracovali a přemýšleli a bavilo nás to víc
    Split screen pro mě je nejlepší Co-Op prototože přítele máte u sebe a mužete i hned informovat co se kde děje nebo co má udělat.

    Single player je na tuhle hru prostě dělanej a jsem rád že nějáká firma se nerozhodla pro multiplayer
  • Cosi
    Pamatuju jak jsem hrál v co-op COD World at War na itru v jednom pokoji, doslova jsme to prolítli za 5-6 hodinek a to jen kvůli tomu že ten co byl víc v předu měl víc nepřátel k ničení a tím pádem víc bodíků. Za to Rainbow 6 Las Vegas v Co-opu dostal nový rozměr.
  • A ještě do toho narvali Games for Windows Life. Už jen to je dostatečný důvod k nekoupi.
    • Spíš dostatečný důvod k psaní hloupých komentářů *3*
  • MickeyMutant
    Super. Vypadá to, že se konečně našel někdo, kdo má rozum a odvahu k tomu. Rád bych věděl, co na to říkali z EA.
  • Jestly tam nebude vůbeč žádnej Coop tak na tu hru Jebu.
    A zahraju si s kámošema Serious Sama
    • Dávat na odiv zrovna tokový béčko jako Serious Sam, no nevím...na pobavení ok, ale jinak ta hra stojí za prd.
      • SS2 sme to tehdy hraly s kamosema celou noc od prvniho levelu az zkoro pred mental piramidu (1-2 levely chybeli) rano sme sly spat a kdyz sem zavrel oci tak nejenom ze me bylo totalne blbe ale normalne se mi ten serious nahral do palice a ja videl po zavreni oci jak tam porad skacu s tim raketometem a sleham tam ty rakety, tohle asi trvalo hodinu nez to odznelo :D

        kamosi to prej meli podobny a od ty doby uz SS2 hrat na LAN nechteli :D
        • Krom konce hraní frenetických akcí bych rozhodně doporučil i navštívit psychiatra.
      • Taky že jo XD
        Serious Sama hrajeme jen na kosení nepřátel XD
  • Hm tak nejak jsem doufal,ze pujde hrat projit i kooperativne i kdyby jen ve 2 lidech.
    Ted se zda ze ne, hra tak pro me celkem ztraci smysl.
    No nic, cekani na Rage s coop hrou pokracuje.
    • Ano hra nebude mít MP(když tak ho bude mít, ale né v kampani...chtělo by to někdy číst pořádně a třeba si i zjistit fakta...). Ta hra by mohla být něco na způsob Painkillera...hodil by se k tomu kooperativní mulťák?...ne. Pokud to tak bude, hodil by se k této hře kooperativní mulťák? Možná, ale pokud bys to četl, tak bys věděl, proč k danému kroku došli.
      Ach jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit