Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    tohle je vychytaná hra na šílený komba;)
  • Vypada to luxusneeee...
  • Serious Sam hadr!:o)
  • Chlapi, co nám to v traileru hraje? Vím, NIN, ale skladba. Dik
    • NonSuch
      viz. muj prvni komentar, nejedna se o NIN ale o Filter a song Hey Man, Nice Shot. http://www.youtube.com/watch?v=o9mJ82x_l-E
  • Jooo tak tohle potesi ty co se nedockali a asi ani nedocka Duke Nukema, protoze to je az desne moc jemu podobny, alespon hlaskama :)
  • Drom
    Tak Bulletstorm me zaujal uz pri predstavovacce a stale se mi libi. Ty hlasky, kreativni killy a graficke zpracovani jsou super. *5*
  • Takto si ja predstavujem moderného Duke Nukema *1*
  • To bude zajímavý souboj s novým Duke Nukenem:)
    • JJ, take si rikam :-)
  • Mají dobrej vkus na hudbu - NIN a filter super. A trailery taky.
  • Moja najočakávanejšia FPS budúceho roku. Proste už mám dosť "vážne" vyzerajúcich strieľačiek, ktoré na konci aj tak pôsobia veľmi komicky, až parodicky a pritom im ani o to nejde. Toto je čistokrvná zábava, parodické hlášky, prestrelená veľkoleposť scén, priamočiara hrateľnosť a štylizovaná, ale pritom pekná grafika, áno, toto chcem. People Can Fly ma presvedčili o tom, že "doomovky" proste vedia a tento Bulletstorm vypadá, že Painkiller nebude ich jediná výborná hra. Crysis, CoD, MoH, Halo a im podobné klony odložím preč a konečne sa budem baviť ako za starých čias. A trailer výborný a jediný jeho zápor je jeho krátkosť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit