Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proto mám rád Games.cz, recenzí na RDR2 je všude tuna, ale takové věci jinde nejsou.

  • michaelfoucault

    Famózní hříčka. Děkuji za recenzi.

  • TheGGG

    většina sýrie už je naštěstí zabezpečená a opět pod kontrolou vládních vojsk a právoplatného presidenta... teroristické bojůvky vytrénované CIA a defacto vyzbrojené neschopnou loutkovou iráckou armádou, byly díky hrdinství vojáků RF, syrské armády a kurdských milic poraženy a i když osmán pořád dělá problémy a světový vývozce diktatůry, terorismu a zmaru saudská arábie natahuje své od ropy a krve potřísněné spáry, sýrie je nyní opět bezpečná, tak jako tomu bylo před rozvratnými akcemi západu.

    Nyní už tedy podobné hry a příběhy ztrácejí smysl, přesto děkujeme Sorosovi, jeho dojemné báchorky si vždy rád poslechnu

    prosím v případné filmové verzy, by všechny postavy mohl hrát Idris Elba 10000/10, oscar zaručen...

    jedeme dál.

    • kkING

      Koukam arcidabel Soros pronikl uz i na games.cz😛 Vzdy mi prijde usmevne jak 80 lety dedek, ktereho par let zpet neznala driva vetsina obyvatel CR, se v jeho pzodnim veku zmenil natolik, ze je najednou znam vetsine obyvatel CR a ta plovina co volila Zemana zarucene vi, ze muze snad uplne za vsechno😂

      • TheGGG

        bagatelizovat hrozbu, to bylo typické i před druhou světovou válkou, to taky byl Hitler geniální státník a schopný politik, kterého každý miloval...

        ono možná je ten rostoucí zájem o Sorosovy aktivity taky spojen s tím, že před tou uměle vyvolanou migrační krizí o jeho aktivitách nikdo nevěděl a nevystupoval tak veřejně... no je mě jasné, že toto ti na ČT zprávičkách neřekli...

        a BTW: svět ovládají miliardáři a většina z nich už má šedou hlavu, takže věk skutečně nehraje roli... ono se stačí podívat do Sorosovy minulosti a je vidět, jaký to byl zmetek.

        Ale ty si radši dávej pozor na čínské špiony a ruské hackery, to je přeci dle mainstreamu největší hrozba na světě...

        • kkING

          Vzdyt v podstate vy sam v jednom prispevku delate to co vam vadi a bagatelizujete hrozbu hackeru z Ruska a spionu z Ciny.

          Dle zakonu CR musi porad, ktery je oznacen jako zpravy obsahovat pouze informace bez prezentovani nazoru toho, ktery o zpravach informuje. Jestlize to nesplnuje, tak uz nejedna o zpravodajstvi, ale publicistiku. Jestli jsou zpravicky porad zpravodajsky, nebo publicisticky netusim. Pokud si myslite, ze zpravicky porusiji zakon, tak se muzete  vy, nebo vasi rodice obratit na policii.

          Tak to, ze svet ovladaji miliardari je fakt, ktery nikdo nespochybnuje. Nakonec i premier CR je miliardar.

          • TheGGG

            protože hrozba hackerů z ruska a číny je směšná oproti tomu, co se sem valí z jihu... každopádně, že člověk může podat žalobu, když mu něco vadí, to je sice pravda, ale asi by to moc daleko nedošlo... všichni víme, že normální člověk nemá proti propagační mašinérii jako ČT (kterou si navíc sám platí) sebemenší šanci... každopádně vždy se rád chopím příležitosti vyvracet a podkopávat ty bludy co tady šíří...

            nevím jak s tím souvisí babiš, ale můj oblíbený politik to rozhodně není... každopádně sám připouštíš, že miliardáři ovládají svět a zřejmě můžou mít obrovskou moc, tak pak nebagatelizuj Sorose...

            • Zaho

               "miliardáři ovládají svět a zřejmě můžou mít obrovskou moc." Na to si přišel sám? gratuluji.

              A přijde ti divné, že svět neovládá řidič autobusu nebo učitelka v mateřské školce?

              Asi to bude konspirace, že ti co mají moc získlají peníze a ti co mají peníze získají moc.

    • Musí být krásné mít ve všem tak jasno jako ty, v dnešním chaotickém světě, kdy nikdy nevíš, kde je pravda a čí propagandu zrovna čteš, by byl můj život o dost jednodušší. Svět je totiž přece černobílý 😂

      • S ním se nebav. Je to úplně zbytečné. Přesně to, že má ve všem úplně až podezřele jasno, jsem mu už před časem taky psal.. Na argumenty nereaguje a mele si dál svoje. Buď skončíš jako Eurosluníčkář, případně PC Master Race, nebo Nintendo fanatik (já jsem podle něj dokonce obojí 😀)  - jen se rozhlídni, co dokázal za pár hodin vyblejt za nesmysly. 

        Jeho fanatická víra v sebe a vlastní dokonalou "pravdu" je přesně ten samý fanatismus, o kterém píše.. Spíš horší - tenhle bydlí někde nedaleko.. 

        Navíc opět a stále dokola píše o tom, čemu evidentně nerozumí. V Sýrii (a nejen tam) jsem narozdíl od něj byl a chlapec prostě vůbec neví o čem píše.. 🤮

      • TheGGG

        předpokládám, že ta správná varianta je ta, co servíruje ČT, cnn, bbc, the guardian a další propagátoři... ano, této pravdy čtu a vidím každý den tunu.... dovolím si tedy napsat i něco trochu jiného, než nám vnucuje mainstream...

        pohádky o ruských špionech pod postelí, ďábelském assádovi, hodné saudské arábii a chudáčkům utlačovaným teroristům, to mě vážně už nebere

    • Houdini

      Celkom solídny trolling na to, že tvoj názor je dosť smutný.

      • TheGGG

        chápu, jak má někdo jiný než oficiálně uznaný názor, je buď troll, nebo provokatér... to ti nadiktovali na cnn, bbc, nebo čt?

        • Houdini

          To mi napísal Soros osobne mailom. Neviem aký je oficiálne uznaný názor (ak niečo také vôbec existuje), ale ten tvoj je teda pekný blbý ak to teda nie je trolling. Akoby z pera Tomia. A to neber ako urážku. Peace 😉

          • TheGGG

            ne od tomia, ale od ruských hackerů a soukupa... no pozdravuj v brusele, na FFUK nebo kdekoliv jinde kde tě naočkovali

            naštěstí syrie už je bezpečná země opět řízená právoplatným presidentem, takže problém vyřešen...

            • Duncan66

              Adolf byl taky pravoplatny vudce. A asi je tedy v poradku, kdyz se za vlady "pravoplatneho vudce" vrazdi opozice po tisicich. Opravdu zajimavy nazor. Kdo naockoval tebe clovece? A je usmevne jak si na jednu stranu uzurpujes pravo na stupidni nazor a na druhou stranu kazdeho kdo ma jiny hned bez dukazu odsuzujes, ze musi byt nekym naockovany a jen lidi s nazorem podobnym tvemu jsou ti jedini, kteri k nemu udajne dosli sami a nikdo je neockoval ....

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                srovnávat Assáda s Hitlerem, může jen naočkované eurosluníčko.... v sýrii byl před válkou způsobenou uměle západem pořádek, bezpečí a dobře fungující pokrokový moderní islám... to se ovšem nelíbilo skutečným hitlerům a stalinům, co sedí v saudské arábii, turecku atd. a proto vyvolaly skrze ISIS v zemi válku a chaos...

                takzvaný import demokracie do temného středověku afriky a středního východu zatím nevyšel ani jednou. "Zlí" diktátoři poraženi, místo nich tucty teroristických tlup, vraždění, nekontrolovatelná imigrace.... gratuluji západu

                BTW: tou nebohou opozicí myslíš ty teroristické radikální šmejdy co uřezávají hlavy po stovkách, vraždí vládní vojáky, odpalují autobusy a pak brečí na BBC? 

                • Duncan66

                  Reakce na příspěvek:

                  Za Hitlera byl pred valkou taky poradek a bezpeci, to opravdu neni argument a omluva diktatorskeho rezimu. 

  • Houdini

    Díky Vašku za tento hidden gem. Viac takýchto recenzií. Je to osviežujúce po všetkých tých Ačkových tituloch. 

    • Jack1947

      Hlavně at se tam propírají více politická témata!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit