Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těším se, série Call of Duty s věkem zraje jako dobré víno
    • Doufám že to bylo ironicky myšleno...
  • ok tož kouknu,když mě dá nějaký ichtyl mínus ať to odůvodnií.
  • Lawliet
    Na druhou stranu. On se Battlefield 4 také příliš nepochlapil s inovací. Mě osobně to přijde jako Battlefield 3 patch 2,5.
  • Držte huby, stejně COD vydělá přes spoustu miliónů dollarů.
    • Protože je na světě příliš mnoho idiotů jako ty, kteří ten jejich fekál pořád kupují
      • Walldstein
        To je jedna věc a plus k tomu není tu bohužel nic co by bylo kvalitnějšího (ač je to s podivem) co by vystrnadilo tuhle chujovinu...
        • Kvalitnější hry jsou, jen jsou často složitější než jen WSAD (hlavně teda W) + levé myšítko... A často bohužel nemají na podobný mozky-vymývající hype...
          • Jack1947
            FPS ale ne, a COD je fps byl Medal ten pohorel uplne (vyhorel) v mp na svem poli je bohuzel bezkonkurencni. *13*
      • Non, Je ne regrette rien
  • Když vezmu,že Bf 4 beta mi cuká na pc quad core 2,4 gb N vidia 560 ti 4 gb ram na rozlišení 1650 na... a low detailech,tak nepředpokládám,že mi plná Bf 4 pojede lépe.
    Dám poprvé přednost CoD ghost.Nevypadá to vůbec špatně.
    • Stormangels
      Do COD jdu taky páč mam BFka plné zuby.
      A ne předchozí CODka jsem nehrál.
      Abyste nemohli zase psát že je to to samé páč pro mě je to novinka.
    • Včera vyšel patch, mě osobně hra jede mnohem líp. Nedělej ukvapené závěry.
  • Ať na hru nadáváte jak chcete, stejně se jí opět prodá kvanta.
    • Na Kameňák do kina taky chodí tisíce ldí.
    • Pilgrim66
      To neznamená, že se musim připojit do řady tupců, co si každej rok kupujou tu samou hru v nový krabičce. Existuje tu jakási bláhová naděje, že si to třeba ty lidi uvědomí...
  • Walldstein
    Je fakt, že tyhle výkřiky vývojářů typu: "Podívejte, úplná novinka budete mít možnost založit klan.." "Jsme první kdo vytvořil destrukční model!" atd. jsou opravdu zábavné. Polovinu, možná i drtivou většinu věcí co prezentují jako novinku je pouze sprachsprostá recyklace toho co už jednou bylo vytvořeno a aplikováno.
  • Jack1947
    To je ohromna novinka, taky pokrok takze jestli nekdo vahal s koupi a podporou vyvojaru uz nemusi, muze jit predobjednavat vesele.
    • Lawliet
      Zdá se mi to, nebo se snažíš být v každém článku s co nejvíc košér připomínkou, která nemá ani prachsprostej přínos do diskuze?
      • Jack1947
        Jo, asi jo sam nevim. *7*
    • Dovedete si vůbec představit nějaké gameplay uplatnění týmového hraní v této hře...?? Nepozbývá to tady trochu na významu (kromě statistik)? *2*
      • Trošičku nesmysl jsi napsal ne? Samozřejmě bude vždycky lepší tým sehraných lidí s naučenou taktikou. A pokud na sebe narazí dva takové týmy, teprve začíná nějaká zábava.
        • Jack1947
          Jasny, vzdyt v COD jde o skill ne o nejake odehrane miliony hodin. Kdo neni minimalne skilled ten si tam akorat bude urezavat poradnou ostudu. *15* *3*
    • Miserius
      Noták, ještě tam maj ryby co uhnou když jsi poblíž! Co víc bys chtěl?
      • aby měl vlčák laser v zubech
      • Jack1947
        Jako ja sem i rad za tu SP, bez jakekoli urazky neni nad to si na chvily zastrilet a pripadat si jako Skutecnej Americkej hrdina. *3*
        • Miserius
          Jojo, zahral jsem si zatim kazdej singl CoDka... 2 večery zábava jasná, ale pak to rychle prodat než to klesne na ceně *1*
    • Kravicka
      ani za upirateni to nestoji
      • Jaaaaj koľkí z vás by boli radi kebyže si môžte vyskúšať mulťák.. Takto ostanete len pri breptaní na tomto webe ;D Go, go go !
      • Tak něják prostě kolejnicová MMS nulová inovace Klasické COD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit