Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zda se mi to nebo ten zacatek je jednoznacny odkaz na Dark Knight? :) i podle hudby..povedene videjko
  • Ačkoliv u mě série CoD pomalu zapadává do zapomění (dobrých her), tak tohle video se fakt povedlo *5* Super nápad, fajn provedení... Vlastně, má to jen jedinou chybu... záběry ze hry *15* Nic ve zlém, ale už by to opravdu chtělo next gen, tohle vypadá jako hodně let staré béčko...
  • CoD už sice nehraju, ale to video je prostě labůžo! *8*
  • Nejvíc mě fascinuje jedna věc. Do DLC Black ops 2 jsem neinvestoval ani kačku a přesto jsem si na těch mapách zahrál bez problému. Jak na to? Stačí dát v hlavním menu League play. V ligových zápasech vás to mrskne na DLC mapy v cukuletu.
    Todle borci nevychytali.
    Nevím, ale je to i tady? *1* *1*
  • No vida, kdyby misto dalsiho CODu udelali prijemne akcni becko, jak naznacili v traileru, tak by to mozna pro vsechny bylo to nejlepsi reseni :-).
  • klip povedený a vtipný ale nemyslíte, že kdyby ho nenatočili, mohlo by stát DLC méně. Je mi jasné, že jde o marketing ale v ceně DLC je určitě zahrnuta nějaká malá položka i za tento klip. Takže bez něj by vydělali méně ale zato by na reklamě ušetřili a nula od nuly by pošla. Nemyslíte?
    • Nesmysl. DLC jsou dávno hotové. A reklamu si odečtou jako náklady v daních.
  • Ty blazene usmevy unesenych *1* . Posledni dily CoD sice nemusim, ale jejich hrane ukazky jsou zpravidla hodne povedene, se slusnou davkou nadsazky a humoru.
    Skoda, ze to jsou kvality, ktere samotna hra naprosto postrada.
  • Parádni videjko. A nemusíte ho hejtovat jen proto, že je dělany k codku.
  • LionelHutz
    4 mapy a jeden mód za lidových 10-15€ A TO SE MILÝ HORSTE OPRAVDU VYPLATÍ *1*

    I když je třeba přiznat zlepšení oproti dřívějšku, kdy obsahem DLC byly jenom mapy, teď je tu aspoň navíc ten mód...

    (btw nejsem zaslepený COD hater, sám si ho rád zahraju, ale ty DLC fakt nechápu)
    • Za starych dobrych casov boly mapy stiahnutelne zadara, respektive dovolili tvorit komunite.
      Teraz vymysleli DLC a platte. Ale do p*dele za 4 mapy tolky peniaz ? :D

      Toto narazam samozrejme celkovo na vsetky studia.
      • Jack1947
        EA s BF je natom lepe tam je map i vice +zbrane atp... presto i tak je to prehnane a pritom spousta slaves to koupi. Degradace je dneska vydelecne tema.
  • kennyB
    Nejsem zastáncem CoD, ale video bylo udělaný fakt dobře *3*
    • Byla to sranda, osobne se mi ale vice libilo to, jak mel hrace nahradit Peter Stormare :-D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit