Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím jen by mě zajímalo kolik to sežere dat děkuji za odpověď myslím CoD mobile

  • Jack1947

    Když mi nešel pc na starším tabletu jsem zkusil nějakou tu frytuplej fps. Velká nuda, ani jsem se nemusel moc snažit, stačilo jen mít zaplé autofire a chodit a ani né moc mířit asi to byla každá hra s boty když jsem měl kolem 30/2... ale tak někoho to baví.

    Horěí je že se koupě nového telefonu člověk asi nevyhne teda... za předpokladu jestli nechce mít jen těžítko.

    Tohle mě nebaví já bych chtěl podobné hry jako mám na pc, konzole... ne mp s batlrojál s boty. Nějakej příběh ale aby se to nehrálo samo + lepší ovládání.

  • Rejsek

    Pro mě osobně asi nejlepší FPS gamesa na android, co jsem hrál. Svižné, zábavné, návykové a reklamy mě nějak netrápí. BR mod je fajn, takže na PUBG teď už asi nesáhnu, jelikož není důvod, když má CoD tohle taky + klasiku MP. Přiznám, že hraju noobácky s autofirem, je to pohodlnější 😇 První už na lvlu 20+ tak často jako dřív nebývám, ale většinou to stále dávám do top 3 😎

  • patr

    Nechapem co sa mnohi nervuju kvoli tym mikrotransakciam a este vo free hre.

    Hra je to vyborna a mne nerobi problem odkliknut ponuku s battle passom apod.  Niesu tam locknute mody, obmedzeny herny cas a pod.  

    • CRYPT

      mozna i to kliknuti nekomu strasne vadi ve free2play hre

  • je to celkem dobry ale ovladani bez controleru je na prd a investovat se mi kvuli jedne hre nechce 

    • patr

      Ja chcem praveze ten mechanicky, ale ani za boha neviem najst so styrmi packami a nie len dvomi

  • CRYPT

    Hru hraji asi 3 dny a musim rict, ze se jedna o dost povedeny pocin. Ta nostalgie CoD Map (hlavne ze 4ky) je dost velka, hratelnost je paradni... Co se tyce mikrotransakci, v drtive vetsine se jedna jen o skiny, nic za co by clovek musel vylozene platit, na druhou stranu pro ukoly, za ktere clovek po splneni dostane reward je vyhodnejsi si zaplatit premium pass (u temer vsech mmorpg se plati mesicni sub) navic cena tusim 250kc za mesic neni takova hruza. Pro cloveka, ktery tedy vi, ze u hry stravi dost casu.


    Jinak priznam jsem PCckar, takze klavesnice a mys = velka sance k uspechu. Na mobilu hraji taky par let, ale proste hrat FPS na gamepadu je silenost a dodnes jsem se to nenaucil. To same plati i na mackani tlacitek na telefonu, obvzlast u hru, ktera je fakt rychla jako toto CoD. Co jsem videl typky jak to hraji, nekdy si rikam, jestli oni nehraji na pc pres emulator s klavesnici a mysi

    • J.V.Stalin

      "cena tusim 250kc za mesic neni takova hruza"


      😀😂😀

    • patr

      Hej.  Ja si zozeniem na to manualny gamepad so styrmi triggermi alebo pockam ci zapnu podporu bt gamepadu.

      Tie manualne gamepady, s tym sa to bude hrat paradne.  Nemusis sa s palcom triafat do tych malych tlacitok.  Mozes behat, mierit a zaroven aj strielat.  Takto vzdy musim zastavit ked chcem strielat cez mieridla.


      Inak cod je primarne konzolova hra a mna taky blackout bavi s gamepadom.  Na ps4 je ovela vacsia zakladna hracov ako na pc.  Je to sranda sa ucit nieco nove

    • jindra.veliky

      Ja to hral 3x...vzdycky vic nez 30 killu a chcipl jsem tak 3x max... Ppizivam ten "advanced" styl ovládani (a ovlada sr to fakt hrozne) 


      Akorat nevim proc se nezobrazuju v zebricku :D

      • Tolik killu maji v prvnich hrach vsichni - do urcityho lvlu hrajes totis s botama

      • Tolik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit