Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na PS 5 je hra väčšia ako na PC ? Hlavne, že sa tu kedysi písali chválospevy o kompresii Kraken ktorú PS5 používa, lenze to by vývojári mali zjavne extra prácu a také malé indie štúdio predsa nemá na to kapacity.


    • Derp_1337

      Hele, ono vůbec není problém udělat masivní kompresi na zlomek původní velikosti. Jenže čím více se komprimuje, tak tím větší nároky jsou pak na procesor. Ten procesor to totiž pak během hraní musí dekomprimovat.

      Celé je to jenom o nalezení určitého balancu. Zmenšit instalační velikost, ale ne natolik, aby se pak nadměrně zatěžoval procesor.


      Uvedu příklad: Kdysi před 19 lety vyšel Doom 3, který měl na tu dobu "ohromné" nároky na procesor. Vyžadovalo to Pentium IV s taktem 1,5GHz. Tehdy to moc lidí nemělo. Jenže hra na disku zabírala 7GB. Ale když jsi pak celou instalaci dekomprimoval, tak hra zabírala 30GB, ale požadavky na procesor spadly na pouhých 0,6GHz.

  • z toho co jsem viděl to bohužel vypadá že tvůrci zvolili stejně stupidní
    strategii pro SP kampaň jako svého času battlefield I…. místo promakané
    filmové koridorové akce s řadou skriptů dostáváme rádoby otevřené nudné
    lokace, které působí jako MP mapa s boty, kde běháte sem a tam za úkoly
    a hra kompletně ztrácí rychlé akční tempo jaké mělo nové MW a MW II (nebo vlastně jakékoliv jiné CoD).
    Navíc stejně jako BFI je i tady kampaň snad ještě kratší než normálně….

    • Bohužel naprostý souhlas. MWIII je první hra, kterou jsem si předobjednal a teď dost lituju. Po dvou skvělých předchozích MW je tohle fakt velký zklamání... bez naskriptovaných koridorů to fakt nefunguje a zážitek z hraní spadnul tak na třetinu, byť za cenu možné znovuhratelnosti s odlišným přístupem. A obávám se, že ani multiplayer to nezachrání, protože neustálá přítomnost hopsajících blbečků v růžových legínách se zlatou pistolkou střílející jakousi plazmu tenhle zážitek opět spolehlivě zhatí...

  • KronosDeret

    NEKUPUJTE TO, při všech bozích chaosu, NEKUPUJTE TO. Je to regulérně tutoriál k Warzone za 70 EURO!!! Ta nejlínější kampaň vůbec, hrajete doslova na warzone mapách proti botům a po třech hodinách je konec. JE to absolutní cashgrab a celý vedení Activision by mělo chodit kanálama.

    • Jako, z "filmu" to vypadalo ze to zkratka na predchozi dily (natoz puvodni Modern Warfare) nema, ale az TAKHLE spatne?

      A ne, posledni (a jediny) CoD co sem koupil byl ironicky prave PUVODNI MW2. Na me tenhle prusvih fakt neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit